Club Hotel Angelini (Bellaria) Hodnocení: 3/5
od 8 090 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 090 Kč za os.
od 5 890 Kč za os.
od 2 400 Kč za os.
od 3 190 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 16 hodnocení)
Hana Dvořáčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pobyt odpovídá ceně zájezdu, výborná ,milá delegátka
pobyt odpovídá ceně zájezdu, výborná ,milá delegátka
pláž čistá , písečná. Mnoho atrakcí pro děti , i pro dospělé hřiště, občerstvení. Moře až moc mělké, čisté. Blízká vzdálenost od hotelu na pláž.
pás šaten, občerstvení, hřišť, další pás slunečníků s lehátky, kus prázdné pláže a moře. Tak je to po celé délce pláže stejné a působí to monotónně.
snídaně chudší, večeře výborné. Spokojenost
Ubytovánímalý pokoj s balkónem, minikoupelnička - úplně dostačující, čisto, příjemný personál , spokojenost
Službyspokojenost, nic nám nechybělo
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alena Suchánková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byly s vnuckou spokojene. Ubytovani a strava odpovidaly nabidce. Na hotelu velice mily a prijemny personal. Okoli hezke. Az na odjezd z Ostravy dovolena byla moc hezka.
S dovolenou jsme byly s vnuckou spokojene. Ubytovani a strava odpovidaly nabidce. Na hotelu velice mily a prijemny personal. Okoli hezke. Az na odjezd z Ostravy dovolena byla moc hezka.
Piscita plaz. Hezka a cista.
StravaMohlo byt vice zeleniny a ovoce. Jinak dobre.
UbytováníS ubytovanim jsme byly spokojene
SlužbyVynikajici. Skvely personal.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Veronika Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za těch cca 5500,-/os s vlastní dopravou, co jsme zaplatili v lednu to bylo adekvátní.
Za těch cca 5500,-/os s vlastní dopravou, co jsme zaplatili v lednu to bylo adekvátní.
Pláž nás překvapila! NIKDO a NIKDE se nepíše, že za pláž se platí. Chtěli 20-25E/den na 2 lehátka a slunečník. Delegátka nám poradila, že jsou veřejné pláže, kde se neplatí. Našli jsme si jednu vedle mariny v pláže 39, ale bylo to 2500 kroků a 2500 zpět, takže kolem 3km denně. Na pláži jsou rozšlapané ostré mušličky, pláž jinak čistá, jemný písek. Voda opravdu velmi mělká a tak vhodná pro naši skoro2letou holčičku. Bez vln byla voda čistá a průzračná. Na pláži jsou toalety, prchy, pítka, oplachy nohou, bufety, automaty na kávu. Chodí tam prodejci s různorodým zbožím.
StravaSnídaně peklo. Ať jsme byli 4 nebo 12osob v jídelně, byl objem jídla pořád stejný. Na každého na stole čekám croissant a 2 houstičky. Na pultu byl jeden tácek s pizzašunkou a platkový sýrem. Toť vše ze slané snídaně. Pak byl výběr ze 3 koláčů, nějaké sladké toasty/chleby a jogurt a křupinky, máslo, marmeláda a nutela. Káva a voda z automatu, sáčky čaje. Mléko jen granulované z automatu. Jídlo se neobměňovalo, takže když jste příděl housek nesnědli ke snídani, byly unavené k večeři a ty samé čekali i ma snídani. Totéž koláče. Na začátku měkké dobré, pak už se z nich doslova prášilo.
UbytováníRecepční umí jen Italsky, takže nedostačující. Pokoj malinký, že jsme si museli dávat přednost v rozích pokoje, jinak bychom se nevyhnuli. Postel hrozná. Pružinová, pružiny tlačili, rozměr 80cm a ještě byl střed vyboulený, tak jsem klouzali na strany. Skříně dobré, dostatečné. Balkonek malinký. Chválím vypínače hlavního osvětlení u postele a moc mě potěšila šňůra na balkonečku.
SlužbySpíš žádné, nic nám nebylo nabídnuto. Byla 4 parkovací místa a kdo přijel pozdě, neměl kde. Parkování 10E/den. V loby měl být internet, nebyl, prý je problém s připojením...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Dvořáčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pobyt odpovídá ceně zájezdu, výborná ,milá delegátka
pobyt odpovídá ceně zájezdu, výborná ,milá delegátka
pláž čistá , písečná. Mnoho atrakcí pro děti , i pro dospělé hřiště, občerstvení. Moře až moc mělké, čisté. Blízká vzdálenost od hotelu na pláž.
pás šaten, občerstvení, hřišť, další pás slunečníků s lehátky, kus prázdné pláže a moře. Tak je to po celé délce pláže stejné a působí to monotónně.
snídaně chudší, večeře výborné. Spokojenost
Ubytovánímalý pokoj s balkónem, minikoupelnička - úplně dostačující, čisto, příjemný personál , spokojenost
Službyspokojenost, nic nám nechybělo
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Irena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla příjemná, vedoucí hotelu velmi příjemní a ochotní.
Dovolená byla příjemná, vedoucí hotelu velmi příjemní a ochotní.
Přístup na pláž byl hezky udělaný. Pláž byla čistá.
StravaStrava byla velmi dobrá, různorodá. Myslím že si vybral každý.
UbytováníUbytování odpovídalo cenně, byli jsme zklamání z toho že jsme měli příplatek za lepší pokoje a dostaly klasický s tím že lepší pokoj dostaneme za 3 dny, nakonec to dopadlo tak že jsme měli celý týden pokoj normální.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renáta Králová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nedoporučila bych
Nedoporučila bych
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Dušan Dudáš
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nenáročné nerušivé prostredie s príjemnou plážou a usmievavými ľuďmi
nenáročné nerušivé prostredie s príjemnou plážou a usmievavými ľuďmi
Výhoda letnej dovolenky je, že nebolo treba chodiť kilometre na pláž. Pláž na slušnej úrovni. More s postupným klesaním. Avšak pre plavca je to problém, lebo plávať sa dalo až za skalnou bariérou, kde je už otvorené more. Čo nepridávalo na istote pri správach zo susedného Chorvátska, kde sa objavil žralok. Inak pláž bola čistá, vždy uprataná. Potulných "predávačov" minimum. Vcelku spokojnosť.
StravaRaňajky: každý deň !!! šunka, syr, sladký koláč, bábovka, jogurt, musli. Z TOHO sme si mohli vybrať. Chýbala zelenina, ovocie (čím je Taliansko známe). Samoobsluha pri kávovare bola obmedzená. Majitelia si to dôsledne strážili. Zo sledovania majiteľky penziónu som mal pocit, že nedohliada na nedostatky v zasobovaní pultu, ale na ľudí, či si neberú viac ako majú si brať. Dokladanie šunky, či syra na bufetový stôl ??? ANI RAZ za celý pobyt. Kto prišiel neskoro - nemal.
Obed: nemali sme - nehodnotím
večera: bohatšia na zeleninu ako raňajky. Avšak problém rovnaký, ako na raňajky. Okrem polievky (obmieňala sa) jedlo stále to isté. Tri dni za sebou biele mäso (asi kuracina, alebo morčacina) potom kuracie nohy (spodné, aby sme sa neprejedli) a raz Ryba.
Priestrannosť izby pre dve dospelé osoby s dieťaťom (11r.) bola zlá. V izbe, kde je teplota cca 25 - 30 stupňov chýbala ľadnička - ako základné vybavenie izby. Toaleta spoločná so sprchou bola nevyhovujúca. Po osprchovaní mokrá podlaha a v zásade aj doska na mise. Na WC sa nosili šľapky ako na pláž, aby sme nenosili vodu do izby.
SlužbyTo, čo sme potrebovali, dostali sme....
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...