Villa Cheli (Lucca)
od 18 948 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 18 948 Kč za os.
od 9 162 Kč za os.
od 11 632 Kč za os.
od 17 937 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)
Martina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovo hodnotíme dovolenku veľmi pozitívne, termín, miesto a počasie boli ideálne na odpočinok pri mori. Taktiež sa dali robiť krásne výlety do okolitých miest a užívať si miestne dobroty. Pred odjazdom sa zástupcovia cestovnej kancelárie niekoľkokrát uistili, či máme všetky potrebné informácie. Jediným nedostatkom pred cestou bolo, že sme z fotiek uverejnených pri tomto zájazde vôbec nemali predstavu, v akom type domu náš apartmán bude.
Celkovo hodnotíme dovolenku veľmi pozitívne, termín, miesto a počasie boli ideálne na odpočinok pri mori. Taktiež sa dali robiť krásne výlety do okolitých miest a užívať si miestne dobroty. Pred odjazdom sa zástupcovia cestovnej kancelárie niekoľkokrát uistili, či máme všetky potrebné informácie. Jediným nedostatkom pred cestou bolo, že sme z fotiek uverejnených pri tomto zájazde vôbec nemali predstavu, v akom type domu náš apartmán bude.
Cesta na pláž trvala asi 10 min príjemným borovicovým lesíkom, ale možností prístupu bolo niekoľko. Pláž je dlhá, takže sa dalo vybrať miesto, ktoré nám najviac vyhovovalo - volne prístupná pláž na ktorej bolo väčšinou poloprázdno a mohli sme byť "v 1. rade" pri mori. Pri vstupe do mora sa striedali drobné kamienky s jemným pieskom, voda bola čistá, teplá, občas aj s peknými vlnami. Cca každá druhá pláž je "súkromná" so servisom, pri tej našej bol aj plážový bar. Pre nás pozitívne bolo, že v okolí neboli žiadne možnosti prenajímania skútrov a pod, niekomu to ale môže chýbať. Na pláži prebiehal čulý predaj najrôznejšieho tovaru. Najväčšiu časť osadenstva tvorili Taliani a Nemci.
StravaV časti Marina di Bibbona a priamo na pláži je niekoľko reštaurácii od pizza fast foodov až po klasické reštaurácie, ceny normálne. V mestečku je aj supermarket, pekáreň a zmrzlinární je tiež našťastie dosť. Pri ceste na vstupe do mestečka sú stánky s ovocím a zeleninou - dostupné sú buď autom alebo na bicykli (v "centre" je aj požičovňa bicyklov za cca. 15 € na týždeň).
Všade výborné espresso!
Komplex apartmánov pôsobil príjemným a upraveným dojmom, bolo vidieť, že si dávajú záležať i na vzhľade záhrady. Boli sme ubytovaní v tzv. Lotto C. Apartmán bol jednoduchý, ale úplne postačujúci. Boli v ňom dve rozkladacie pohovky, tj pre 2 osoby pohodlné, ale napr. s 2 deťmi by už priestor bol trošku stiesnený. V apartmáne bol malý, vcelku slušne vybavený kuchynský kútik. Kúpelňa bola čistá, všetko fungovalo dobre. Na balkóne bol stolík a stoličky na posedenie, sušiak na prádlo. Celkovo hodnotíme ubytovanie veľmi pozitívne.
Služby- príjemne nás prekvapilo, že pán z miestnej cestovky hovoril po česky, bol ochotný a nápomocný
- mali sme prístup do bazénu, ktorý bol veľmi pekný a kúpalo sa v ňom vždy len niekoľko ľudí. Na kúpanie v bazéne je nutné mať kúpaciu čapicu
- v komplexe sú malé potraviny so základnou výbavou, bar a niečo ako reštaurácia, ale tú sme neskúšali
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Miroslav Bartošek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ladislav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v malém městě,bez nabídky dalších zájezdů.
Dovolená v malém městě,bez nabídky dalších zájezdů.
Přístup k pláži přes město 10 minut,zkratkou 8 minut přes uličku mezi ploty a před pláží silně znečištěné ústí.
Na neplacené pláži plno lidí,voda je poměrně čistá ,při našem pobytu velké vlny.
bez stravy
Ubytování+Hezká terasa,pěkné prostředí kolem objektu,uzavřené soukromé parkoviště
- Pokoj byl hodně zastaralý, nejhorší byly matrace v ložnici.Ani čistota neodpovídala ceně.
Delegát mluvil česky,byl příjemný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Štefan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zuzana D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla skvělá, ale hlavně proto, že bylo možné kromě koupání také cestovat a seznámit se
s typickou toskánskou krajinou a vidět mnoho památek.
Dovolená byla skvělá, ale hlavně proto, že bylo možné kromě koupání také cestovat a seznámit se
s typickou toskánskou krajinou a vidět mnoho památek.
Pláž asi 400m, poměrně čistá, příjemná, příjemné koupání.
StravaStravování vlastní, ale ochutnali jsme v restauracích, vše poměrně dost drahé.
UbytováníApartmán pro 5 osob - bylo zřejmé, že původně byl zamýšlen pro 3 osoby s možností 1 přistýlky
v denní místnosti.5 osob bylo už skutečně hodně. Prostorná šatní skříň v denní místnosti byla do poloviny zaplněná nádobím. Kuchyňský kout hned za dveřmi byl neskutečně malý, prostor pro přípravu jídla a mytí nádobí nedostačující. Zásuvky v dezolátním stavu, současné vaření a ohřev vody nemožný - vyhazoval pojistky, sporák starý a strašně pomalý, současné zapnutí 3 ploten opět vyhazovalo pojistky.
Apartmánový komplex, čistý bazén, vyžadována čepice, stříhané trávníky. Kavárna v provozu podle rozpisu, "restaurace" podle počasí, malý obchůdek s potravinami naprosto nedostatečně zásoben. Personál ubytovací agentury příjemný, vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovo hodnotíme dovolenku veľmi pozitívne, termín, miesto a počasie boli ideálne na odpočinok pri mori. Taktiež sa dali robiť krásne výlety do okolitých miest a užívať si miestne dobroty. Pred odjazdom sa zástupcovia cestovnej kancelárie niekoľkokrát uistili, či máme všetky potrebné informácie. Jediným nedostatkom pred cestou bolo, že sme z fotiek uverejnených pri tomto zájazde vôbec nemali predstavu, v akom type domu náš apartmán bude.
Celkovo hodnotíme dovolenku veľmi pozitívne, termín, miesto a počasie boli ideálne na odpočinok pri mori. Taktiež sa dali robiť krásne výlety do okolitých miest a užívať si miestne dobroty. Pred odjazdom sa zástupcovia cestovnej kancelárie niekoľkokrát uistili, či máme všetky potrebné informácie. Jediným nedostatkom pred cestou bolo, že sme z fotiek uverejnených pri tomto zájazde vôbec nemali predstavu, v akom type domu náš apartmán bude.
Cesta na pláž trvala asi 10 min príjemným borovicovým lesíkom, ale možností prístupu bolo niekoľko. Pláž je dlhá, takže sa dalo vybrať miesto, ktoré nám najviac vyhovovalo - volne prístupná pláž na ktorej bolo väčšinou poloprázdno a mohli sme byť "v 1. rade" pri mori. Pri vstupe do mora sa striedali drobné kamienky s jemným pieskom, voda bola čistá, teplá, občas aj s peknými vlnami. Cca každá druhá pláž je "súkromná" so servisom, pri tej našej bol aj plážový bar. Pre nás pozitívne bolo, že v okolí neboli žiadne možnosti prenajímania skútrov a pod, niekomu to ale môže chýbať. Na pláži prebiehal čulý predaj najrôznejšieho tovaru. Najväčšiu časť osadenstva tvorili Taliani a Nemci.
StravaV časti Marina di Bibbona a priamo na pláži je niekoľko reštaurácii od pizza fast foodov až po klasické reštaurácie, ceny normálne. V mestečku je aj supermarket, pekáreň a zmrzlinární je tiež našťastie dosť. Pri ceste na vstupe do mestečka sú stánky s ovocím a zeleninou - dostupné sú buď autom alebo na bicykli (v "centre" je aj požičovňa bicyklov za cca. 15 € na týždeň).
Všade výborné espresso!
Komplex apartmánov pôsobil príjemným a upraveným dojmom, bolo vidieť, že si dávajú záležať i na vzhľade záhrady. Boli sme ubytovaní v tzv. Lotto C. Apartmán bol jednoduchý, ale úplne postačujúci. Boli v ňom dve rozkladacie pohovky, tj pre 2 osoby pohodlné, ale napr. s 2 deťmi by už priestor bol trošku stiesnený. V apartmáne bol malý, vcelku slušne vybavený kuchynský kútik. Kúpelňa bola čistá, všetko fungovalo dobre. Na balkóne bol stolík a stoličky na posedenie, sušiak na prádlo. Celkovo hodnotíme ubytovanie veľmi pozitívne.
Služby- príjemne nás prekvapilo, že pán z miestnej cestovky hovoril po česky, bol ochotný a nápomocný
- mali sme prístup do bazénu, ktorý bol veľmi pekný a kúpalo sa v ňom vždy len niekoľko ľudí. Na kúpanie v bazéne je nutné mať kúpaciu čapicu
- v komplexe sú malé potraviny so základnou výbavou, bar a niečo ako reštaurácia, ale tú sme neskúšali
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.