Excelsior Congress, Spa & Lido
od 10 100 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 100 Kč za os.
od 9 583 Kč za os.
od 12 083 Kč za os.
od 14 535 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Barbora Tůmová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla vzdálena cca 100 m od rezidence, což bylo příjemné. Ale zrovna tato pláž nebyla typickou italskou širokou pláží, ale poměrně úzkou (z důvodu kostela a u něj parčíku, ve kterém byly i prolézačky pro děti). Ty jsou až o něco dále. Neplacená pláž je hned vedle placené, na kterou si můžete zakoupit vstup přímo od delegátek (myslím, že se jmenuje Il Gabbiani nebo tak nějak :) - směrem do centra. My jsme našli pěknou pláž až předposlední den na druhém konci města u věže, když se vyjíždí ze Silvy Mariny směrem na Pineto. Tam ale jezdí vlaky, takže je to chvilkami hlučnější, což nám ovšem nevadilo (zase tolik vlaků tam neprojelo). Byla tam i spousta mušliček. Každopádně moře je na všech místech krásné, průzračné (pokud nejsou velké vlny) s velmi pozvolným vstupem, takže je hlavně vhodné pro děti. Jdete třeba 30 m a stále máte vodu max. po kolena. Později se ale víc prohlubuje.
StravaVlastní.
UbytováníUbytování veskrz odpovídalo ceně. První, co nás vyloženě "dostalo" v pozitivním slova smyslu, byla krásná obrovská terasa s parádním výhledem na místní kostelík a za ním nádherně modré moře. Měli jsme dvoupokojový apartmán (bilo) a tyto apartmány byly umístěny ve 3. a 4. poschodí, tudíž údajně ze všech by měl být výhled na moře. My měli výhled opravdu moc pěkný. Jinak pokoje byly prostorné, účelné a obsahovaly snad vše, co jsme potřebovali (sporák, troubu, ledničku, v podstatě veškeré vybavení kuchyně až na malé drobnosti jako otvírák apod., sušák na prádlo, slunečník, dokonce i pračku...). Bohužel tam však není klimatizace. A postel se nám zdála nepohodlná.
Ubytování bylo v centru města, což mělo své výhody (všude jsme měli blízko), avšak i nevýhody jako velký ruch a to i v noci. Kostelík, který jsme měli hned před aparmánem, zvonil každý den již od 7:30 ráno a vzhledem k velice blízké vzdálenosti (cca 30 m od našeho apartmánu), toto zvonění opravdu nešlo přeslechnout. Takže to nebyl moc příjemný budíček :)
Apartmány jsou bez služeb, takže základní úklid si musíte provést sami. Dá se přikoupit povlečení postele a ručníky a osušky, těchto služeb jsme však nevyužili a používali vlastní. Je nutné třídit odpad (včetně speciálních sáčků na odpad organický, které jsme dostali při příjezdu od delegátek), kontejnery jsou u rezidence.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Eva Chramostová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá,upravovaná
Ubytovánískromné,ale krasné
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Barbora Tůmová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla vzdálena cca 100 m od rezidence, což bylo příjemné. Ale zrovna tato pláž nebyla typickou italskou širokou pláží, ale poměrně úzkou (z důvodu kostela a u něj parčíku, ve kterém byly i prolézačky pro děti). Ty jsou až o něco dále. Neplacená pláž je hned vedle placené, na kterou si můžete zakoupit vstup přímo od delegátek (myslím, že se jmenuje Il Gabbiani nebo tak nějak :) - směrem do centra. My jsme našli pěknou pláž až předposlední den na druhém konci města u věže, když se vyjíždí ze Silvy Mariny směrem na Pineto. Tam ale jezdí vlaky, takže je to chvilkami hlučnější, což nám ovšem nevadilo (zase tolik vlaků tam neprojelo). Byla tam i spousta mušliček. Každopádně moře je na všech místech krásné, průzračné (pokud nejsou velké vlny) s velmi pozvolným vstupem, takže je hlavně vhodné pro děti. Jdete třeba 30 m a stále máte vodu max. po kolena. Později se ale víc prohlubuje.
StravaVlastní.
UbytováníUbytování veskrz odpovídalo ceně. První, co nás vyloženě "dostalo" v pozitivním slova smyslu, byla krásná obrovská terasa s parádním výhledem na místní kostelík a za ním nádherně modré moře. Měli jsme dvoupokojový apartmán (bilo) a tyto apartmány byly umístěny ve 3. a 4. poschodí, tudíž údajně ze všech by měl být výhled na moře. My měli výhled opravdu moc pěkný. Jinak pokoje byly prostorné, účelné a obsahovaly snad vše, co jsme potřebovali (sporák, troubu, ledničku, v podstatě veškeré vybavení kuchyně až na malé drobnosti jako otvírák apod., sušák na prádlo, slunečník, dokonce i pračku...). Bohužel tam však není klimatizace. A postel se nám zdála nepohodlná.
Ubytování bylo v centru města, což mělo své výhody (všude jsme měli blízko), avšak i nevýhody jako velký ruch a to i v noci. Kostelík, který jsme měli hned před aparmánem, zvonil každý den již od 7:30 ráno a vzhledem k velice blízké vzdálenosti (cca 30 m od našeho apartmánu), toto zvonění opravdu nešlo přeslechnout. Takže to nebyl moc příjemný budíček :)
Apartmány jsou bez služeb, takže základní úklid si musíte provést sami. Dá se přikoupit povlečení postele a ručníky a osušky, těchto služeb jsme však nevyužili a používali vlastní. Je nutné třídit odpad (včetně speciálních sáčků na odpad organický, které jsme dostali při příjezdu od delegátek), kontejnery jsou u rezidence.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Eva Chramostová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá,upravovaná
Ubytovánískromné,ale krasné
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Stanislav Smutek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž pěkná, čistá, písečná s pozvolným vstupem do moře. Opravdu vzdálená ze dveří apartmánu asi 30 m.
UbytováníUbytování v celkem příjemném apartmánu Pinetina.Kromě malého sprchového koutu nelze téměř nic vytknout. Apartmány jsou poměrně daleko od centra(cca 4 km) a proto by bylo vhodné vybavit tyto vzdálené apartmány třeba párem kol.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.