Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Fantasy

Hodnocení: 3/5

Itálie, Rimini, Rimini

Více o ubytování

od 9 600 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 5 682

Popis letoviska

Část Marina Centro je jako stvořená pro ty, kteří chtějí být vždy ve středu dění. Najdete tu spoustu butiků, obchůdku, hospod, restaurací a diskoték. V legendárním Grand Hotelu, jednom ze symbolů města, bylo natočeno mnoho slavných scén z filmu Amarcord od Felliniho. V jeho blízkosti se nachází park Federica Felliniho s krásnou fontánou se čtyřmi koni, který bývá častým dějištěm kulturních akcí a koncertů. Písečná pláž je prostorná a dobře vybavená pro sport, relaxaci i občerstvení. Podél přímořské promenády vede cyklostezka. V blízkosti přístavu se nachází akvárium a je zde také jedna z mála volných pláží. Nejkrásnější západ slunce si můžete užít z obřího ruského kola, které je každý rok instalováno na náměstí Piazzale Boscovich u přístavního kanálu.

V nedalekém historickém centru Rimini můžete obdivovat na hlavním náměstí Piazza Cavour krásný palác Palazzo dell'Arengo z roku 1204, kde byla ve středověku spravována spravedlnost. Uprostřed náměstí stojí impozantní bronzová socha papeže Pavla V. O pár metrů dál je Fontana della Pigna, postavená v římských dobách, napojená na 900 m vzdálenou studnu. Představovala pro obyvatele jediný zdroj pitné vody ve městě až do postavení akvaduktu. Pod fontánou je skryté tajemství podzemní galerie, která podle některých dosahuje až k hradu Castel Sismondo a spojuje se s labyrintem jeskyní pod kopci Colle di Covignano. Legenda vypráví, že zde vykonávali rituální obřady Bílí Mnichové a uschovali tu prokletý poklad. Na náměstí naleznete také původní rybí trh. Je to jedno z nejmalebnějších míst ve městě, na dlouhých mramorových stolech, kam byly kdysi kladeny bedny s plody moře, jsou dnes vystavována díla a artefakty, u příležitosti uměleckých výstav a místních řemeslných trhů. Večer se toto místo proměňuje v oblíbenou část města, kde se scházejí mladí lidé. Za povšimnutí stojí také fasáda divadla Amintore Galli. Za dob šlechtického rodu Malatesta byl postaven také vládní palác Palazzo del Posdestá. Na ulici Via Gambalunga stojí palác postavený v roce 1610 Alessandrem Gambalungem s mimořádnou knihovnou, kterou daroval městu. Na náměstí Piazza Tre Martiri je hodinová věž, která kromě času ukazuje dny, měsíce a lunární kalendář. Když se vydáte doleva narazíte na majestátní Arco d'Augusto, nejstarší dochovaný římský oblouk, napravo přijdete ke starobylému Ponte Tiberio mohutnému pěti-obloukovému mostu postaveném z istrijského kamene. Milovníci muzeí mohou navštívit Domus del Chirurgo a Etnografické muzeum.

Trhy se konají v historickém jádru každou středu a sobotu dopoledne (v ulicích Piazza Gramsci, Tre Martiri, Corso D’Augusto, Via IV novembre, Via Dante, Via Castelfidardo, parkoviště Parcheggio ex Padane a ex Sartini).

V Marina Centro můžete narazit na letní večerní trhy každé pondělí a čtvrtek na ulici Viale Vespucci od 17:00 do 24:00 hodin.

Popis objektu

Hotel FANTASY*** (Viale Regina Elena) má výhodnou pozici, stojí nedaleko od pláže a v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Součástí klimatizovaného hotelu je recepce, výtah, Wi-Fi, bar s prostornou terasou, restaurace, půjčovna kol a parkoviště. Pro děti je k dispozici dětský koutek a animace v průběhu letní sezóny. Hotelové pokoje jsou vkusně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, topení, telefon, TV, Wi-Fi, trezor, minibar (na vyžádání) a balkon.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 50 - 120 m

Pozice objektu v letovisku

rušné místo, v centru

Vybavení objektu

recepce, výtah, Wi-Fi v objektu, restaurace, bar, ubytovací kancelář

Strava

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu včetně vybraných nealkoholických nápojů a vína (konzumace v baru během dne se platí na místě)

, dětské menu, bezlepková strava, na vyžádání, vegetariánská strava, na vyžádání

Děti

animace

Sport

půjčovna kol

Ubytování

pokoj, dvou-čtyřlůžkový:
pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky, možnost 3. a 4. lůžka (může být patrová postel), hlavní budova, balkon, klimatizace, topení, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, na vyžádání, sprcha, (sprchový kout), bidet, parkoviště, 8 €/den, s omezenou kapacitou, nástupní dny sobota, neděle, min. pobyt standardně 3 noci, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd od 8:00 do 10:00

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, zvířata, malého vzrůstu povolena, mimo společné prostory, na vyžádání, za poplatek, 5 €/den

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 20 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 11 °C

 • Neděle 10 °C v noci 7 °C

 • Pondělí 9 °C v noci 6 °C

 • Úterý 8 °C v noci 5 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout