Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super moc se nám líbila.
Dovolená byla super moc se nám líbila.
Pláž pěkná. Možnost zakoupení nanuku, kafe apod. Lehátka a slunečníky zdarma.
StravaStravu jsme měli vlastní.
UbytováníUbytování úžasné, klimatizace v obou pokojích. Jen by to chtělo trochu víc vybavení.
SlužbySuper.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







