Miroslava Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je krásný. Bazenem jsem byla nadšená.
Hotel je krásný. Bazenem jsem byla nadšená.
Pláz je blízko, ale jdete okolo nepořádku papíry a papírky a kdovico jestě. Pláž po bouři už nebyla hezká. Všude hnijící černá tráva z moře a ani druhý den neuklizená. Radši jsme byli u bazénu.
StravaStrava byla rozmanitá. Vyhovovala nám že měly ryby a mořské plody. Krútí nebo co to bylo za slepici bylo vysušené. Rada bych si dala i sladkost ale bohužel bezlactosové bylo jen mléko ráno.
UbytováníS pokojem jsme byli spokojení. Jen ty velké zrcadlové dveře nešly posunout a TV byla tedy k ničemu.
SlužbySlužby byly ok.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)











