Hotel Cinque Terre Hodnocení: 3/5
od 8 821 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 821 Kč za os.
od 5 800 Kč za os.
od 8 390 Kč za os.
od 2 845 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkné, cena odpovídala službám
Velmi pěkné, cena odpovídala službám
Ubytování perfektní, problém je vlak který je velmi hlučný a v noci budí
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování je na velmi pěkném místě. Cítili jsme se dobře.
Ubytování je na velmi pěkném místě. Cítili jsme se dobře.
Apartmán je blízko, čistý, ale k pětilůžkovému apartmánu jsme dostali jen dvě lehátka a jeden slunečník.
StravaNejedli jsme v hotelu.
UbytováníObývací pokoj je malý.
SlužbyObývací pokoj je malý a balkon není přístupný z obývacího pokoje. Balkon je také malý, ale je z něj výhled na moře.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování je na velmi pěkném místě. Cítili jsme se dobře.
Ubytování je na velmi pěkném místě. Cítili jsme se dobře.
Apartmán je blízko, čistý, ale k pětilůžkovému apartmánu jsme dostali jen dvě lehátka a jeden slunečník.
StravaNejedli jsme v hotelu.
UbytováníObývací pokoj je malý.
SlužbyObývací pokoj je malý a balkon není přístupný z obývacího pokoje. Balkon je také malý, ale je z něj výhled na moře.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vlasta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Při troše skromnosti spokojenost, uvítali jsme bazén u residence, vybavení u bazénu pro děti bylo výborné a bohaté (autíčka, koloběžky, domeček...). Velkou nevýhodou bylo velmi, ale opravdu velmi rušné prostředí (velké množství aut a do toho vlaky prakticky pod okny ubytovacího zařízení. Vůbec to není pro turisty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou.
Největší nedostatek byl příliš malý balkon (pro ubytovaný počet lidí) a nedostatečný plážový servis (rovněž pro ubytovaný počet lidí), viz níže.
Při troše skromnosti spokojenost, uvítali jsme bazén u residence, vybavení u bazénu pro děti bylo výborné a bohaté (autíčka, koloběžky, domeček...). Velkou nevýhodou bylo velmi, ale opravdu velmi rušné prostředí (velké množství aut a do toho vlaky prakticky pod okny ubytovacího zařízení. Vůbec to není pro turisty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou.
Největší nedostatek byl příliš malý balkon (pro ubytovaný počet lidí) a nedostatečný plážový servis (rovněž pro ubytovaný počet lidí), viz níže.
Pláž byla poklizená, byla blízko, ale za veliký nedostatek považuji skutečnost, že jestli máme zaplacený APT pro 5 lidí, tak aspoň 3 - 4 lehátka bych viděla potřebné. Byla nám přidělená 2 lehátka se slunečníkem a tam už nešlo přidat na zem třeba deku, protože nebylo kam (lehátka těsně u sebe a na průchod mezi řadami bylo cca 1m prostoru). Tak jsme celou dovolenou s manželem na pláži stáli (když jsme nebyli ve vodě). To bylo hodně nepříjemné.
StravaVlastní strava
UbytováníVcelku dobré, čisté, ale balkon je moc malý a pro 5 lidí (3 děti + 2 dospělí) vůbec není. Trvale jsme na balkoně měli jen 4 plastové židle, pátá by tam už vůbec nevlezla, takže jídlo probíhalo na etapy. Buď byl na balkoně rozložený sušák na prádlo nebo stůl. Tak malý balkon jsme považovali za značný nedostatek apartmánu pro 5 lidí.
SlužbySe službami jsme byli spokojeni i když jsme čekali na ubytování až do cca 16 hod (možný nástup byl avizovaný od 15 hod), ale APT nebyl připravený. Děti se zabavily u bazénu, tak se to dalo vydržet. Nepovažujeme to za veliký problém.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkné, cena odpovídala službám
Velmi pěkné, cena odpovídala službám
Ubytování perfektní, problém je vlak který je velmi hlučný a v noci budí
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...