Cormoran Hodnocení: 4/5
od 3 800 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 800 Kč za os.
od 8 090 Kč za os.
od 4 290 Kč za os.
od 3 549 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)
S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)
Pláž byla opravdu vzdálená asi jen 50 metrů a byla volná. Moře krásné, čisté. Jelikož tam nejsou uměle vybudované "útesy" jako před některými soukromými plážemi, tak jsou tam docela vlny, ale žádný extrém :) My jsme tam byli druhý týden v září a dalo by se říct, že jsme měli pláž skoro sami pro sebe. Takže u nás opravdu maximální spokojenost. Navíc velmi volný vstup do moře (tak 20 metrů od pláže pořád vody maximálně po pás).
StravaStravu jsme v ceně neměli (nevím, jestli ji vůbec rezidence poskytuje, restaurace tam sice byla, ale nebyla v provozu). Kousek ale byl malý obchod, ve kterém bylo všechno potřebné a nedaleko výborná restaurace s velmi milým personálem. Celkově jídlo dražší, ale i o tom jsme byli informováni dopředu od CK.
UbytováníUbytování bylo výborné, všude čisto, hotel zrekonstruovaný, fotografie na stránkách invia.cz odpovídaly realitě. Kuchyňka vybavena vším potřebným (ale chyběly čisticí prostředky a prostředky na mytí).
SlužbyHotel má vyhřívaný bazén, který je mimo provoz pouze pokud prší. Bazén je čistý a udržovaný :) Taky jsme měli v ceně fitness (běžící pás a nějaké šlapací kola), ale to jsme nevyužili. V hotelu je taky wellness, cena za saunu a vířivku byla pro ubytované 15 euro za hodinu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Naďa Chmelařová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dokonalé, služby na pláži i na hotelu
dokonalé, služby na pláži i na hotelu
tak čisté a upravené pláže jsme v Řecku nezažili. Maximální spokojenost se službami jak pro dospělé tak hlavně pro děti. Naprosté nadšení bylo z nedalekého Vilage Beach kde poskytujete permanentku na vstup.
Stravabohužel Noha stravu nezajišťuje. Ale kuchyň je perfektně vybavená, takže snídaně v pohodě a večeře jsou v blízkých restauracích za dostupné ceny kvalitní. Snad jen, že tam nikdo ale opravdu nikdo nemluví anglicky. Pouze italsky a to je trochu problém. Naštěstí recepční se snažila být nápomocná. Takže vysvětlila, rozdala mapy okolních měst, poradila kam zajet a příp.jak se to řekne italsky.
Ubytováníopravdu kvalitní odpovídající ****hotelu.
Službyžádné výhrady, všude pořádek, všechno klapalo. Snad jen by bylo seriozní upozornit dopředu, že parkování u hotelu se musí dopředu objednat a zaplatit. Ale opět recepční poradí, kde nejblíže parkovat...
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Jan Fošum
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se mi celkově velice líbila a se službami jak cestovní kanceláře, tak s hotelem, kde jsem byl ubytován, jsem byl velice spokojen
Dovolená se mi celkově velice líbila a se službami jak cestovní kanceláře, tak s hotelem, kde jsem byl ubytován, jsem byl velice spokojen
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří Semelka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost s ubytováním i se službami delegátky.Ovšem zklamání bylo nemožnost parkování autem u hotelu.
Naprostá spokojenost s ubytováním i se službami delegátky.Ovšem zklamání bylo nemožnost parkování autem u hotelu.
Pláž přes hlavní silnici naproti hotelu ,relativně čistá moře taktéž čisté
Stravaměli jsme vlastní
UbytováníUbytování odpovídalo vaší nabídce, k čistotě a vybavenosti apartmánu jsme neměli výhrady
SlužbyStandartní na čtyr hvězdičkový hotel
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Peter R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)
S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)
Pláž byla opravdu vzdálená asi jen 50 metrů a byla volná. Moře krásné, čisté. Jelikož tam nejsou uměle vybudované "útesy" jako před některými soukromými plážemi, tak jsou tam docela vlny, ale žádný extrém :) My jsme tam byli druhý týden v září a dalo by se říct, že jsme měli pláž skoro sami pro sebe. Takže u nás opravdu maximální spokojenost. Navíc velmi volný vstup do moře (tak 20 metrů od pláže pořád vody maximálně po pás).
StravaStravu jsme v ceně neměli (nevím, jestli ji vůbec rezidence poskytuje, restaurace tam sice byla, ale nebyla v provozu). Kousek ale byl malý obchod, ve kterém bylo všechno potřebné a nedaleko výborná restaurace s velmi milým personálem. Celkově jídlo dražší, ale i o tom jsme byli informováni dopředu od CK.
UbytováníUbytování bylo výborné, všude čisto, hotel zrekonstruovaný, fotografie na stránkách invia.cz odpovídaly realitě. Kuchyňka vybavena vším potřebným (ale chyběly čisticí prostředky a prostředky na mytí).
SlužbyHotel má vyhřívaný bazén, který je mimo provoz pouze pokud prší. Bazén je čistý a udržovaný :) Taky jsme měli v ceně fitness (běžící pás a nějaké šlapací kola), ale to jsme nevyužili. V hotelu je taky wellness, cena za saunu a vířivku byla pro ubytované 15 euro za hodinu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Naďa Chmelařová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dokonalé, služby na pláži i na hotelu
dokonalé, služby na pláži i na hotelu
tak čisté a upravené pláže jsme v Řecku nezažili. Maximální spokojenost se službami jak pro dospělé tak hlavně pro děti. Naprosté nadšení bylo z nedalekého Vilage Beach kde poskytujete permanentku na vstup.
Stravabohužel Noha stravu nezajišťuje. Ale kuchyň je perfektně vybavená, takže snídaně v pohodě a večeře jsou v blízkých restauracích za dostupné ceny kvalitní. Snad jen, že tam nikdo ale opravdu nikdo nemluví anglicky. Pouze italsky a to je trochu problém. Naštěstí recepční se snažila být nápomocná. Takže vysvětlila, rozdala mapy okolních měst, poradila kam zajet a příp.jak se to řekne italsky.
Ubytováníopravdu kvalitní odpovídající ****hotelu.
Službyžádné výhrady, všude pořádek, všechno klapalo. Snad jen by bylo seriozní upozornit dopředu, že parkování u hotelu se musí dopředu objednat a zaplatit. Ale opět recepční poradí, kde nejblíže parkovat...
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.