Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkný hotel v historickém centru Sieny.
Pěkný hotel v historickém centru Sieny.
Snídaně byly výborné.
UbytováníDobový pokoj.
SlužbyHotel nabízí velice drahé parkování a nedá se v jeho blízkosti zaparkovat, jelikož je v zakázané zóně. Je třeba parkovat mimo historické centrum v docházkové vzdálenosti cca 10 minut.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







