Grand Hotel Bristol Resort & Spa
od 10 028 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 028 Kč za os.
od 10 619 Kč za os.
od 16 459 Kč za os.
od 16 533 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 13 hodnocení)
Petra Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné ubytování, blízko pláže, blízko do centra. Škoda jen, že chybí český delegát, který by doporučil něco v okolí. Ale fakt je, že je to vzdálenější letovisko a tím pádem i méně Čechů (za dobu pobytu jsme neslyšeli žádné Čechy).
Příjemné ubytování, blízko pláže, blízko do centra. Škoda jen, že chybí český delegát, který by doporučil něco v okolí. Ale fakt je, že je to vzdálenější letovisko a tím pádem i méně Čechů (za dobu pobytu jsme neslyšeli žádné Čechy).
pláž blízko, čistá, čisté toalety a sprchy, převlékací kabinky, byli jsme v době mimo sezonu, takže oceňuji že jsme nebyli hlava na hlavě. Pláž je hlídaná, plavčíci v pohotovosti.
Stravabez stravy
UbytováníUbytování příjemné, zařízený kuchyňský kout, plně dostačující. V hotelu klid, wi-fi, bazén...možnost půjčit si kola, bohužel kvůli jazykové bariéře nevím podmínky dostupnosti kol (cena/čas).
Službypersoná velmil milý a příjemný
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Lubomír D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
první tři dny bylo sice chladněji, ale pak jak říkají italové azzurro - můžu jen doporučit
první tři dny bylo sice chladněji, ale pak jak říkají italové azzurro - můžu jen doporučit
v ceně je plážový servis (lehátka se slunečníkem) pláž čistá drobný štěrk místy písek, čistá, na přelom květen-červen ještě chladnější voda
Stravavzhledem k tomu že byl pobyt bez stravy - nehodnotím
Ubytováníodpovídalo nabídce, ochotný personál, uklizeno,
Službybez problémů s bezplatným přístupem na wifi
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ladislava Milfaitová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila, počasí bylo výborné.
Dovolená se nám líbila, počasí bylo výborné.
Pláž byla úžasná, hezčí moře jsem neviděla. Moc jsem byla spokojená.
StravaStravu jsme měli svou, ovšem italské pizzy jsou výborné, chutnalo nám i moc jejich pečivo.
UbytováníZa ubytování jsme museli doplácet 40eur, neboť jsme si v objednávce zadali, že chceme být s přáteli vedle sebe v apartmánech, bohužel to neměli připravené a tak jsme museli doplácet, abychom strávili dovolenou společně. Nejvíc nám vadilo, že celou naší dovolenou bourali vedle nás halu a celý den se tam moc prášilo a bylo slyšet těžké stroje a bouchání, tak to bylo opravdu šílené....
SlužbyÚrověň ubytování bylo odpovídající,čistá koupelna, v apartmánu vše jak má být. Velké plus byla velká terasa.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmány, kde jsme byli ubytováni jsou ve velmi hlučném prostředí. Po celou dobu pobytu v pracovních dnech jsme od rána do večera poslouchali hluk ze stavebních prací z rekonstruované sportovní haly. Přijeli jsme si na dovolenou odpočinout a jediná možnost jak si odpočinout od hluku bylo opuštění apartmánů,
Apartmány, kde jsme byli ubytováni jsou ve velmi hlučném prostředí. Po celou dobu pobytu v pracovních dnech jsme od rána do večera poslouchali hluk ze stavebních prací z rekonstruované sportovní haly. Přijeli jsme si na dovolenou odpočinout a jediná možnost jak si odpočinout od hluku bylo opuštění apartmánů,
Pláž byla čistá, ale voda často špinavá. Do Itálie se vracíme často, ale rok od roku působí tato země chaotičtěji, již skoro standardem je nepořádek na ulicích apod.
UbytováníAprtmány byli slušně zařízeny a jsou v celku prostorné.
SlužbyCelskově slušné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.