Club Hotel Angelini (Bellaria) Hodnocení: 3/5
od 8 090 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 090 Kč za os.
od 2 400 Kč za os.
od 4 290 Kč za os.
od 3 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 13 hodnocení)
Jana Němcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolená se super lidmi
Super dovolená se super lidmi
V Rimini je hodně placených pláží..ale od hotelu Amica je tak 200 m neplacená pláž v pohodě čistá
StravaSuper chutnalo mi vše..akorát mi chyběl džus ke snídani
UbytováníOdpovídá ceně..v koupelně měl být fén a nebyl
SlužbyPokud umíte jen česky tak se s nima nedomluvíte
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Martin Osinek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si skvěle užili, vzhledem k tom, že jsme byli na konci sezóny, tak na pláži nebylo přelidněno, veřejná pláž od hotelu byla celkem blízko. Nějaké nedostatky by se našly, není pro náročnou klientelu, ale za ty peníze pro nás super. Možnost mnoha výletů a atrakcí v okolí.
Dovolenou jsme si skvěle užili, vzhledem k tom, že jsme byli na konci sezóny, tak na pláži nebylo přelidněno, veřejná pláž od hotelu byla celkem blízko. Nějaké nedostatky by se našly, není pro náročnou klientelu, ale za ty peníze pro nás super. Možnost mnoha výletů a atrakcí v okolí.
Veřejná pláž je nedaleko hotelu, vzhledem k tomu, že jsme byli na konci sezóny, tak na pláži bylo dostatek místa. Pro šnorchlování to tu zrovna není, moře je kalné od písku, ale zase si užijete srandu s vlnami. Vstup do moře velmi pozvolný pro menší děti idealni. Pláže jsou čisté i se sprchou. Plážový servis jsme nezkoušeli.
StravaVečeře výborné, opravdu jsme si pochutnali, jen v prvním chodu menu se až moc opakovaly těstoviny se stejnou omáčkou. O víno si musíte říct, jinak Vám nenalijí. Snídaně klasika, ale pro ty, kteří si přispali, už nebyla šunka a tu už nedoplňují. Doporučuji chodit na snídaně hned v 8:00.
UbytováníVybavení starší, ale funkční, jen záchodová mísa v koupelně v našem pokoji byla nešťastně vyřešena, tam architekti někde udělali chybu
SlužbyPersonál vstřícný a ochotný. Domluvíte se pouze italsky nebo u některých anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Alena S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou i ubytováním jsme byli spokojeni. Po přečtení různých recenzí jsme měli z ubytování obavy, ale opravdu zbytečně, byli jsme mile překvapeni, nepotřebovali jsme nic extra, ubytování bylo čisté a strava výborná. Hotel je jeden z levnějších a za tu cenu opravdu nadstandard.
S dovolenou i ubytováním jsme byli spokojeni. Po přečtení různých recenzí jsme měli z ubytování obavy, ale opravdu zbytečně, byli jsme mile překvapeni, nepotřebovali jsme nic extra, ubytování bylo čisté a strava výborná. Hotel je jeden z levnějších a za tu cenu opravdu nadstandard.
Veřejná pláž byla naštěstí kousek od hotelu, soukromých jsme nevyužili, i když pro děti je to velké lákadlo, protože tam mají různé prolézačky a dětské koutky. Pláž i voda byly čisté.
StravaV poměru k ceně zájezdu bych řekla, že strava byla opravdu luxus. Snídaně jednodušší, hlavně sladká,každý den stejný výběr - croissanty, koblihy, buchta, bílé pečivo, sýr, salám,máslo, marmeláda, nutela, džus, káva, čaj. Večeře tříchodové- první chod byly většinou těstoviny nebo polévka, druhý maso se zeleninovou přílohou a třetí ovoce nebo zákusek. Z večeře se člověk najedl bohatě už jen těch těstovin, ty by nám jako jediné i stačily. K pití měl každý půl litru vody.
UbytováníJeli jsme do Rimini hlavně kvůli moři, takže ubytování sloužilo prakticky jen na vyspání a umytí se, žádné "luxusní" ubytování jsme nepotřebovali,tohle je spíše jedno z obyčejnějších, ale i tak jsme byli spokojeni.Hotel menší, 3 patra, spíše rodinného typu. Pokoj byl jednoduše vybaven- postel, skříň, noční stolek, stůl, židle,TV, menší balkonek a koupelna.Klimatizace bohužel za poplatek, takže jsme hodně větrali, ale měli jsme naneštěstí balkon do dvora a dvorek sousedil s lunaparkem, který začínal ve 20:00 a končil o půlnoci, takže byla slyšet při otevřeném okně dost hlasitá hudba, ale celkově to v Rimini žije až v noci. Pokoj byl opravdu čistý, denně se uklízelo,během týdne měnili ručníky i povlečení. Koupelna malá, sprcha pouze jako hadice ze zdi, žádná zástěna jak jsme zvyklí u nás, ale v Itálii je tohle běžné. Muselo se však delší dobu čekat než odtekla studená voda, aby tekla i teplá. Stěny v hotelu jsou asi tenčí, opravdu není příjemné být účastníkem něčí vášnivé noci.., ale až na toto byl v hotelu klid. Mezi návštěvníky převažovali Rusové, Italové a Češi. V hotelu mluví hlavně italsky, anglicky jen trochu a jen někteří, ale dá se domluvit, případně Vám informaci napíší v překladači na mobilu.
SlužbySlužeb jsme moc nevyužili, klimatizace za poplatek,parkování ve dvoře také za poplatek, ale dalo se bez problému najít místo před hotelem na ulici, na plážový servis měli 20% slevu, ale i tak jsme chodili na veřejnou pláž. Na recepci se dala zakoupit káva, nápoje nebo křupky. Wifi v hotelu zdarma, na pokoji ve třetím patře jsme měli velmi dobrou dostupnost.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Martin Osinek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si skvěle užili, vzhledem k tom, že jsme byli na konci sezóny, tak na pláži nebylo přelidněno, veřejná pláž od hotelu byla celkem blízko. Nějaké nedostatky by se našly, není pro náročnou klientelu, ale za ty peníze pro nás super. Možnost mnoha výletů a atrakcí v okolí.
Dovolenou jsme si skvěle užili, vzhledem k tom, že jsme byli na konci sezóny, tak na pláži nebylo přelidněno, veřejná pláž od hotelu byla celkem blízko. Nějaké nedostatky by se našly, není pro náročnou klientelu, ale za ty peníze pro nás super. Možnost mnoha výletů a atrakcí v okolí.
Veřejná pláž je nedaleko hotelu, vzhledem k tomu, že jsme byli na konci sezóny, tak na pláži bylo dostatek místa. Pro šnorchlování to tu zrovna není, moře je kalné od písku, ale zase si užijete srandu s vlnami. Vstup do moře velmi pozvolný pro menší děti idealni. Pláže jsou čisté i se sprchou. Plážový servis jsme nezkoušeli.
StravaVečeře výborné, opravdu jsme si pochutnali, jen v prvním chodu menu se až moc opakovaly těstoviny se stejnou omáčkou. O víno si musíte říct, jinak Vám nenalijí. Snídaně klasika, ale pro ty, kteří si přispali, už nebyla šunka a tu už nedoplňují. Doporučuji chodit na snídaně hned v 8:00.
UbytováníVybavení starší, ale funkční, jen záchodová mísa v koupelně v našem pokoji byla nešťastně vyřešena, tam architekti někde udělali chybu
SlužbyPersonál vstřícný a ochotný. Domluvíte se pouze italsky nebo u některých anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan Čanda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mohlo by to byt lepši.
Mohlo by to byt lepši.
Plaž dobra pisčita s pozvolnym vstupem do vody ale chyby vlnolamy.
StravaTestoviny a stále stejna omačka.
UbytováníOdpovida 2 hvezdičkam.
SlužbyUklizečka nam zničila tablet (asi ji spadl a praskl) takže nic moc.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alena Valinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné, ale velké vedro a přelidněno- odpovídající vrcholu sezony
Pěkné, ale velké vedro a přelidněno- odpovídající vrcholu sezony
Pláž pěkná, čistá, vybavení dobré, pro děti výborné, ale příliš drahé slunečníky a lehátka
StravaVýborné večeře, snídaně dobrá
UbytováníUbytování skromnější, menší pokoj, malý balkon, vypadávala elektrika
SlužbySlužba hotelu dobrá
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Průměr
Průměr
Vyhovovala očekávání - písčitá, moře mírně zakalené, úklid pláže, předměty na adrenalinové sporty, plachetnice, šlapadla...
StravaPostačila, avšak jednostranná
UbytováníSkromější, ale postačilo
SlužbyCelkem příjemní zaměstnanci
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...