Hotel Marina Lido Di Jesolo
Hodnocení: 3/5Itálie, Lido di Jesolo, Lido di Jesolo
Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen
od 21 060 Kč za os.
Vybrali jsme pro vás
Léto 2026
so 11.7. - so 18.07.2026 (8 dní) Snídaně / Léto 2026Pouze ubytování
ne 4.10. - so 10.10.2026 (7 dní) Snídaně Pouze ubytováníNejlevnější termín
so 19.9. - čt 24.09.2026 (6 dní) Snídaně Nejlevnější termínJste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Vyberte si termín
Popis ubytování
Důležité informace
Popis
Hotel Marina je příjemný tříhvězdičkový hotel situovaný přímo u písečné pláže v oblíbeném letovisku Lido di Jesolo. Nachází se v historické budově, která prošla kompletní renovací, a nabízí komfortní ubytování s krásným výhledem na moře. Hosté mohou relaxovat na prostorné terase s barem a bazénem, odkud je přímý přístup na pláž. Hotel je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, páry i klienty hledající klidnou dovolenou u moře. Díky výborné poloze a kvalitním službám je ideální volbou pro letní pobyt v Itálii.
Vybavení hotelu
Recepce, výtah, Wi‑Fi připojení zdarma ve společných prostorách i na pokojích, restaurace, bar, pool bar, venkovní bazén, terasa s výhledem na moře, lehátka u bazénu, soukromá pláž s lehátky a slunečníkem (2 lehátka + 1 slunečník na pokoj), parkoviště dle dostupnosti, úschovna kol. Domácí mazlíčci menšího vzrůstu povoleni za poplatek.
Vybavení pokoje
Pokoj Standard (2–4 osoby) – manželská postel + palanda, klimatizace a topení, satTV (32"), trezor, telefon, minibar (prázdný, na vyžádání), vlastní sociální zařízení, fén.
Pokoj Superior (2–3 osoby) – moderně vybavený pokoj s klimatizací, satTV, trezorem, minibarem a vlastním sociálním zařízením.
Pokoj Seafront (2–3 osoby) – balkon s přímým výhledem na moře, klimatizace, satTV, trezor, minibar, vlastní sociální zařízení.
Stravování
Snídaně – formou bufetu.
Poloha
Hotel Marina leží přímo na pláži v letovisku Lido di Jesolo. Centrum s obchody, bary a restauracemi je v docházkové vzdálenosti. Aquapark Caribe Bay je vzdálen cca 4,5 km, přístaviště Punta Sabbioni (lodě do Benátek) přibližně 20 km. Letiště Benátky cca 35 km.
Pláž
Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Soukromá hotelová pláž – v ceně 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj. K dispozici sprchy.
Cena zahrnuje
stravování a ubytování (počet nocí) dle Smlouvy o zájezdupovinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.Autobusová doprava:- 1 sedadlo v autobuse
- 1 cestovní zavazadlo do 20 kg (rozměry 70 x 50 x 40 cm)
- 1 příruční/palubní zavazadlo do max. 5 kg (rozměry 35 x 30 x 15 cm)
- pojištění odpovědnosti dopravce během přepravy
- služby technického personálu v autobuse
- Leteckou dopravu Praha - Treviso - Praha na mezinárodních linkách
- odbavené zavazadlo 10 kg + příruční taška o rozměrech max. 40x20x30 cm
- povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek)
- transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště
Cena nezahrnuje
pobytová taxa - platí se na recepci hotelu při nástupu na pobyt.cestovní pojištění Pojišťovna SV - pojištění včetně storna zájezdu 49 Kč/osoba/denAutobusová doprava:- rezervace vybraného sedadla/řady - 340 Kč
- druhé sedadlo volné - 1440 Kč (negarantováno - v případě naplnění kapacity se poplatek vrací)
- zavazadlo navíc - 790 Kč
- nadlimitní váha zavazadla - 680 Kč
- fakultativní služby
- svozy po ČR 250 Kč - 450 Kč
- dokoupení služeb leteckých společností
- upgrade váhového limitu zavazadla na 20 kg
- přednostní nástup na palubu, další zavazadla, seating apod. - lze dokoupit individuálně dle požadavků.
Nástup / Výstup
NÁSTUPNÍ MÍSTA• Praha, Benešov, Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Kaplice
– bez příplatku
SVOZOVÁ MÍSTA K AUTOBUSU• Beroun, Dobříš, Humpolec, Kladno, Písek, Příbram, Slaný, Vodňany, Kolín, Strakonice, Plzeň– cena 250 Kč/osoba
• Chomutov, Kadaň, Louny, Mladá Boleslav, Poděbrady, Rokycany, Roudnice nad Labem, Žatec– cena 350 Kč/osoba
• Čáslav, Děčín, Frýdek Místek, Hradec Králové, Cheb, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Klatovy, Kutná hora, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Příbor, Sokolov, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Příbor– cena 450 Kč/osoba
*CK Vega Tour zajišťuje svozy z vybraných nástupních míst dle aktuálních možností – osobním autem, mikrobusem nebo autobusem. Odjezdy jsou garantovány při minimálním počtu 5 osob. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo upravit trasu, spojit linky nebo změnit typ dopravy. Podrobnější informace a podmínky týkající se svozu k náhledu zde.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Popis ubytování
Recenze ubytování
Výborné (na základě 3 hodnocení)
Tento hotel je 29. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 181 v Lido di Jesolo.
Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...







