Ida Hotel Torre Pedrera Di Rimini
od 9 902 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 902 Kč za os.
od 3 239 Kč za os.
od 6 201 Kč za os.
od 47 018 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Zuzana Olšanská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Majitele se chovali jak bysme je svou pritomnosti obtezovali. Bylo nas na hotelu osm cechu. Zbytek ukrajina. Ve vsem meli prednost tak si obrazek udelejte sami.
Majitele se chovali jak bysme je svou pritomnosti obtezovali. Bylo nas na hotelu osm cechu. Zbytek ukrajina. Ve vsem meli prednost tak si obrazek udelejte sami.
Plazi v te oblasti je hodne.my jsme si vybral plaz hned pres cestu. Plazovy servis a personal vyborny . More ciste, plaz udrzovana. . Program pro deti. Cviceni v mori.velka spokojenost..
StravaJidlo. Snidane porad stejne. Uvarene vajicko, krosanek, marmelada, nutela, susenka. Caj nebo kava z automatu pouze jeden salek. Vecere hruza.
UbytováníNevim proc jsme cekali 5hodin na pokoj. Pri prichodu spina a prach. V koutech chlupy. Nechutne.
SlužbySluzby zadne.celkovy dojem na prespani dobre. Ale zadny konfort. Po druhe bych si sluzby hotelu neobjednala.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Radek S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Co to mělo být??To měla být dovolená?Byly to vyhozené peníze v jakémsi..hotel se to nedá nazvat,který vede člověk co pořebuje psychologickou odbornou pomoc.Před odjezdem jsme si v přízemí umývali ovoce a byli jsme vyhozeni,že již tam nemáme co dělat. Do Itálie už nikdy více.
Co to mělo být??To měla být dovolená?Byly to vyhozené peníze v jakémsi..hotel se to nedá nazvat,který vede člověk co pořebuje psychologickou odbornou pomoc.Před odjezdem jsme si v přízemí umývali ovoce a byli jsme vyhozeni,že již tam nemáme co dělat. Do Itálie už nikdy více.
Přístup k pláži je super,bezvadný plážový servis,samozřejmě placený.Moře bylo klidné,ale byly i velké vlny,objevily se medůzy..
StravaStravu nemá cenu ani hodnotit,je spíše jedním slovem nechutná.Jeden den jsme měli brambory.Druhý den byly rozmixované a udělané v polévku.Ráno světlý a tmavý piškot,co se jeden den nesnědlo bylo opět dáno druhý den ke snídani na stůl...a pořád dokola celý týden.Byl tam automat na kávu a při jeho spuštění jste měli za zadkem toho divného pána který na Vás civěl a kontroloval.
UbytováníPokojová služba se dá hodnotit pod průměrem,není to žádný zázrak.Někdy bylo uklizeno jindy ne.Když jsme první den přišli na pokoj v komodě byl prach a zmuchlaný toaletní papír naštěstí nepoužitý.
SlužbyNení co dodat.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Tereza P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Historické centrum Rimini bylo krásné, stálo za shlédnutí! Výlet do San Marina byl úchvatný, ostatně i večerní plavba lodí Bella Rimini. Moře překrásné. Díky bohu za tyto zážitky!
Historické centrum Rimini bylo krásné, stálo za shlédnutí! Výlet do San Marina byl úchvatný, ostatně i večerní plavba lodí Bella Rimini. Moře překrásné. Díky bohu za tyto zážitky!
Sice hezké, že to bylo 90 metrů od pláže, jenže si musíte zaplatit kolem 10-20 Euro na den za slunečníky a lehátko, jinak jsme museli asi patnáct minut pěšky na maličkatou pláž, která byla zadarmo. Tam to bylo trochu špinavé a byly tam naplavené mořské řasy, ale to nám vůbec nevadilo, moře bylo nádherné.
StravaAni se mi nechce vzpomínat. Každý den k večeři pár koleček okurky, rajčat a trocha ledového salátu. To byla ta lepší část. Následovala polévka, většinou nevypadala lákavě (plavaly v tom brambory s těstovinami a mrkví), ale chuťově dobrý. Pokud si chcete dát vodu, zaplaťte Euro. Neuvěřitelné. K hlavnímu chodu tenký a malý plátek masa, většinou jen s osmaženou paprikou. To by taky šlo, ale byly to vážně malé porce a navíc jsme mezi chody museli čekat tak 10-15 minut a to vás o chuť připraví a pak odcházíte hladoví. Nejlepším chodem byl dezert, který byl buď meloun nebo buchta. Jednou bylo tiramisu a to bylo jediné kuchařovo umění - bylo vynikající. Každý den k snídani opět to samé - croissant, mini balení marmelády, něco jako nutelly, vyschlé toasty (samozřejmě balené) a jedno vajíčko. Žádné pečivo. Švédské stoly se skládaly asi ze tří druhů bábovek, šunka, sýr, mléko, cornflaky. Opravdu výběr.
UbytováníNečekala jsem žádný přepych, ale do hotelu Criss už nikdy víc! Koupelna otřesná, malá, uklízečka nám akorát vynášela koš, ale nenapadlo jí třeba zamést písek na podlaze, který se tam prostě zanese, když jdete z pláže. Na balkoně byla pouze jedna plastová židle, i když jsme byli dva. K tomu žádný stolek, a třeba ani šňůry, na které bysme si mohli sušit plavky a ručníky. Naštěstí pokoji aspoň klimatizace! Kapitola sama o sobě byl majitel, který nad námi pokaždé kroužil a sledoval, jestli jsme náhodou špatně nezatahli za kliku nebo jestli jsme zhasli světlo na WC. Když se mu něco nezdálo, spustil na nás italsky. Samozřejmě, je to jeho jazyk, ale přijde mi to docela neslušné, když rozumíte maximálně pár slovům a anglicky zase neuměl on, takže domluva nulová.
SlužbyJednou při snídani nám kapala voda z klimatizace na stolek, přímo mně těsně vedle ruky. Postavili jsme pod to plastový kelímek, který jsme dostali asi na džus, aby voda aspoň tolik necákala. Servírka si toho všimla a hned nás chtěla posadit vedle, proto šla za majitelem, který přišel, zhodnotil, že to není žádný problém a ať nás tam nechá dál sedět. To mluví asi za vše. Jediná dobrá duše v hotelu byla právě ta jediná mladá servírka - příjemná, dalo se s ní mluvit anglicky, vždy se snažila vyhovět.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Radek S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Co to mělo být??To měla být dovolená?Byly to vyhozené peníze v jakémsi..hotel se to nedá nazvat,který vede člověk co pořebuje psychologickou odbornou pomoc.Před odjezdem jsme si v přízemí umývali ovoce a byli jsme vyhozeni,že již tam nemáme co dělat. Do Itálie už nikdy více.
Co to mělo být??To měla být dovolená?Byly to vyhozené peníze v jakémsi..hotel se to nedá nazvat,který vede člověk co pořebuje psychologickou odbornou pomoc.Před odjezdem jsme si v přízemí umývali ovoce a byli jsme vyhozeni,že již tam nemáme co dělat. Do Itálie už nikdy více.
Přístup k pláži je super,bezvadný plážový servis,samozřejmě placený.Moře bylo klidné,ale byly i velké vlny,objevily se medůzy..
StravaStravu nemá cenu ani hodnotit,je spíše jedním slovem nechutná.Jeden den jsme měli brambory.Druhý den byly rozmixované a udělané v polévku.Ráno světlý a tmavý piškot,co se jeden den nesnědlo bylo opět dáno druhý den ke snídani na stůl...a pořád dokola celý týden.Byl tam automat na kávu a při jeho spuštění jste měli za zadkem toho divného pána který na Vás civěl a kontroloval.
UbytováníPokojová služba se dá hodnotit pod průměrem,není to žádný zázrak.Někdy bylo uklizeno jindy ne.Když jsme první den přišli na pokoj v komodě byl prach a zmuchlaný toaletní papír naštěstí nepoužitý.
SlužbyNení co dodat.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zuzana Olšanská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Majitele se chovali jak bysme je svou pritomnosti obtezovali. Bylo nas na hotelu osm cechu. Zbytek ukrajina. Ve vsem meli prednost tak si obrazek udelejte sami.
Majitele se chovali jak bysme je svou pritomnosti obtezovali. Bylo nas na hotelu osm cechu. Zbytek ukrajina. Ve vsem meli prednost tak si obrazek udelejte sami.
Plazi v te oblasti je hodne.my jsme si vybral plaz hned pres cestu. Plazovy servis a personal vyborny . More ciste, plaz udrzovana. . Program pro deti. Cviceni v mori.velka spokojenost..
StravaJidlo. Snidane porad stejne. Uvarene vajicko, krosanek, marmelada, nutela, susenka. Caj nebo kava z automatu pouze jeden salek. Vecere hruza.
UbytováníNevim proc jsme cekali 5hodin na pokoj. Pri prichodu spina a prach. V koutech chlupy. Nechutne.
SlužbySluzby zadne.celkovy dojem na prespani dobre. Ale zadny konfort. Po druhe bych si sluzby hotelu neobjednala.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Iva B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Majitelka hotelu vypinala klimatizaci,delegatka ji musela poprosit,druhy den opet vypnuto.Jidlo priserne,skoro zadne,byli jsme hlidani obsluhou,abychom si nahodou nedali o jeden platek lilku vic,predchozi zajezd si stezoval az v Šumperku i ja jsrm posilala stiznost,bohuzel se nic nezmenilo,posledni den nas majitelka pri jidle natacela na telefon,upozornila jsem,ze si to nepreji,nereagovala.neco tak priserneho se mi jeste nestalo.
Majitelka hotelu vypinala klimatizaci,delegatka ji musela poprosit,druhy den opet vypnuto.Jidlo priserne,skoro zadne,byli jsme hlidani obsluhou,abychom si nahodou nedali o jeden platek lilku vic,predchozi zajezd si stezoval az v Šumperku i ja jsrm posilala stiznost,bohuzel se nic nezmenilo,posledni den nas majitelka pri jidle natacela na telefon,upozornila jsem,ze si to nepreji,nereagovala.neco tak priserneho se mi jeste nestalo.
Plaz luxusni,servis na plazi dokonaly,obsluha velmi,velmi prijemna!!!!
StravaMela jsem polopenzi,jiz u snidane,jsme stali frontu,kavu jsem mohla pouze jednu,pecivo zadne,dokupovala jsem si ho u mistniho prodejce,obsluha stala u stolu a kontrolovala,aby jste si dali pouze jeden caj,nebo jednu kavu,vic vam obsluha nedovolila,jeden platek sunky a suchar,syr byl jen 2x.vecere obdobna,hlidani stejne,ponizujici!!!!
UbytováníPokoj malinkaty,dvere od mini koupelny schnile,klimatizace vypnuta i po nekolikatem upozorneni.
SlužbySluzba v hotelu probehla 3x,ze zacatku pobytu,pak uz se nikdo neobjevil.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.