Hotel Rezidence Noha

Hodnocení: 3/5

Itálie, Rimini, Riccione

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Tenis Tenis ano
  • Fitness Fitness ano
  • Bar Bar ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)

S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla opravdu vzdálená asi jen 50 metrů a byla volná. Moře krásné, čisté. Jelikož tam nejsou uměle vybudované "útesy" jako před některými soukromými plážemi, tak jsou tam docela vlny, ale žádný extrém :) My jsme tam byli druhý týden v září a dalo by se říct, že jsme měli pláž skoro sami pro sebe. Takže u nás opravdu maximální spokojenost. Navíc velmi volný vstup do moře (tak 20 metrů od pláže pořád vody maximálně po pás).

Strava

Stravu jsme v ceně neměli (nevím, jestli ji vůbec rezidence poskytuje, restaurace tam sice byla, ale nebyla v provozu). Kousek ale byl malý obchod, ve kterém bylo všechno potřebné a nedaleko výborná restaurace s velmi milým personálem. Celkově jídlo dražší, ale i o tom jsme byli informováni dopředu od CK.

Ubytování

Ubytování bylo výborné, všude čisto, hotel zrekonstruovaný, fotografie na stránkách invia.cz odpovídaly realitě. Kuchyňka vybavena vším potřebným (ale chyběly čisticí prostředky a prostředky na mytí).

Služby

Hotel má vyhřívaný bazén, který je mimo provoz pouze pokud prší. Bazén je čistý a udržovaný :) Taky jsme měli v ceně fitness (běžící pás a nějaké šlapací kola), ale to jsme nevyužili. V hotelu je taky wellness, cena za saunu a vířivku byla pro ubytované 15 euro za hodinu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Naďa Chmelařová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

dokonalé, služby na pláži i na hotelu

dokonalé, služby na pláži i na hotelu

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

tak čisté a upravené pláže jsme v Řecku nezažili. Maximální spokojenost se službami jak pro dospělé tak hlavně pro děti. Naprosté nadšení bylo z nedalekého Vilage Beach kde poskytujete permanentku na vstup.

Strava

bohužel Noha stravu nezajišťuje. Ale kuchyň je perfektně vybavená, takže snídaně v pohodě a večeře jsou v blízkých restauracích za dostupné ceny kvalitní. Snad jen, že tam nikdo ale opravdu nikdo nemluví anglicky. Pouze italsky a to je trochu problém. Naštěstí recepční se snažila být nápomocná. Takže vysvětlila, rozdala mapy okolních měst, poradila kam zajet a příp.jak se to řekne italsky.

Ubytování

opravdu kvalitní odpovídající ****hotelu.

Služby

žádné výhrady, všude pořádek, všechno klapalo. Snad jen by bylo seriozní upozornit dopředu, že parkování u hotelu se musí dopředu objednat a zaplatit. Ale opět recepční poradí, kde nejblíže parkovat...

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Filtrovat recenze

Jan Fošum

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená se mi celkově velice líbila a se službami jak cestovní kanceláře, tak s hotelem, kde jsem byl ubytován, jsem byl velice spokojen

Dovolená se mi celkově velice líbila a se službami jak cestovní kanceláře, tak s hotelem, kde jsem byl ubytován, jsem byl velice spokojen

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří Semelka

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Naprostá spokojenost s ubytováním i se službami delegátky.Ovšem zklamání bylo nemožnost parkování autem u hotelu.

Naprostá spokojenost s ubytováním i se službami delegátky.Ovšem zklamání bylo nemožnost parkování autem u hotelu.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž přes hlavní silnici naproti hotelu ,relativně čistá moře taktéž čisté

Strava

měli jsme vlastní

Ubytování

Ubytování odpovídalo vaší nabídce, k čistotě a vybavenosti apartmánu jsme neměli výhrady

Služby

Standartní na čtyr hvězdičkový hotel

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Peter R.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)

S dovolenou jsme byli 100% spokojeni. Všichni zaměstnanci, ať už Invie, CK nebo řidiči autobusu byli velmi milí. Delegátka Zuzka byla taky výborná, hned po příjezdu se s námi sešla a poskytla nám několik užitečných informací, jak to vlastně v Itálii chodí. Před odjezdem nám CK poslala i podrobné informace ohledně zvyklostí s ubytováním, cestou, atd. takže jsme například po příjezdu nebyli překvapení, když jsme museli čekat 3 hodiny, než nás ubytují. Navíc v hotelu byli milí, takže jsme si na recepci mohli nechat veškerá zavazadla a jít se podívat k pláži a po okolí. Takže za nás opravdu dovolená dle našich představ :)

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla opravdu vzdálená asi jen 50 metrů a byla volná. Moře krásné, čisté. Jelikož tam nejsou uměle vybudované "útesy" jako před některými soukromými plážemi, tak jsou tam docela vlny, ale žádný extrém :) My jsme tam byli druhý týden v září a dalo by se říct, že jsme měli pláž skoro sami pro sebe. Takže u nás opravdu maximální spokojenost. Navíc velmi volný vstup do moře (tak 20 metrů od pláže pořád vody maximálně po pás).

Strava

Stravu jsme v ceně neměli (nevím, jestli ji vůbec rezidence poskytuje, restaurace tam sice byla, ale nebyla v provozu). Kousek ale byl malý obchod, ve kterém bylo všechno potřebné a nedaleko výborná restaurace s velmi milým personálem. Celkově jídlo dražší, ale i o tom jsme byli informováni dopředu od CK.

Ubytování

Ubytování bylo výborné, všude čisto, hotel zrekonstruovaný, fotografie na stránkách invia.cz odpovídaly realitě. Kuchyňka vybavena vším potřebným (ale chyběly čisticí prostředky a prostředky na mytí).

Služby

Hotel má vyhřívaný bazén, který je mimo provoz pouze pokud prší. Bazén je čistý a udržovaný :) Taky jsme měli v ceně fitness (běžící pás a nějaké šlapací kola), ale to jsme nevyužili. V hotelu je taky wellness, cena za saunu a vířivku byla pro ubytované 15 euro za hodinu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Naďa Chmelařová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

dokonalé, služby na pláži i na hotelu

dokonalé, služby na pláži i na hotelu

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

tak čisté a upravené pláže jsme v Řecku nezažili. Maximální spokojenost se službami jak pro dospělé tak hlavně pro děti. Naprosté nadšení bylo z nedalekého Vilage Beach kde poskytujete permanentku na vstup.

Strava

bohužel Noha stravu nezajišťuje. Ale kuchyň je perfektně vybavená, takže snídaně v pohodě a večeře jsou v blízkých restauracích za dostupné ceny kvalitní. Snad jen, že tam nikdo ale opravdu nikdo nemluví anglicky. Pouze italsky a to je trochu problém. Naštěstí recepční se snažila být nápomocná. Takže vysvětlila, rozdala mapy okolních měst, poradila kam zajet a příp.jak se to řekne italsky.

Ubytování

opravdu kvalitní odpovídající ****hotelu.

Služby

žádné výhrady, všude pořádek, všechno klapalo. Snad jen by bylo seriozní upozornit dopředu, že parkování u hotelu se musí dopředu objednat a zaplatit. Ale opět recepční poradí, kde nejblíže parkovat...

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250