Hotel Silvi Marina - apartmány u moře

Itálie, Marche

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
  • Lednička Lednička ano
  • Surfování Surfování ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Kavárna Kavárna ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Barbora Tůmová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla vzdálena cca 100 m od rezidence, což bylo příjemné. Ale zrovna tato pláž nebyla typickou italskou širokou pláží, ale poměrně úzkou (z důvodu kostela a u něj parčíku, ve kterém byly i prolézačky pro děti). Ty jsou až o něco dále. Neplacená pláž je hned vedle placené, na kterou si můžete zakoupit vstup přímo od delegátek (myslím, že se jmenuje Il Gabbiani nebo tak nějak :) - směrem do centra. My jsme našli pěknou pláž až předposlední den na druhém konci města u věže, když se vyjíždí ze Silvy Mariny směrem na Pineto. Tam ale jezdí vlaky, takže je to chvilkami hlučnější, což nám ovšem nevadilo (zase tolik vlaků tam neprojelo). Byla tam i spousta mušliček. Každopádně moře je na všech místech krásné, průzračné (pokud nejsou velké vlny) s velmi pozvolným vstupem, takže je hlavně vhodné pro děti. Jdete třeba 30 m a stále máte vodu max. po kolena. Později se ale víc prohlubuje.

Strava

Vlastní.

Ubytování

Ubytování veskrz odpovídalo ceně. První, co nás vyloženě "dostalo" v pozitivním slova smyslu, byla krásná obrovská terasa s parádním výhledem na místní kostelík a za ním nádherně modré moře. Měli jsme dvoupokojový apartmán (bilo) a tyto apartmány byly umístěny ve 3. a 4. poschodí, tudíž údajně ze všech by měl být výhled na moře. My měli výhled opravdu moc pěkný. Jinak pokoje byly prostorné, účelné a obsahovaly snad vše, co jsme potřebovali (sporák, troubu, ledničku, v podstatě veškeré vybavení kuchyně až na malé drobnosti jako otvírák apod., sušák na prádlo, slunečník, dokonce i pračku...). Bohužel tam však není klimatizace. A postel se nám zdála nepohodlná.
Ubytování bylo v centru města, což mělo své výhody (všude jsme měli blízko), avšak i nevýhody jako velký ruch a to i v noci. Kostelík, který jsme měli hned před aparmánem, zvonil každý den již od 7:30 ráno a vzhledem k velice blízké vzdálenosti (cca 30 m od našeho apartmánu), toto zvonění opravdu nešlo přeslechnout. Takže to nebyl moc příjemný budíček :)

Služby

Apartmány jsou bez služeb, takže základní úklid si musíte provést sami. Dá se přikoupit povlečení postele a ručníky a osušky, těchto služeb jsme však nevyužili a používali vlastní. Je nutné třídit odpad (včetně speciálních sáčků na odpad organický, které jsme dostali při příjezdu od delegátek), kontejnery jsou u rezidence.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Eva Chramostová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 5,0 / 5

Pláž

čistá,upravovaná

Ubytování

skromné,ale krasné

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Barbora Tůmová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla vzdálena cca 100 m od rezidence, což bylo příjemné. Ale zrovna tato pláž nebyla typickou italskou širokou pláží, ale poměrně úzkou (z důvodu kostela a u něj parčíku, ve kterém byly i prolézačky pro děti). Ty jsou až o něco dále. Neplacená pláž je hned vedle placené, na kterou si můžete zakoupit vstup přímo od delegátek (myslím, že se jmenuje Il Gabbiani nebo tak nějak :) - směrem do centra. My jsme našli pěknou pláž až předposlední den na druhém konci města u věže, když se vyjíždí ze Silvy Mariny směrem na Pineto. Tam ale jezdí vlaky, takže je to chvilkami hlučnější, což nám ovšem nevadilo (zase tolik vlaků tam neprojelo). Byla tam i spousta mušliček. Každopádně moře je na všech místech krásné, průzračné (pokud nejsou velké vlny) s velmi pozvolným vstupem, takže je hlavně vhodné pro děti. Jdete třeba 30 m a stále máte vodu max. po kolena. Později se ale víc prohlubuje.

Strava

Vlastní.

Ubytování

Ubytování veskrz odpovídalo ceně. První, co nás vyloženě "dostalo" v pozitivním slova smyslu, byla krásná obrovská terasa s parádním výhledem na místní kostelík a za ním nádherně modré moře. Měli jsme dvoupokojový apartmán (bilo) a tyto apartmány byly umístěny ve 3. a 4. poschodí, tudíž údajně ze všech by měl být výhled na moře. My měli výhled opravdu moc pěkný. Jinak pokoje byly prostorné, účelné a obsahovaly snad vše, co jsme potřebovali (sporák, troubu, ledničku, v podstatě veškeré vybavení kuchyně až na malé drobnosti jako otvírák apod., sušák na prádlo, slunečník, dokonce i pračku...). Bohužel tam však není klimatizace. A postel se nám zdála nepohodlná.
Ubytování bylo v centru města, což mělo své výhody (všude jsme měli blízko), avšak i nevýhody jako velký ruch a to i v noci. Kostelík, který jsme měli hned před aparmánem, zvonil každý den již od 7:30 ráno a vzhledem k velice blízké vzdálenosti (cca 30 m od našeho apartmánu), toto zvonění opravdu nešlo přeslechnout. Takže to nebyl moc příjemný budíček :)

Služby

Apartmány jsou bez služeb, takže základní úklid si musíte provést sami. Dá se přikoupit povlečení postele a ručníky a osušky, těchto služeb jsme však nevyužili a používali vlastní. Je nutné třídit odpad (včetně speciálních sáčků na odpad organický, které jsme dostali při příjezdu od delegátek), kontejnery jsou u rezidence.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Eva Chramostová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 5,0 / 5

Pláž

čistá,upravovaná

Ubytování

skromné,ale krasné

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Stanislav Smutek

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž pěkná, čistá, písečná s pozvolným vstupem do moře. Opravdu vzdálená ze dveří apartmánu asi 30 m.

Ubytování

Ubytování v celkem příjemném apartmánu Pinetina.Kromě malého sprchového koutu nelze téměř nic vytknout. Apartmány jsou poměrně daleko od centra(cca 4 km) a proto by bylo vhodné vybavit tyto vzdálené apartmány třeba párem kol.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250