Ariston Hodnocení: 3/5
od 5 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 5 490 Kč za os.
od 14 700 Kč za os.
od 10 210 Kč za os.
od 9 700 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 23 hodnocení)
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velmi pěkné
velmi pěkné
výborná
Ubytovánípěkné
Službydobré
SportKrásně upravené sjezdovky, vleky a lanovky velmi dobré.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lyžování skvělé.
Lyžování skvělé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
super dovolená
super dovolená
super, výběr z několika jídel, vždy chutné
Ubytovánípříjemné, jednoduché a čisté
Službypersonál maximáně přjemný. Jediná nevýhoda je hromadná lyžárna která se nezamykala. Ale nic se neztratilo
Sportza mě super, dá se vybrat z různých úrovní sjezdovek. Hotel je kousek od vleku a ještě u něj staví ski bus
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla skvělá hlavně díky počasí. Všechny dny svítilo, to nám stačilo :)
Dovolená byla skvělá hlavně díky počasí. Všechny dny svítilo, to nám stačilo :)
Stravování super. Měli jsme polopenzi. Snídaně formou švédského stolu. V 16.30 moučníky a koláče. V 19 hod. večeře: Zeleninový předkrm formou švédských stolů. Dále dva hlavní chody ( u každého chodu výběr ze 3 pokrmů) + dezert ( opět možnost výběru).
UbytováníUbytování nebylo úplně tak hezké jako u nafocených pokojů. Ale bylo určitě vyhovující.
SlužbyPersonál velmi milý.
SportSjezdovky super, na modrých bylo trochu víc dětí z lyžařských škol a o víkendu fronty u lanovek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva Karafiátová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem byl dobrý, jen ubytování v jiném hotelu, než jsem si objednala. CK mohla dopředu upozornit, že se to může stát.
Celkový dojem byl dobrý, jen ubytování v jiném hotelu, než jsem si objednala. CK mohla dopředu upozornit, že se to může stát.
Ubytování pěkné, čisté.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...