Villa Bianca Hodnocení: 3/5
od 7 671 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 671 Kč za os.
od 10 521 Kč za os.
od 4 621 Kč za os.
od 7 835 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 13 hodnocení)
Tento hotel je 50. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 144 v Sicílie.
Angéla Margit S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Všechno bylo skvělé! Nemohl jsem říct nic špatného!
Všechno bylo skvělé! Nemohl jsem říct nic špatného!
Pláž byla uklízena každé ráno, je pravda, že je to kousek od hotelu, ale 3 autobusy rekreanty průběžně přivážely a odvážely, takže ani s kvalitou a množstvím lehátek a slunečníků nebyl problém! fajn pláž je písčitá a pomalu se prohlubující, voda průzračná, občas trochu trhaná, ale tohle je moře a ne rybník!
StravaPéče je velkorysá! Nespočet druhů jídel, zelenina, ovoce, dort, zákusek, pití, nealko, káva každý den! Kdo si zde nemohl vybrat, problém je v nich a ne v hotelové službě!
UbytováníJe pravda, že jsme nikdy nezůstali v hotelu na tak velké ploše Byli jsme v jednom z bungalovů, každý den se uklízelo, měnily se ručníky a než jsme se vrátili z pláže, byl náš pokoj vychlazený! !
SlužbyZaměstnanci byli velmi milí, ochotní, dobrosrdeční, se zájmem a trpěliví! Znají slovo "děkuji" mikrobus v areálu hotelu byl velkým pomocníkem pro ty, kterým se nechtělo chodit pěšky! Bazény byly čisté a zahrada byla čistá!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Katarzyna J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Krásné zařízení se spoustou zeleně, přístup na pláž nebyl problém, dva autobusy a dva autobusy jezdily kyvadlově, takže čekání netrvalo déle než 7 minut
Krásné zařízení se spoustou zeleně, přístup na pláž nebyl problém, dva autobusy a dva autobusy jezdily kyvadlově, takže čekání netrvalo déle než 7 minut
Pláž široká, čistá, po celou dobu pobytu dostatek lehátek zdarma, animace na pláži do 13 hodin, pak ticho a relax
StravaJídlo je opravdu výborné, doporučuji navštívit i italskou restauraci
UbytováníPokoj byl čistý, prostorný, zrekonstruovaný, není co vytknout
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Angéla Margit S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Všechno bylo skvělé! Nemohl jsem říct nic špatného!
Všechno bylo skvělé! Nemohl jsem říct nic špatného!
Pláž byla uklízena každé ráno, je pravda, že je to kousek od hotelu, ale 3 autobusy rekreanty průběžně přivážely a odvážely, takže ani s kvalitou a množstvím lehátek a slunečníků nebyl problém! fajn pláž je písčitá a pomalu se prohlubující, voda průzračná, občas trochu trhaná, ale tohle je moře a ne rybník!
StravaPéče je velkorysá! Nespočet druhů jídel, zelenina, ovoce, dort, zákusek, pití, nealko, káva každý den! Kdo si zde nemohl vybrat, problém je v nich a ne v hotelové službě!
UbytováníJe pravda, že jsme nikdy nezůstali v hotelu na tak velké ploše Byli jsme v jednom z bungalovů, každý den se uklízelo, měnily se ručníky a než jsme se vrátili z pláže, byl náš pokoj vychlazený! !
SlužbyZaměstnanci byli velmi milí, ochotní, dobrosrdeční, se zájmem a trpěliví! Znají slovo "děkuji" mikrobus v areálu hotelu byl velkým pomocníkem pro ty, kterým se nechtělo chodit pěšky! Bazény byly čisté a zahrada byla čistá!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
V podstatě jsme se měli dobře, i když hotel nutně potřebuje rekonstrukci. Pláž se mi moc líbila, vždy tam bylo zdarma lehátko a slunečník. Animace byla také skvělá. Vždy jsme nasedli na shuttle bus, nikdy jsme nečekali déle než 2-3 minuty. Moc se mi líbil olympijský bazén a jeho okolí. Jsou zde také velmi dobré animační programy, stejně jako večer. Na druhou stranu od průvodce Itakás bych čekal víc, jediný fakultativní program byla Etna+Taormina, což bylo pro nás cca 8-22 autobusů. Nic jiného, žádné půldenní výlety ani výlety lodí. Ptali jsme se na možnost pronájmu autobusu pro 20 osob spolu s ostatními maďarskými hosty, ale nedostali jsme odpověď. Vzhledem k tomu, že se jedná o obrovský uzavřený prázdninový komplex, není možné se obejít bez půjčení auta. Do Ragusy můžete jet místním autobusem, to je asi tak všechno. Byla tam i místní cestovní organizace, ale průvodkyně o tom nic neřekla.
V podstatě jsme se měli dobře, i když hotel nutně potřebuje rekonstrukci. Pláž se mi moc líbila, vždy tam bylo zdarma lehátko a slunečník. Animace byla také skvělá. Vždy jsme nasedli na shuttle bus, nikdy jsme nečekali déle než 2-3 minuty. Moc se mi líbil olympijský bazén a jeho okolí. Jsou zde také velmi dobré animační programy, stejně jako večer. Na druhou stranu od průvodce Itakás bych čekal víc, jediný fakultativní program byla Etna+Taormina, což bylo pro nás cca 8-22 autobusů. Nic jiného, žádné půldenní výlety ani výlety lodí. Ptali jsme se na možnost pronájmu autobusu pro 20 osob spolu s ostatními maďarskými hosty, ale nedostali jsme odpověď. Vzhledem k tomu, že se jedná o obrovský uzavřený prázdninový komplex, není možné se obejít bez půjčení auta. Do Ragusy můžete jet místním autobusem, to je asi tak všechno. Byla tam i místní cestovní organizace, ale průvodkyně o tom nic neřekla.
Na pláž se dalo dojet vlastním hotelovým autobusem, trvalo to asi 5-6 minut a jelo se nepřetržitě až do 7 večer. Hotel má vlastní písečnou pláž se slunečníky a lehátky, zdarma. S tolika hosty bych řekl, že pláž byla čistá, voda velmi teplá a příjemná. Na pláži je i restaurace, takže i zde lze využít celý penzion s QR kódem.
StravaJedli jsme pouze v hlavní restauraci, vždy jsme našli něco, co nám chutnalo. Na další 3 restaurace jsme zapomněli, nehledali jsme je, nenašli a nebylo jim o nich předem řečeno. Jelikož jsme přijeli v noci, ani na recepci nám nedali žádné informace, jen nám rychle dali klíč.
UbytováníVzdálenost od pláže nebyla překážkou, doprava autobusem byla perfektní. 4☆ zde stojí asi 2☆, neměli byste srovnávat. Je zde dostatek prostoru pro renovaci. Zaměstnanci byli na druhou stranu většinou milí a zdvořilí.
SlužbySlužby hotelu jsou naprosto v pořádku.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Katarzyna J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Krásné zařízení se spoustou zeleně, přístup na pláž nebyl problém, dva autobusy a dva autobusy jezdily kyvadlově, takže čekání netrvalo déle než 7 minut
Krásné zařízení se spoustou zeleně, přístup na pláž nebyl problém, dva autobusy a dva autobusy jezdily kyvadlově, takže čekání netrvalo déle než 7 minut
Pláž široká, čistá, po celou dobu pobytu dostatek lehátek zdarma, animace na pláži do 13 hodin, pak ticho a relax
StravaJídlo je opravdu výborné, doporučuji navštívit i italskou restauraci
UbytováníPokoj byl čistý, prostorný, zrekonstruovaný, není co vytknout
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Erzsébet L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Cesta začala drsně kvůli 90minutovému zpoždění letu. Kromě toho jsme během letu nezaznamenali žádná další přerušení. Na letišti čekal vyslaný zástupce, který byl velmi sympatický a milý. Poté jsme nastoupili na přestupní let, který nás odvezl do hotelu. Bohužel tento let urazil těch 110 km dlouho, do hotelu to byly skoro 3 hodiny cesty. Bohužel musím napsat, že tato organizace nás nepotěšila, stejně jako ostatní naše cestující. Nechápali jsme, proč místo 1 velkého neuspořádali více minibusů.
Cesta začala drsně kvůli 90minutovému zpoždění letu. Kromě toho jsme během letu nezaznamenali žádná další přerušení. Na letišti čekal vyslaný zástupce, který byl velmi sympatický a milý. Poté jsme nastoupili na přestupní let, který nás odvezl do hotelu. Bohužel tento let urazil těch 110 km dlouho, do hotelu to byly skoro 3 hodiny cesty. Bohužel musím napsat, že tato organizace nás nepotěšila, stejně jako ostatní naše cestující. Nechápali jsme, proč místo 1 velkého neuspořádali více minibusů.
Každou půlhodinu je k dispozici hotelový transfer na pláž. Pláž nádherná, voda nádherně čistá, lehátek hodně, není moc přeplněná a vlastně tam bylo odpoledne málo lidí.
StravaStravování v restauracích bylo perfektní, každý den lahodný, pestrý a bohatý výběr. Personál byl také velmi milý.
UbytováníUbytování bylo v pořádku, pěkné pokoje, čistota očekávána. Vyzdvihl bych mechanický problém (WC, kanalizace), několikrát jsme zažili zápach z kanalizace v koupelně.
SlužbyMoc služeb jsme nevyužívali, ale s tím, co jsme dělali, jsme byli spokojeni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Slawomir W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
První dojem nenaznačoval, že zde strávíme velmi příjemnou dovolenou. Překvapila nás dobrá organizace zájezdu, čisté apartmány a výjimečně chutná a pestrá strava Dobře zorganizovaný letištní transfer, skvělý dopravce LOT, dostupný a komunikativní obyvatel. Navíc čistá pláž, animace a lehátka zdarma naše celkové dojmy ještě umocnily. Chybí jen o něco lepší přístup do obchodů, ale přeci jen je to "venkov".
První dojem nenaznačoval, že zde strávíme velmi příjemnou dovolenou. Překvapila nás dobrá organizace zájezdu, čisté apartmány a výjimečně chutná a pestrá strava Dobře zorganizovaný letištní transfer, skvělý dopravce LOT, dostupný a komunikativní obyvatel. Navíc čistá pláž, animace a lehátka zdarma naše celkové dojmy ještě umocnily. Chybí jen o něco lepší přístup do obchodů, ale přeci jen je to "venkov".
I když se hotel nenachází přímo na pláži, transfer byl profesionálně zorganizovaný. Pláž byla čistá, světlý, čistý písek s lehátky zdarma Navíc organizované animace a diskrétní hudba si získala naše srdce. Moře je čisté a teplé.
StravaKvalita a rozmanitost nabízených jídel, občerstvení, ovoce, dortů a zmrzliny nás mile překvapila. Obsluha byla milá a ochotná. Trochu se věnujeme francouzskému typu snídaní – většinou sladké.
UbytováníMěli jsme štěstí, že jsme dostali byt v tzv Willage v prvním patře Čistý, klimatizovaný byt. Klimatizace fungovala, neměli jsme problémy s vodou a odpadem a nebyl cítit nepříjemný zápach. Každý den důkladně vyčištěno. Nevýhodou však byli faraonští mravenci v koupelně.
SlužbyZajímavé a pestré animace pro děti i dospělé, uspořádané ve francouzštině nebo italštině. Zajímavé večery se zpěvákem zaměstnaným v hotelu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...