Villa Cheli (Lucca)
od 18 948 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 18 948 Kč za os.
od 9 162 Kč za os.
od 11 632 Kč za os.
od 17 937 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Ilona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata Kubásková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování skvělé, nové, moc hezké místo. Avizovaná soukromá pláž je opravdu pěkná, ale to je vše. Okolí tohoto kousku pláže je špinavé, skutečné břehy pláže hrozné a koupání v moři NEMOŽNÉ, protože 100m od břehu je vody po kotníky!!! A dalších 50m po stehna. Jezdili jsme cca 15km na místo, kde bylo možné se koupat. Pokud jsme si chtěli koupit zmrzlinu nebo pizzu, museli jsme ujet dalších 10km. V porovnání s poslední dovolenou v Kalábrii NESROVNATELNÉ - HROZNÉ.
Ubytování skvělé, nové, moc hezké místo. Avizovaná soukromá pláž je opravdu pěkná, ale to je vše. Okolí tohoto kousku pláže je špinavé, skutečné břehy pláže hrozné a koupání v moři NEMOŽNÉ, protože 100m od břehu je vody po kotníky!!! A dalších 50m po stehna. Jezdili jsme cca 15km na místo, kde bylo možné se koupat. Pokud jsme si chtěli koupit zmrzlinu nebo pizzu, museli jsme ujet dalších 10km. V porovnání s poslední dovolenou v Kalábrii NESROVNATELNÉ - HROZNÉ.
Na fotce vypadala soukromá pláž velmi pěkně a odpovídala skutečnosti. Je to ale pouze 100m2 a okolí, které není možné z fotky vidět bylo fakt hrozné. Špinavé břehy, nehezký písek a koupání v moři NEMOŽNÉ, protože 100m od břehu je vody po kotníky!!! A dalších 50m po stehna. Moře špinavé. Jezdili jsme každý den cca 15km na místo, kde bylo možné se alespoň vykoupat. Rozhodně nikomu nedoporučujeme a vícekrát bychom tam nejeli. Možná vhodné pro malé děti na jeden až dva dny.
StravaStravu jsme předplacenou neměli, tudíž jsme chtěli využívat místní restaurace a pizzerie v okolí. To však není jednoduché. Pizza se dala koupit v kempu pak ve 3km vzdáleném Talamone v přeplněné restauraci a další ,, Pizzerie vzdálená dalších 10 - 15km. Podobné to bylo se zmrzlinou. A kvalita? Rozhodně ne tradičně italská...
UbytováníKemp je moc pěkně vybaven a zařízen. Mnoho stromů nabízí dostatek stínu a soukromí. Náš apartmán odpovídal popisu a byl skutečně na úrovni. Vše nové, prakticky vyřešené a je vidět, že se při stavbě nešetřilo. Skvělé.
SlužbyDobré.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Ilona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata Kubásková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování skvělé, nové, moc hezké místo. Avizovaná soukromá pláž je opravdu pěkná, ale to je vše. Okolí tohoto kousku pláže je špinavé, skutečné břehy pláže hrozné a koupání v moři NEMOŽNÉ, protože 100m od břehu je vody po kotníky!!! A dalších 50m po stehna. Jezdili jsme cca 15km na místo, kde bylo možné se koupat. Pokud jsme si chtěli koupit zmrzlinu nebo pizzu, museli jsme ujet dalších 10km. V porovnání s poslední dovolenou v Kalábrii NESROVNATELNÉ - HROZNÉ.
Ubytování skvělé, nové, moc hezké místo. Avizovaná soukromá pláž je opravdu pěkná, ale to je vše. Okolí tohoto kousku pláže je špinavé, skutečné břehy pláže hrozné a koupání v moři NEMOŽNÉ, protože 100m od břehu je vody po kotníky!!! A dalších 50m po stehna. Jezdili jsme cca 15km na místo, kde bylo možné se koupat. Pokud jsme si chtěli koupit zmrzlinu nebo pizzu, museli jsme ujet dalších 10km. V porovnání s poslední dovolenou v Kalábrii NESROVNATELNÉ - HROZNÉ.
Na fotce vypadala soukromá pláž velmi pěkně a odpovídala skutečnosti. Je to ale pouze 100m2 a okolí, které není možné z fotky vidět bylo fakt hrozné. Špinavé břehy, nehezký písek a koupání v moři NEMOŽNÉ, protože 100m od břehu je vody po kotníky!!! A dalších 50m po stehna. Moře špinavé. Jezdili jsme každý den cca 15km na místo, kde bylo možné se alespoň vykoupat. Rozhodně nikomu nedoporučujeme a vícekrát bychom tam nejeli. Možná vhodné pro malé děti na jeden až dva dny.
StravaStravu jsme předplacenou neměli, tudíž jsme chtěli využívat místní restaurace a pizzerie v okolí. To však není jednoduché. Pizza se dala koupit v kempu pak ve 3km vzdáleném Talamone v přeplněné restauraci a další ,, Pizzerie vzdálená dalších 10 - 15km. Podobné to bylo se zmrzlinou. A kvalita? Rozhodně ne tradičně italská...
UbytováníKemp je moc pěkně vybaven a zařízen. Mnoho stromů nabízí dostatek stínu a soukromí. Náš apartmán odpovídal popisu a byl skutečně na úrovni. Vše nové, prakticky vyřešené a je vidět, že se při stavbě nešetřilo. Skvělé.
SlužbyDobré.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...