Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenku sme si užili a oddýchli. A natolko kolko stála a ze to je **hotel sa sťažovať nikto nemoze ... jedine minus mohli uviest ze hned pri hoteli vedú kolajnice a kazdych 15 minut prejde velmi hlučny vlak... ale za tie peniaze sa nemoze nikto stazovat
Dovolenku sme si užili a oddýchli. A natolko kolko stála a ze to je **hotel sa sťažovať nikto nemoze ... jedine minus mohli uviest ze hned pri hoteli vedú kolajnice a kazdych 15 minut prejde velmi hlučny vlak... ale za tie peniaze sa nemoze nikto stazovat
Plaz bola super aj more prijemne.. brutalne velke vlny .boli sme aj na nafukovacke ktoru tahal cln .. teplo bolo az do septembra ... vecer to tam žije .. same atrakcie.. milí ludia
StravaStrava v hoteli pol penzia sa dala aj ked nie velmi pestrá. Obedy sme mali v reštauráciach kde sme boli velmi spokojný...
UbytováníKupelna bola nepraktická. Predstavte si ze mate zachod a nadním len rúčka z ktorej ide voda a ziadne miesto na umyvanie.. sprchovat sa okolo záchodu bolo neprakticke
SlužbySlužby hotela sme vyuzivali dostatocne
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







