Anna Oličová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl to super prodloužený víkend viděli jsme vše co jsme chtěli a měli naplánováno ! Jediné mínus bylo že nás okradli o peněženky hned první den v metru ! Naštěstí jsme si toho hned všimli a vymohli jsme si je zpátky! I přes tento incident jsme si nenechali zkazit náladu a ty čtyři dny jsme si užili .
Byl to super prodloužený víkend viděli jsme vše co jsme chtěli a měli naplánováno ! Jediné mínus bylo že nás okradli o peněženky hned první den v metru ! Naštěstí jsme si toho hned všimli a vymohli jsme si je zpátky! I přes tento incident jsme si nenechali zkazit náladu a ty čtyři dny jsme si užili .
Měli jsme jen snídaně a byli báječné ! Ochutnali jsme jinak v Miláně jejich speciální těstoviny a hlavně zmrzliny a božskou kávu !
UbytováníHotel byl příjemný , čistý v klidné části . Spojení do centra hned u hotelu . Snídaně báječné určitě si vybere každý , každý den uklizený pokoj a čisté ručníky .
SlužbyV hotelu v recepci byli moc ochotní nám poradit jak se dostat tam kam jsme chtěli a vždy byli usměvavý a příjemní. Nemáme na co si stěžovat !
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







