Marcela J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 949 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 30 hodnocení)
Tento hotel je 6. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 14 v Monte Bondone.
Marcela J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Arianna B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Velmi okouzlující místo a velmi přátelská obsluha
Velmi okouzlující místo a velmi přátelská obsluha
Sladké snídaně byly vynikající, jídlo bylo velmi rozmanité a večeře byla také docela chutná ????
UbytováníPokoj je pěkný, pohodlný a čistý. Vřele doporučuji.
SlužbyHotel je velmi čistý. Bazén se nachází v jiné budově, což je drobná nevýhoda. Celkově vzato velmi pěkný hotel.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Chudý hotel, ale dobře situovaný – jen přes ulici k lyžařskému vleku. Celkově je cena odpovídající kvalitě.
Chudý hotel, ale dobře situovaný – jen přes ulici k lyžařskému vleku. Celkově je cena odpovídající kvalitě.
Monotónní snídaně – každý den totéž, průměrné, ale vydatné večeře sestávající ze svačiny, dvou chodů a dezertu. U snídaně často chyběly talíře ani příbory. Místo běžných vidliček se podávaly dezertní vidličky a když došly keramické misky, přinesly se plastové. Když jsem si k večeři objednal pivo a přinesli další, které jsem si už objednal, manažer mi oznámil, že s tím už nic nenadělá, že co s tím pivem teď může dělat? Pokud přinese nové, přijde nazmar – nakonec jsem dostal pivo se slevou. Druhý den byla objednávka opět pomíchaná.
UbytováníLevný hotel u svahu, zaměřený hlavně na dětské tábory.
SlužbyHotel nabízí dětskou hernu a zábavu. Pokoje byly denně uklízeny a byly základní. V pokoji je malá lednička, velká šatní skříň a psací stůl. Hotel má nedostatek personálu. Někdy je v baru málo personálu a recepční připravuje nápoje rychlým vyhledáním ingrediencí na Googlu nebo podle pokynů zákazníka.
SportJe to útulné, vzdělávací středisko pro děti. Pokud se nudíte, můžete se vydat do Paganelly, která je vzdálená jen hodinu jízdy. Sjezdovky jsou denně upravované a zasněžované.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2023
Zimní dovolená od 25.12.-30.12. splnila naše očekávání a to hlavně tomu nejmenšímu členu rodiny. Hotel vhodný pro malé děti ( blízko sjezdovky, herna v hotelu i s trampolínou, večerní disco mělo velký úspěch)
Zimní dovolená od 25.12.-30.12. splnila naše očekávání a to hlavně tomu nejmenšímu členu rodiny. Hotel vhodný pro malé děti ( blízko sjezdovky, herna v hotelu i s trampolínou, večerní disco mělo velký úspěch)
Sjezdovka téměř u hotelu cca. 2 minuty pěšky. Lanovky až na jednu 6- místnou staršího data, ale nám nevadilo. Monte Bondone bych určitě doporučila rodinám s dětmi. Naše malá se krásně naučila jezdit sama na menším kopci s pomocí jezdícího pásu, které tam jsou k dispozici 3. Ve vedlejším hotelu možnost vycachtat se v bazénu. Jeden dospělý a dítě na 2 hodiny 14 EU i s ručníky.
StravaV Itálii jsme byli poněkolikáté a zde byla strava trochu horší. Snídaně stále stejné a veliké zklamání z pečiva, to bylo opravdu strašné ????. Večeře vždy výběr ze tří možností ( oceňuji psáno i v češtině). Hladový jsme však nebyli, ale víme, že to Italové umějí lépe ????
UbytováníPokoje celkem malé, ale na to přespání stačí. My měli krásný výhled na hory ????
SlužbySlužby super hlavně pro děti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslav Jelenič
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dostali jsme jiný pokoj než jsme si zaplatili, samozřejmě menší.
Ale po mé stížnosti nám dali jiný.
Vše bylo Ok až na děti které běhali po chodbách do 22:30 hod.
Jídlo bylo špatné na Itálii. V jiném hotelu v dané lokalitě vařili úžasně, tady jedním slovem katastrofa.
Sjezdovky a počasí jako vždy super.
Dostali jsme jiný pokoj než jsme si zaplatili, samozřejmě menší.
Ale po mé stížnosti nám dali jiný.
Vše bylo Ok až na děti které běhali po chodbách do 22:30 hod.
Jídlo bylo špatné na Itálii. V jiném hotelu v dané lokalitě vařili úžasně, tady jedním slovem katastrofa.
Sjezdovky a počasí jako vždy super.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé ubytování pro rodiny s dětmi. Dětský koutek s animátorem,který se snažil na děti mluvit i česky. Česky hovořící recepční a celkově moc příjemný personál.
Skvělé ubytování pro rodiny s dětmi. Dětský koutek s animátorem,který se snažil na děti mluvit i česky. Česky hovořící recepční a celkově moc příjemný personál.
Jídlo bylo vynikající. Snídaně formou švédských stolů a k večeří 2-chodové menu na výběr ze 2 možností a k tomu bohatý salátový bar.
UbytováníPrůměrné
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...