Vladimira H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 352 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 24 hodnocení)
Tento hotel je 65. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 144 v Sicílie.
Vladimira H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
To, co jsme od dovolené očekávali, splnila.
To, co jsme od dovolené očekávali, splnila.
Pláž je tu hotelová. Musí se na ní dojíždět. My jsme tu byli na začátku sezony, moře bylo chladnější, nekoupeme se normálně, tak nemůžeme moc posoudit kvalitu apod. Slunečníky a lehátka na pláži jsou zdarma. V areálu je vyhřívaný 50m bazén. Další dva bazény menší a u tobogánu další tři bazény.
StravaJídlo si mohl každý vybrat podle svých potřeb. Maso, ryby, těstoviny, ovoce, zelenina, zákusky, víno. Snídaně od slané po sladkou, káva (pravá italská) a džus (s kousky ovoce) z automatu ...........
UbytováníUbytování super. Pokojíčky dost velké, každý má svůj balkón nebo terasu s křesílky. Pozor ale pro starší ročníky v létě. Komplex je velký (cca 800 pokojů) a bude tu velmi živo. Kdo chce klid, ať sem jede raději na jaře nebo na podzim.
SlužbyNám se po celou dobu věnovali 4 čeští delegáti. Nikdy jsme nezažili takovou péči, jako tady. Chvílemi to připomínalo maminku, která se stará o své dítě (vstřícní, milí, usměvaví, "modré z nebe" by snesli). Organizace výletů byla výborná.
V areálu funguje navíc "produkční tým" (italský), který po celý den zajišťuje předcvičování na suchu i v bazénu pro příchozí.
Jedinou nevýhodou komplelxu je to, že se pěšky nedostanete jinam. Takže poznat okolí nebo si něco nakoupit musíte pouze v hotelu (je tu obchůdek) nebo na výletech.
Byla tato recenze užitečná? (21) (5)
Filtrovat recenze
Michal V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
par dni pred nam cestovka zmenila allinclusive na plnou penzi(kompenzace almuzna), byl zrusen autobus na plaz (bez nej hodina a pul po hlavni silnici bez chodniku), zavren hlavni bazen a vsude kolem komplexu peknej bordel...
par dni pred nam cestovka zmenila allinclusive na plnou penzi(kompenzace almuzna), byl zrusen autobus na plaz (bez nej hodina a pul po hlavni silnici bez chodniku), zavren hlavni bazen a vsude kolem komplexu peknej bordel...
Zrusen autobus na plaz bez jakehokoliv upozorneni a to i od cestovky. Clovek jede k mori, ale tam se bez auta nedostane...
Stravaminimum masa, takze pokud clovek zboznuje prilohy, tak dostacujici...
Ubytováníubytovani ve 4 hvezdickovem hotelu na urovni max 2 hvezd...
Službyprumerne
Byla tato recenze užitečná? (5) (9)
Věra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Hotel zdaleka neodpovídal 4 hvězdám, ukončili nám all inclusive 2 dny před odjezdem, v průběhu pobytu zrušili autobusovou dopravu na hotelovou pláž. V jídelně nebylo místo k sednutí, strava nekvalitní.
Hotel zdaleka neodpovídal 4 hvězdám, ukončili nám all inclusive 2 dny před odjezdem, v průběhu pobytu zrušili autobusovou dopravu na hotelovou pláž. V jídelně nebylo místo k sednutí, strava nekvalitní.
Byla tato recenze užitečná? (3) (5)
Martina Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
První dovolená z které se nám nechtělo. Jediní češi v rezortu, moře nádherný, padla 12 hodina a na pláži sami, výhledy, západy slunce nepopsatelný. Výlet Palermo top!
První dovolená z které se nám nechtělo. Jediní češi v rezortu, moře nádherný, padla 12 hodina a na pláži sami, výhledy, západy slunce nepopsatelný. Výlet Palermo top!
Hotelový bus na 3km vzdálenou pláž, tam deštníky, lehátka, bar.Pláž čistá.. Od 12 hodin do 18,30 jsme tam byli skoro sami????????
StravaNejsme nároční a hlady jsme netrpěli????
UbytováníNějakým omylem jsme dostali pokoj s výhledem na moře… měli jsme mít do zahrad, takže plusy navíc????
SlužbyPersonál příjemný, čisto
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Maria M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkove lesi dojem by som mala keby okolie okolo bungalovov bolo vsade bez velkych kusov dpadu.Prilozim fotky.Bohuzial odkryte kanale nebezpecne hlavne pre hrajuce sa a behajuce deti.
Hotel ako taky splna 3hviezdicky.More fajn,vyhlad pekny,no znamym by som dala inu ponuku.
TOBOGAN - pre vacsinu ludi v mojej partii sklamanim. Podla reklamy to mal byt tobogan . Zial cele sa to skladalo z 3kratkych casti . Absolutne sa to nezhodovalo s popisom na vasej stranke.No krasny vyhlad to trosku konpenzoval.
Vzhladom na 3hviezdicky - spokojnost 75%.
Ked si dnes spomeniem na tuto dovolenku v prcom rade vidim tie negativne veci a az potom more a plaze. Je to skoda. Urcite este pojdem na Siciliu ,krajina je krasna no rozhodne nie do tohoto ubytovacieho zariadenia.
Celkove lesi dojem by som mala keby okolie okolo bungalovov bolo vsade bez velkych kusov dpadu.Prilozim fotky.Bohuzial odkryte kanale nebezpecne hlavne pre hrajuce sa a behajuce deti.
Hotel ako taky splna 3hviezdicky.More fajn,vyhlad pekny,no znamym by som dala inu ponuku.
TOBOGAN - pre vacsinu ludi v mojej partii sklamanim. Podla reklamy to mal byt tobogan . Zial cele sa to skladalo z 3kratkych casti . Absolutne sa to nezhodovalo s popisom na vasej stranke.No krasny vyhlad to trosku konpenzoval.
Vzhladom na 3hviezdicky - spokojnost 75%.
Ked si dnes spomeniem na tuto dovolenku v prcom rade vidim tie negativne veci a az potom more a plaze. Je to skoda. Urcite este pojdem na Siciliu ,krajina je krasna no rozhodne nie do tohoto ubytovacieho zariadenia.
Plaze prekrasne,voda vyborna.
Odvoz naplaz je spoplatneny a to vadilo vsetkym.Zly system s listkami a kupovanim listkov na plaz.
Na hotelovej plazi su lehatka nie vsetky v dobrom stave. Niektore su nefunkcne a upozornovali sme ze sa moze niekto z deti zranit.
Nakoniec sa to stalo aj mne. Su velmi tazke a mechanizmus opierky na mnohych nefungoval.
Co bolo najhorsie ze sme si nemohli sami na hotelovej plazi lahnut kde sme chceli aj ked bola prazdna.Vzdy nas umiesnili dalej od mora a predu uprednostnovali domacich turistov
Lekatka v hoteli pri bazenoch su v absolutnom poriadku.
Strava dobra,rozmanita, dalo sa vybrat.
UbytováníNo myslim si ze aj v nizsich kategoriach by malo byt okolie ubytovacich priestorov v lepsom stave. Je nemyslitelne aby clovek vysiel z izby a pred dverami mate kontajner(prilozene foto) aj ked je to 3hviezdickovy komplex.Takto som
byvala ja. V okoli niekolko metrov odkryte kanale, dokonca aj velke odpadky. Je to skoda takymto kazdodennym pohladom ubera dovolenka na kvalite.
Izba cista len bohuzial v kupelni nefunkcna toaleta, tecuca voda z kohutikov.
Pri cekovani som dostala kluce no izba bola neupratana a este v popoludnajsich hodinach ca 15.00 neboli schopni zabezpecit upratovanie. Z toho dovodu som musela ziadat o zmenu izby. Prisli sme rano o 8.30 a cele popoludnie nas natahovali s ubytovanim.Skoda ze dovolenka zacala takto.
Celkove sluzby dobre.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Agnesa H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prijatelny pomer ceny za ubytovanie a kvality.
Prijatelny pomer ceny za ubytovanie a kvality.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...