Fattoria Belvedere Hodnocení: 4/5
od 10 546 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 546 Kč za os.
od 3 245 Kč za os.
od 16 048 Kč za os.
od 15 818 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 101 hodnocení)
Lenka Hanyková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená.Užili jsme si jak vody,tak památek v okolí.Doporučuji navštívit městečko Lucca a spíše menší městečka,které jsou daleko krásnější,než ty velké.Velmi mě zklamala Florencie, už bych tam nejela..všude nejen kupa lidí,ale i aut,autobusů,předražené město,kde těsně na památky nalepili kancelářské budovy,prostě průšvih.
Skvělá dovolená.Užili jsme si jak vody,tak památek v okolí.Doporučuji navštívit městečko Lucca a spíše menší městečka,které jsou daleko krásnější,než ty velké.Velmi mě zklamala Florencie, už bych tam nejela..všude nejen kupa lidí,ale i aut,autobusů,předražené město,kde těsně na památky nalepili kancelářské budovy,prostě průšvih.
V září byly dost velké vlny,ale voda příjemně teplá.Pláž je čistá,uklizená.Plážový servis zdarma,jen pozor,první řadu si hlídá plavčík a když ji chcete využít,požaduje poplatek 1 euro na osobu za den..proto byla stále prázdná..asi si moc nevydělal..:D..Pláž asi 10 minut přes lesík,v pohodě..u pláže bar.I když neovládáme žádný cizí jazyk a návody vám nikdo nedá,druhý den se tu cítíte jako doma.Poměr ceny a kvality je nadstanartní.
StravaSnídaně naprosto dostačující,sladké,slané..Nápoje z automatu,ale i tak dobré.Večeře výběr z menu ze tří jídel,předkrm a hlavní chod.Před tím ještě bufetový stůl,dá se říct předkrm i salát v jednom,který byl velmi pestrý.Jak různé saláty,tak i pomazánky namazané na mini topinkách,těstoviny.po večeři dezert v podobě ovoce,koláč,pudink.....V pondělí aperitiv,ve středu toskánská typická večeře o 6 chodech,u které jsem myslela,že prasknu.:).Nápoje za poplatek,když nedopijete,označí lahev a dají na stůl další den.Stůl máte označený číslem pokoje,takže jste celý týden stále na svém...Jídelní lístek jen v italštině,ale překladač pomohl..ale i těch pár slov,které znám mi stačili,abych si většinu přeložila sama.
UbytováníPokoj čistý,vše naprosto v pořádku,výměna ručníků,kdy potřebujete,úklid každý den.Pokoj otvírání na kartu,odpadá tahání klíčů.Stejnou kartou otevřete i vjezd do parkoviště,takže je vše jednodušší.Na pokoji lednička,zdarma,i když uvedena je za poplatek,wifi v pohodě v celém hotelu,i na pokoji,také zdarma.Na pokoji ještě televize a fén.Uzavřený balkon,kde na vás nikdo okolo nekouká, s posezením.
SlužbyCelkový dojem..všichni,od recepčního až po pokojskou velmi milí,ochotní.I když umím jen česky a pár slovíček italsky,vždy jsme se domluvili.Parkoviště u hotelu menší,ale v okolí je spousta parkovacích míst zdarma.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel příjemný, pláž čistá, moře hezké,strava výborná.
Hotel příjemný, pláž čistá, moře hezké,strava výborná.
Cca 500 m, čistá, hezká, s barem.
StravaSnídaně jednoduché, opakující se. Večeře výtečné.
UbytováníModerní,hezky zařízený hotel.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Lucie P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidná dovolená s možností privátní pláže a kol.
Klidná dovolená s možností privátní pláže a kol.
Výborná
Ubytováníok
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Růžička
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velmi positivní dojem
velmi positivní dojem
skvělá
StravaItalské menu. Užili jsme si to :-)
Ubytovánísuper, čistota, personal vše super
Službybez problémů
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslav Hůrka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkný hotel, výborná Italská strava, plážový servis v ceně, pláž čistá, udržovaná, nově i WIFI na hotelu - celkový dojem - výborné
Pěkný hotel, výborná Italská strava, plážový servis v ceně, pláž čistá, udržovaná, nově i WIFI na hotelu - celkový dojem - výborné
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lenka Hanyková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená.Užili jsme si jak vody,tak památek v okolí.Doporučuji navštívit městečko Lucca a spíše menší městečka,které jsou daleko krásnější,než ty velké.Velmi mě zklamala Florencie, už bych tam nejela..všude nejen kupa lidí,ale i aut,autobusů,předražené město,kde těsně na památky nalepili kancelářské budovy,prostě průšvih.
Skvělá dovolená.Užili jsme si jak vody,tak památek v okolí.Doporučuji navštívit městečko Lucca a spíše menší městečka,které jsou daleko krásnější,než ty velké.Velmi mě zklamala Florencie, už bych tam nejela..všude nejen kupa lidí,ale i aut,autobusů,předražené město,kde těsně na památky nalepili kancelářské budovy,prostě průšvih.
V září byly dost velké vlny,ale voda příjemně teplá.Pláž je čistá,uklizená.Plážový servis zdarma,jen pozor,první řadu si hlídá plavčík a když ji chcete využít,požaduje poplatek 1 euro na osobu za den..proto byla stále prázdná..asi si moc nevydělal..:D..Pláž asi 10 minut přes lesík,v pohodě..u pláže bar.I když neovládáme žádný cizí jazyk a návody vám nikdo nedá,druhý den se tu cítíte jako doma.Poměr ceny a kvality je nadstanartní.
StravaSnídaně naprosto dostačující,sladké,slané..Nápoje z automatu,ale i tak dobré.Večeře výběr z menu ze tří jídel,předkrm a hlavní chod.Před tím ještě bufetový stůl,dá se říct předkrm i salát v jednom,který byl velmi pestrý.Jak různé saláty,tak i pomazánky namazané na mini topinkách,těstoviny.po večeři dezert v podobě ovoce,koláč,pudink.....V pondělí aperitiv,ve středu toskánská typická večeře o 6 chodech,u které jsem myslela,že prasknu.:).Nápoje za poplatek,když nedopijete,označí lahev a dají na stůl další den.Stůl máte označený číslem pokoje,takže jste celý týden stále na svém...Jídelní lístek jen v italštině,ale překladač pomohl..ale i těch pár slov,které znám mi stačili,abych si většinu přeložila sama.
UbytováníPokoj čistý,vše naprosto v pořádku,výměna ručníků,kdy potřebujete,úklid každý den.Pokoj otvírání na kartu,odpadá tahání klíčů.Stejnou kartou otevřete i vjezd do parkoviště,takže je vše jednodušší.Na pokoji lednička,zdarma,i když uvedena je za poplatek,wifi v pohodě v celém hotelu,i na pokoji,také zdarma.Na pokoji ještě televize a fén.Uzavřený balkon,kde na vás nikdo okolo nekouká, s posezením.
SlužbyCelkový dojem..všichni,od recepčního až po pokojskou velmi milí,ochotní.I když umím jen česky a pár slovíček italsky,vždy jsme se domluvili.Parkoviště u hotelu menší,ale v okolí je spousta parkovacích míst zdarma.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel příjemný, pláž čistá, moře hezké,strava výborná.
Hotel příjemný, pláž čistá, moře hezké,strava výborná.
Cca 500 m, čistá, hezká, s barem.
StravaSnídaně jednoduché, opakující se. Večeře výtečné.
UbytováníModerní,hezky zařízený hotel.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...