Tomáš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
spokojenost.Příjemný recepční.Vždy nám vyšli vstříct.
spokojenost.Příjemný recepční.Vždy nám vyšli vstříct.
málo neplacených pláží,ale celkem uklizené
UbytováníDle popisu jen předzahrádka nás velmi zklamala.Ostatní kolem měli dvakrát větší i když byly jen ve dvou nebo ve čtyřech.Náše předzahrádka byla ve tvaru trojuhelníku kde nevešel sušák na prádlo a hlavně všude kolem tráva jen na té naší se trávě asi nedařilo.
Službykrásné prostředí i bazén.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)






