Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 531 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 13 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Jiřina M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Klára M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Protože jsem na dovolenou jela hlavně kvůli moři a slunci, dovolená se mi moc líbila.Dojem z dovolené zkazila naprosto neochotná a neschopná delegátka Zuzana z CK a již zmíněná strava. Při návratu se společností Smartwings, nás nechali nastoupit do letadla s tím, že jsme měli odletět ve 15.40.Čekali jsme v letadle, kde bylo dost nesnesitelné vedro, dvě hodiny.Nakonec jme odstartovali v 18.00.Sicílie je ale nádherná, vřele doporučuji.
Protože jsem na dovolenou jela hlavně kvůli moři a slunci, dovolená se mi moc líbila.Dojem z dovolené zkazila naprosto neochotná a neschopná delegátka Zuzana z CK a již zmíněná strava. Při návratu se společností Smartwings, nás nechali nastoupit do letadla s tím, že jsme měli odletět ve 15.40.Čekali jsme v letadle, kde bylo dost nesnesitelné vedro, dvě hodiny.Nakonec jme odstartovali v 18.00.Sicílie je ale nádherná, vřele doporučuji.
Pláž byla nádherná, písečná. Voda průzračně čistá.V moři na začátku písek, pak drobné oblázky, pak ale byl pruh větších oblázků, po kterých se bez bot do vody, šlo docela obtížně.Voda teplá. Na pláži denně milý a ochotný plavčík.
Lehátka pohodlná a v dostatečném množství.
Pokud jedete na dovolenou na Sicílii s vidinou výborné italské kuchyně, zapomeňte.Zaplatíte si sice ultra allinclusive,
ale stravování spíš připomíná lepší závodní kuchyni.Žádné báječné italské deserty, žádná italská zmrzlina, výběr ovoce a zeleniny velmi ubohý.Ani pověstná italská káva, pouze z automatu. Pokud chcete pravé preso, musíte si ho zaplatit.
Ubytování bylo vynikající.Rodinná chatka má dvě místnosti , koupelnu s toaletou a prostornou terasu s venkovním posezením.Celý areál je velmi příjemný, nádherná udržovaná zeleň, do restaurace i na pláž je to blízko.
SlužbyPokoje byly každý den perfektně uklizené, pokojské usměvavé a ochotné.To se ovšem nedalo říci o personálu v restauraci a úplně nejhorší obsluha byla na baru.Tam byla obsluha vždy neochotná, otrávená a neskutečně pomalá.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anna R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na jednu stranu byl zájezd pěkný v rámci, že je to Itálie a Sicílie, ale na druhou stranu to byla katastrofa. Kolem hotelu opravdu kde nic, tu nic. Služby delegáta naprosto strašné. Slečna neinformovala o ničem, nebyla schopna zařídit výlety ani nic podobného. Hotel jako takový i když měl být 4* je pouze 3*, čemuž by to odpovídalo. Vzhledem k ceně zájezdu a slibovaným podmínkám jsme byli velmi zklamaní. Nedoporučuji. Podali jsme i stížnost za klamání zákazníka u CK, která zájezd pořádá.
Na jednu stranu byl zájezd pěkný v rámci, že je to Itálie a Sicílie, ale na druhou stranu to byla katastrofa. Kolem hotelu opravdu kde nic, tu nic. Služby delegáta naprosto strašné. Slečna neinformovala o ničem, nebyla schopna zařídit výlety ani nic podobného. Hotel jako takový i když měl být 4* je pouze 3*, čemuž by to odpovídalo. Vzhledem k ceně zájezdu a slibovaným podmínkám jsme byli velmi zklamaní. Nedoporučuji. Podali jsme i stížnost za klamání zákazníka u CK, která zájezd pořádá.
Pláž je sice hned u hotelu, ale stejně tak se projdete. Pláž je opravdu dlouhá, nepřelidněná, jako taková čistá, lehátka od hotelu zdarma. V moři běžně medúzy. Jeden den se vůbec nedalo koupat, kvůli odpadkům z velkých lodí, ale chápu, že toto hotel ani CK neovlivní.
StravaStravování dobré, výběr z několika jídel, jak obědy tak večeře i snídaně. Ale během dne nebylo nabízeno vůbec nic. Na to, že je zájezd Ultra All inclusive tak jsme si představovali i nějaké svačiny nebo snacky, zákusky i během dne.
Pitný režim je jedním slovem katastrofa, obrovský problém poskytnout klientům pitnou vodu ve větším množství než 0,2l. Poskytnutí pití i kdyby čisté vody na večer a noc stejně tak problém, chybělo, v rámci pitného režimu to beru jako nutnost a samozřejmost a po této zkušenosti bych hotel znovu nenavštívila. Tím spíš, že u hotelu byl pouze jeden malý předražený obchůdek, kde jsme si vodu museli kupovat sami protože hotel ji neposkytl. Voda z kohoutku pitná nebyla. Stejně tak podávání nealkoholických i alkoholických nápojů velmi omezeno a pouze v krátký čas!
Ubytování jako takové pěkné. Nebyl to klasický několikapatrový hotel ale jednotlivé pokoje v malý domečkách. Vybavení pokojů a okolí hotelu průměrné, ale nic pro náročné. CKs inzeruje hotel 4* ale hotel na vlastním webu je pouze 3*. Hotel jinak čistý a uklizený. Bazén pěkný ale nutné si zakoupit čepici a nosit ji při každém koupání, bez ní byl do bazénu vstup zakázán.
SlužbySlužby hotelů, kromě pitného režimu průměrné, pro nenáročné akorát. Posezení, ubytování v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Dominik S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nebyt mensich drobnosti, a faktu ze mi to skor prislo ako kvalitnejsi kempingovy vylet do talianska, slabsieho hoteloveho personalu {zopar ich tam nevedelo ani po anglicky - cize dorozumenie tazke}, a hlavne lokality "hotela", kedze nablizku nebolo vobec ale vobec nic, ziadne obchody, restauracie, podniky NIC {museli ste ist pol hodiny pozdlz nebezpecnej frekventovanej cesty aby ste sa niekam dostal} - no nebyt toho celeho, davam dovolenke 6 z 10 bodov
nebyt mensich drobnosti, a faktu ze mi to skor prislo ako kvalitnejsi kempingovy vylet do talianska, slabsieho hoteloveho personalu {zopar ich tam nevedelo ani po anglicky - cize dorozumenie tazke}, a hlavne lokality "hotela", kedze nablizku nebolo vobec ale vobec nic, ziadne obchody, restauracie, podniky NIC {museli ste ist pol hodiny pozdlz nebezpecnej frekventovanej cesty aby ste sa niekam dostal} - no nebyt toho celeho, davam dovolenke 6 z 10 bodov
plaz piesocna priamo pri komplexe, cista, upratovana kazdy den; voda krasna, teplucka taka aka ma byt :-D
Stravamierne sa opakujuci vyber pocas celeho pobytu, na ranajky som 3x natrafil na skrupinky v prazenici, ale nebyt toho tak som velmi spokojny
UbytováníUbytovanie bolo na styl kemping, aj ked mozno na SK pomery slusny kemping, ale predsa kemping
Službytrezor na izbe bol od prichodu zatvoreny, trvalo 3 dni kym nam ho po niekolkych urgenciach otvorili; voda z vodovodu sa nemala pit, ale pitny rezim nebol 100% zaruceny, ak som chcel vodu, musel som ist do baru vypytat si pohar vody, t.z. ak som bol smadny v noci, mal som smolu ...
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Jiřina M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...