Hotel Il Caminetto Hodnocení: 3/5
od 11 438 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 438 Kč za os.
od 2 250 Kč za os.
od 12 500 Kč za os.
od 8 090 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Alexandr Patera
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel pěkný,majitelka příjemná,výborný bar
hotel pěkný,majitelka příjemná,výborný bar
dobrá,slušný výběr jídel snad jen trochu vázla obsluha když přijelo víc lidí
Ubytovánístandartní
Službylyžárna skromná,welnes jsem nevyužil,bar výborný
Sportpodle recenzí jsem čekal horší,ale bylo to nad očekávání dobré,jen značení sjezdovek je špatné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lukáš Pešek
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby cestovní kanceláře mě poněkud zklamaly. Ještě v den odjezdu jsem stále neměl v emailu žádné bližší informace o plánovaném příjezdu do hotelu. Chyběl mi také voucher, bez kterého by mě v hotelu nepřijali. Sám jsem si vše musel zařídit.
!!! Operátorka v CK mě uklidňovala s tvrzením, že do CK, která zájezd vlastnila, napsala email, kterým vše urgovala. To je však NEDOSTATEČNÉ. Sám jsem si musel najít číslo na CK a urgovat i tam.
Toto byl jediný, byť závažný škraloup na jinak zcela bezchybném zájezdu.
Služby cestovní kanceláře mě poněkud zklamaly. Ještě v den odjezdu jsem stále neměl v emailu žádné bližší informace o plánovaném příjezdu do hotelu. Chyběl mi také voucher, bez kterého by mě v hotelu nepřijali. Sám jsem si vše musel zařídit.
!!! Operátorka v CK mě uklidňovala s tvrzením, že do CK, která zájezd vlastnila, napsala email, kterým vše urgovala. To je však NEDOSTATEČNÉ. Sám jsem si musel najít číslo na CK a urgovat i tam.
Toto byl jediný, byť závažný škraloup na jinak zcela bezchybném zájezdu.
Strava byla v porovnání s jinými hotely také naprosto báječná. Jednotlivá jídla byla vynikající. Personál hotelu na mě udělal velký dojem.
UbytováníPokoj byl adekvátně vybavený. Celková čistota a dojem pohodlí byl na nejvyšší úrovni. Do tohoto hotelu bych se bez přemýšlení vrátil zpět.
SlužbyBudu se muset opakovat. Služby a celkové jednání personálu hotelu bylo na nejvyšší úrovni. Všichni jsme si pobyt v hotelu maximálně užili.
SportStředisko je fajn. Lepší, než kterékoli české středisko, ale na alpské poměry poněkud menší. Pro průměrného lyžaře však naprosto dostačuje.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli velice spokojeni. Hotel se nachází v krásném a klidném městečku na břehu jezera. Díky koronaviru jsme byli na hotelu i na sjezdovkách téměř sami, to však neovlivnilo poskytované služby.
S dovolenou jsme byli velice spokojeni. Hotel se nachází v krásném a klidném městečku na břehu jezera. Díky koronaviru jsme byli na hotelu i na sjezdovkách téměř sami, to však neovlivnilo poskytované služby.
Snídaňový bufet by mohl být bohatší, ale jinak vše chutné, večeře také v pořádku (včetně salátového baru).
UbytováníHotel je velice útulný, personál milý, pokoje čisté, je zde lyžárna a co musím vypíchnout je hotelové wellness, které nám pán na recepci vždy ochotně po lyžovaní připravil (vířivka, sauna, pára, odpočívárna).
SlužbyVýborné wellness
SportPaganellu jsme si vybrali již podruhé a opět jsme byli nadšeni. Teď tomu přidal i fakt, že jsme na sjezdovkácch byli téměř sami a že druhý den napadl asi metr čerstvého prašanu. Je to jedno z menších středisek, ale pro nás zcela vyhovující.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alexandr Patera
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel pěkný,majitelka příjemná,výborný bar
hotel pěkný,majitelka příjemná,výborný bar
dobrá,slušný výběr jídel snad jen trochu vázla obsluha když přijelo víc lidí
Ubytovánístandartní
Službylyžárna skromná,welnes jsem nevyužil,bar výborný
Sportpodle recenzí jsem čekal horší,ale bylo to nad očekávání dobré,jen značení sjezdovek je špatné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování i strava byly na výborné úrovni. Na sjezdovku je to sice asi 5 km a v jízdních řádech skibusů jsem měl trochu zmatek, ale hotel je na krásném místě s výhledem na hory i jezero. U první lanovky směrem od Molvena je i velké parkoviště zdarma, ale chce to přijet včas (brzy se zaplní). Počasí se taky vydařilo, takže se nám ani nechtělo domů. :-)
Ubytování i strava byly na výborné úrovni. Na sjezdovku je to sice asi 5 km a v jízdních řádech skibusů jsem měl trochu zmatek, ale hotel je na krásném místě s výhledem na hory i jezero. U první lanovky směrem od Molvena je i velké parkoviště zdarma, ale chce to přijet včas (brzy se zaplní). Počasí se taky vydařilo, takže se nám ani nechtělo domů. :-)
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi se nám líbilo, sjezdovky upravené a okolí je krásné.
Velmi se nám líbilo, sjezdovky upravené a okolí je krásné.
Byli jsme nespokojeni se snídaněmi - nebyl žádný výběr z teplého jídla - žádná vajíčka, párky.... Hodně sladkého a pouze výběr ze dvou salámů. S večeřemi jsme byli spokojeni, tři chody a výběr ze tří jídel.
UbytováníHotel příjemný, menší, vstřícný personál, nádherný výhled na jezero, každý den výměna ručníků na pokoji, hezké wellness.
SlužbyNaprostá spokojenost. Pokoje jsou útulné, některé mají výhled na jezero.
SportOd hotelu jezdí ski bus každou půl hodinu do střediska vzdáleného 4km. Sjezdovky jsou upravené.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jan Myška
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkem v pohodě
Celkem v pohodě
Snídaně-denně to samé,malý výběr ale vše čerstvé.Další týden bych to už asi nevydržel.Aby se něco změnilo-např.alespoň vajíčka-bylo nutno objednat...Kdyby byly automaticky alespoň jednou párky,vajíčka,pak max.spokojenost.
Večeře-každý den výběr-předkrm 3x,hl.jídlo 4x,dezert 3x-vždy jsme si vybrali,vše bylo jedlé-Italská kuchyně
Pozn.:obsluha v pohodě,jen tamní šéf se nám věnoval a rozdával úsměvy až koncem týdne-dělalo to jasný dojem,že chce odmněnu.Ze začátku na zabití...
Hotel pěkný,čistý.Ve starší části byla vcelku zima způsobená netěsností oken a to i na chodbě-po reklamaci řešeno přímotopem(sice ne úplně radostně...),v novější v pohodě.Úklid pokojů super-vždy uklizeno,ustláno,nové ručníky....Pokrytí wifi dobré,ale pomalé a nestabilní-využívali jsme raději vlastní data.Sice fotka pokoje v katalogu proti realitě někde jinde ale vzhledem k tomu že bylo čisto a teplo v pohodě....Pokoje malé ale útulné,vybavení sprcha(vana),fén,skříň,televize.Vše fungovalo.
SlužbyVše fungovalo,parkování i pro vysoké auto pod hotelem-zastřešeno...Welness dobré,bazén mají ale pouze venkovní na léto.Nějaké vyžití jako kulečník,pinčes atd.není.Příjemný bar.Krásné prostředí a okolí hotelu-jezero,les,park...
SportPaganella je pěkná,ale jelikož bylo teplo-přes den kolem 10st. a sluníčko,odpoledne hl.ve spodní části tragédie.
Koncem týdne sjezdovky špatně udržované až nebezpečné a nesjízdné-spousty úrazů,těžký sníh.Dle ostatních to není standart-prostě teplo.Jinak pěkné,fronty minimální....
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...