Andrea G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše odpovídalo popisu a ceně. Apartmán byl v pořádku. S kočárky jsme ocenili výtah. Moc pěkný oplocený bazén pro děti i dospělé. Příjemná zahrada, kde se pod stromy dalo přes poledne schovat. Na pláź kousek i do centra.Celkově spokojenost.
Vše odpovídalo popisu a ceně. Apartmán byl v pořádku. S kočárky jsme ocenili výtah. Moc pěkný oplocený bazén pro děti i dospělé. Příjemná zahrada, kde se pod stromy dalo přes poledne schovat. Na pláź kousek i do centra.Celkově spokojenost.
pláž byla velká, počet lidí ještě ušel, vzhledem k tomu, že jsme byli koncem června. pozvolný vstup do moře a krásný písek. Pro děti doporučuji
Stravastravovali jsme se sami
UbytováníVše odpovídalo popisu a ceně. Apartmán byl v pořádku. S kočárky jsme ocenili výtah. Moc pěkný oplocený bazén pro děti i dospělé. Příjemná zahrada, kde se pod stromy dalo přes poledne schovat. Na pláź kousek i do centra.Celkově spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)


