Vladimíra B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Byli jsme zde podruhé a určitě ne naposledy. Hotel je na vysoké úrovni, klidný, málo dětí (snad vzhledem k tomu, jaký je přístup do moře a že nemá bazén). Vynikající jídlo, příjemný a vstřícný personál. TOP!
Byli jsme zde podruhé a určitě ne naposledy. Hotel je na vysoké úrovni, klidný, málo dětí (snad vzhledem k tomu, jaký je přístup do moře a že nemá bazén). Vynikající jídlo, příjemný a vstřícný personál. TOP!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
