Itálie - Rimini Itálie

 • Popis

  Význačné přímořské lázně na břehu moře v jihovýchodním cípu Pádské nížiny, asi 50 km od Ravenny, děkují za svůj věhlas téměř 20 km dlouhým písčitým plážím, které dostaly přiléhavé jméno Sluneční riviéra. Město samo se chlubí historickými stavebními památkami, připomínajícími, že bylo významnou křižovatkou antických cest. Jsou zde i středověké stavby, mezi nimi vyniká kostel sv. Františka. Severovýchodní lázeňská část města má množství hotelů, penzionů a vil, restaurací, kaváren a obchodů. Při výletech do okolí je nejvíce navštěvován 25 km vzdálený horský stát San Marino s proslulou skalní pevností, ale i Ravenna s antickými a středověkými památkami.

 • Doprava autobusem

  cca 16 hodin

Nejnovější recenze Itálie - Rimini

Celkem: 10 Dovolená úplně perfektní.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená úplně perfektní. Zobrazit celou recenzi

Vladimíra S., 06.11.2016, Datum pobytu: 25.8. - 3.9.2016
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel: Reale

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Reale, Rimini, Itálie Vladimíra S. 2016-11-06 10 1 10 Hotel REALE

Celkem: 8,3 Klidná, odpočinková a bezproblémová dovolená

 • 8 Ubytování
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Klidná, odpočinková a bezproblémová dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Apartmán plně vybavený čistý a udržovaný

Strava
bez stravy

Služby hotelu
Hotel čistý , personál ochotný a vstřícný. U hotelu parkoviště a bazen.

Pláž
pláž cca 200 metrů od hotelu. Možnost pronájmu lehátka .

Zbyněk S., 05.11.2016, Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2016
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel: Rezidence Record

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Rezidence Record, Rimini, Itálie Zbyněk S. 2016-11-05 8.3 1 10 RECORD

Celkem: 8,2 Jelikož jsme na dovolenou vyrazili skutečně na poslední chvíli,nad pár drobnostmi a nesrovnalostmi ze strany hotelu jsme přimhouřili obě...

 • 8 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Jelikož jsme na dovolenou vyrazili skutečně na poslední chvíli,nad pár drobnostmi a nesrovnalostmi ze strany hotelu jsme přimhouřili obě oči..Nadchly nás krásné,čisté pláže,výlety po okolí,noční venkovní divadlo a nespočet atrakcí pro děti.Je třeba ovšem počítat s tím,že všechno se v Itálii draze platí včetně přístupů na pláže,takže se nám dovolená sice prodražila,ale vydařila. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Toto byla věc,která nebyla v pořádku.Přijeli jsme brzy ráno,ale ubytovali nás až po poledni.V místě,kde to neznáme,jsme se s dětmi doslova plácali v šíleném vedru po místních kavárničkách,než nás vpustili do hotelu.Zavazadla byla nepřehledně položena na WC v hotelu,kde to zapáchalo a navíc vznikl chaos ze strany ubytovaných,kteří odjížděli a našli svoje zavazadla zaházená zavazadly našimi - tedy nově příchozími.

Pokoj jsme měli pěkný,čistý,s výhledem na moře,to bylo super.

Strava
Strava v hotelu byla dobrá,bohatá,jen večeře by mohla být dřív,začínala v půl osmé večer a děti znavené z koupání jsme většinou na večeři museli budit.

Strava v místních restauracích byla vynikající,proslulá italská pizza u nás vedla k obědu.O mořských plodech nemluvě,vše na jedničku.

Služby hotelu
Hotel byl čistý,uklizený,za malý poplatek mimo snídani či večeři jsme si mohli dát kávu apod.Posedět si v hale,nebo venku u stolečku,relaxovat na střeše hotelu ve výřivce..Klimatizace na pokojích byla potřeba,tu jsme ocenili hlavně přes poledne.

Pláž
Pláže byly fantastické,jemný písek a pozvolný vstup do moře byl perfektní.Co nás překvapilo byly ceny jednotlivých vstupů na pláž,byly od sebe vzdálené jen několik metrů,ceny se však místy lišili až o desítky eur na osobu.Teprve v polovině dovolené jsme se od paní delegátky dozvěděli,kerá pláž je nejlevnější a jedna byla dokonce zcela zdarma,ta byla ale o pár kilometrů dál.

Martina Hanousková, 02.11.2016, Datum pobytu: 25.8. - 3.9.2016
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel: Amba (Viserba di Rimini)

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Amba (Viserba di Rimini), Rimini, Itálie Martina Hanousková 2016-11-02 8.2 1 10 Hotel Amba

Celkem: 3,6 Do Rimini se rádi vrátíme, hodně jsme toho prošli. Ale tento hotel je tedy příšerný a opravdu nedoporučujeme. Celkově působí hotel...

 • 1,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 9 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Do Rimini se rádi vrátíme, hodně jsme toho prošli. Ale tento hotel je tedy příšerný a opravdu nedoporučujeme. Celkově působí hotel ušmudlaně. Jídlo nebylo žádným extra zážitkem, proto jsme ani na každou večeři nešli a raději si něco zaplatili sami, proto nemá v tomto hotelu vůbec smysl polopenze, stačí snídaně, ta byla super.

Nicméně Rimini je krásné místo na dovolenou a i když jsme tam byli na konci sezony, moře bylo teplé a koupali jsme se. A pláž měli skoro jen sami pro sebe. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Na hotelu jsou zásuvky, do kterých se nedá strčit nic od nás z ČR. Sice byl na pokoji vysoušeč vlasů, ale nefunkční. A kdybychom si nevzali prodlužovačku z recepce, tak bychom nepoužili ani fén.

Také nás na hotelu vykradli - zatímco jsme spali, tak nám vlezli do pokoje a odcizili mobilní telefon, peníze z peněženky a hodinky. Když jsme chtěli vše nahlásit alespoň recepčnímu, tak jsme zjistili, že neumí vůbec anglicky. Ale díky překladači nám sdělil, že se to tam stává a můžeme být rádi, že nám ukradli jen pár věcí.

Strava
Snídaně byla každý den stejná, ale naprosto dostačující a bavila nás. Na snídani jsme se těšili. Večeře už byla horší. I když se nás číšník zeptal, co si dáme, tak během toho necelého týdne se několikrát stalo, že nám donesl něco jiného. Byl docela zmatený a vůbec si nepamatoval, kam má co servírovat. Povadlý a hnědý salát byl také k pláči.

Služby hotelu
Na recepci jsme během 6 dní viděli 3 recepční. Jen jeden z nich uměl anglicky, ostatní dva se chtěli domlouvat rusky, proto jsme museli dost věcí řešit přes počítač a překladač.

Pláž
Pláž je písčitá, čistá, blízko hotelu. A přes celou pláž se dá dojít až do města. Pláži se nedá nic vytknout.

Alena Vojtková, 12.10.2016, Datum pobytu: 17.9. - 22.9.2016
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel: Blue Moon

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Blue Moon, Rimini, Itálie Alena Vojtková 2016-10-12 3.6 1 10 Blue Moon

Celkem: 2,8 NIKDY VICE

 • 4,5 Ubytování
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
NIKDY VICE Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Normal apartman ,bohuzel u vlakove trati na kterou nikdo neupozornil pri objednavani zajezdu. Kdyz jel vlak nebylo slyset vlastniho slova

Strava
Vlastni

Služby hotelu
NIc

Pláž
Normalni

Lubomír V., 26.09.2016, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2016
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel: Villa Eloise

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Villa Eloise, Rimini, Itálie Lubomír V. 2016-09-26 2.8 1 10 VILLA ELOISE

Všechny recenze Itálie - Rimini

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622