Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni s ubytování i se službami, jídlo výborné
Byli jsme spokojeni s ubytování i se službami, jídlo výborné
Pláž sice byla dál ale bylo zde méně lidí a hlavně čistá pláž
StravaStrava výborná, bylo z čeho vybírat
UbytováníHezký a čistý pokoj
SlužbySlužby v hotelu perfektní
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







