Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tuto cestu bych doporučil především těm, kteří mají rádi pasivní odpočinek. Výletů je téměř žádných, pokud jsou, mohou je využít jen Italové, protože anglicky tak dobře nerozumí, že jsme se ani nedokázali přihlásit. Kromě prohlídky starého města (program na 1 večer) je možné během 1,5 hodinové plavby lodí navštívit Neptunovu jeskyni (krápníková jeskyně). Další programy: výlet na Madaras, delfíní výlet, večeře na lodi při západu slunce. Bohužel zde není opravdu co moc vidět. Pro milovníky koupání je to však vynikající místo, ale k tomu je třeba cestovat od hotelu. Ve starém městě je nespočet restaurací, stojí za to prozkoumat pár z nich.
Tuto cestu bych doporučil především těm, kteří mají rádi pasivní odpočinek. Výletů je téměř žádných, pokud jsou, mohou je využít jen Italové, protože anglicky tak dobře nerozumí, že jsme se ani nedokázali přihlásit. Kromě prohlídky starého města (program na 1 večer) je možné během 1,5 hodinové plavby lodí navštívit Neptunovu jeskyni (krápníková jeskyně). Další programy: výlet na Madaras, delfíní výlet, večeře na lodi při západu slunce. Bohužel zde není opravdu co moc vidět. Pro milovníky koupání je to však vynikající místo, ale k tomu je třeba cestovat od hotelu. Ve starém městě je nespočet restaurací, stojí za to prozkoumat pár z nich.
Hotel má vlastní pláž (Lido), kterou lze zdarma dojet hotelovým autobusem (10 minut) nebo dojít pěšky (15 minut), ale to nikomu nedoporučuji. Pláž je velmi špinavá a pronikavě zapáchá. Dokonce i v autobuse byl zápach, když jsme jím projížděli. Krásné pláže lze však navštívit Beach Busem, který odjíždí přímo od hotelu. Za lehátka a slunečníky je třeba všude platit.
StravaSnídaně byla součástí našeho stravování, řekl bych, že byla uspokojivá. Tajemství je v tom, že každý den se smí jíst jen z jednoho druhu, takže si host na konci týdne neomrzí výběr.
UbytováníS rezervací mohl být nějaký problém, protože při příjezdu pro nás nebyl připraven pokoj, nepočítali s námi, ale během čtvrthodiny problém vyřešili. Hotel je vynikajícím místě, vše je od něj na dosah ruky. Autobusy (místní i dálkové) odjíždějí přímo od hotelu. Pokoj byl i podle italských poměrů velmi, velmi čistý, ale vybavením bych ho označil za nedostatečný. Například každý den byl problém sušit mokré ručníky a plavky, protože balkon není a v celém pokoji jsou pouze 2 věšáky. Upřímně řečeno, žádné naše ubytování nestálo tolik peněz, a přitom jsem nečekal takto zchátralý pokoj. Dodatečný poplatek: Rád bych upozornil, že při odhlášení hotel účtuje 28 eur místního poplatku (IFA).
SlužbyNemá příliš mnoho služeb. Na recepci se moc nemluví anglicky, takže ani moc nepomohou. Chtěli jsme také získat různé brožury nebo programové letáky, ale nejsou příliš aktuální.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (2)







