• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Hotel Residence Ca´Vio (Caorle)

Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Caorle

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 24 504

Popis hotelu pro vás připravujeme.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 600 m
 • Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0 / 5
Invia

Výborné (18 hodnocení)

Ubytování 3,7 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,1 / 5

Tento hotel je 223. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2416 v Veneto (Benátská riviéra).

Lukáš L.

Hodnocení 5,0 / 5
Byli jsme v Caorle v Itálii a bylo to super...bylo tam vyžití jak pro dospělé tak i pro děti...mohu doporučit!!!
Celkové hodnocení

Byli jsme v Caorle v Itálii a bylo to super...bylo tam vyžití jak pro dospělé tak i pro děti...mohu doporučit!!!

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ca-vio super

Strava
vlastni

Pláž
blizko a krásná

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Barbora N.

Hodnocení 4,8 / 5
Celkově se nám dovolená velice líbila, až na záležitosti kolem vyzvednutí a odevzdání klíčů u tamější cestovní kanceláře, na předání klíčů a zaplacení
Celkové hodnocení

Celkově se nám dovolená velice líbila, až na záležitosti kolem vyzvednutí a odevzdání klíčů u tamější cestovní kanceláře, na předání klíčů a zaplacení zálohy čekali někteří lidé až 4 hodiny a ráno při odjezdu byla situace o něco lepší, protože mnoho lidí využilo možnosti odevzdat klíče do schránky a odjet dříve, mimo otevírací dobu cestovky. Nechápu proto, proč nemůže cestovní kancelář příjezdy autem a autobusem nějak rozdělit případně otevřít o hodinu dříve, aby se netvořili takové fronty, také bych uvítala lepší informace ze strany cestovní kanceláře již před odjezdem, například, že při příjezdu se vyplňuje urč. formulář a bere se pořadové číslo a tak je dobré zajít do cestovky ihned při příjezdu a vzít formulář a připravit se na systém pořadových čísel, nikoliv stát ve frontě.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Kvalita ubytování odpovídala dle mého názoru ceně. Apartmán jsme využívali pouze ke spaní, mytí a vaření, jinak jsme byli na pláži či ve městě. Pro tyto aktivity bohatě stačil.

Strava
Vlastní

Pláž
Čistá, občas řasy, voda super, většinou průzračná.

Byla tato recenze užitečná? (17) (2)

Filtrovat recenze

Václav Rubeš

Hodnocení 4,0 / 5
Super
Celkové hodnocení

Super

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Ok

Pláž
Super

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lenka R.

Hodnocení 4,3 / 5
Dovolená super
Celkové hodnocení

Dovolená super

Ubytování 4,3 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Apartmán byl v pořádku jen balkón je opravdu malý pro 5 osob jen dvě židle bylo opravdu málo.

Strava
Bez stravy

Služby hotelu
.

Pláž
Pláž je opravdu blízko, jen je placená s větší dávkou odvahy se dá lehnout před slunečníky,jen jednou nás od tud vyhnali, takže jsme si slunečník s lehátky zaplatili.Jinak byl celkový dojem z pláže skvělý.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Miroslava B.

Hodnocení 2,2 / 5
V Caorle jsem již byla, a moc se mi tu líbilo. Jen tentokrát jsme měli o moc horší ubytování. Caorle je moc hezké, pláž je pěkná, čistá, delegátka příjemná. Jinak se nám moc nelíbila doprava, svoz po Čechách hrozně zdlouhavý, taktéž zpět, jestě s hodinovou prodlevou v Č. Budějovicích.
Celkové hodnocení

V Caorle jsem již byla, a moc se mi tu líbilo. Jen tentokrát jsme měli o moc horší ubytování. Caorle je moc hezké, pláž je pěkná, čistá, delegátka příjemná.

Jinak se nám moc nelíbila doprava, svoz po Čechách hrozně zdlouhavý, taktéž zpět, jestě s hodinovou prodlevou v Č. Budějovicích.

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Ubytování se nám nelíbilo, vypadávají pojistky a oprava až druhý den, jiný den zase přestala fungovat klimatizace, oprava opět až druhý den. Připlatila jsem si větší apartmán s ložnicí navíc a balkonem, bohužel balkon je téměř k ničemu, protože sednout si tam nejde, jak je úzký, ložnice pro 2 byla malinká komora, asi 2x2 m, kde nešly ani otevřít naplno dveře, zarazily se o postel, která byla až k oknu, mezi postelemi 20 cm. Koupelna se sprchou uprostřed bez vaničky,jen odtok uprostřed koupelny, tedy voda po celé koupelně stále....

Pláž
Pláž čistá, celkově Caorle je moc hezké, jen to chce jiné ubytování.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Libor Folwarczny

Hodnocení 3,2 / 5
Apartmán odpovídal představám,blízko pláže, dostatečně veliký,zařízení postarší,rozbité kachličky na terase. První noc jsme našly tři šváby v blízkosti koupelny,takže takové "milé" přivítání.Jinak přes tuto CK jsme jeli poprvé a myslím si,že nám nenabídla nic navíc ,než by jsme si zařídily sami.Prostě vybrala nám cestovku a ta cestovka toto ubytování nabízela přes italskou cestovní agent
Celkové hodnocení

Apartmán odpovídal představám,blízko pláže, dostatečně veliký,zařízení postarší,rozbité kachličky na terase. První noc jsme našly tři šváby v blízkosti koupelny,takže takové "milé" přivítání.Jinak přes tuto CK jsme jeli poprvé a myslím si,že nám nenabídla nic navíc ,než by jsme si zařídily sami.Prostě vybrala nám cestovku a ta cestovka toto ubytování nabízela přes italskou cestovní agenturu. Takže služby nula,na telefonu jsme měli českou delegátku.Hodinu jsme si vyzvedávaly klíče u agentury-plno lidí-sobota, kde jsme se nějakmuseli domluvit,trochu anglicky, trochu i česky(byla tam naštěstí zaměstnána i Polka).Vůbec tam neřeší parkování, u domu byly jen dvě úzké uličky,kde za sebou stály namačkáno pět aut,pro nás místo nebylo.V Caorle jsem nebyl poprvé,tak jsem věděl, kde je jedíné neplacené parkoviště a měl jsem veliké štěstí,že zrovna z něho vyjelo jedno auto, jinak nevím kde bych zaparkoval.Kroužil jsem tam tak půl hodiny-vyšlo to.Celý týden, jsem radši vůbec nikde nevyjížděl,abych měl kde parkovat. Shrnu to takhle.Caorle krásné jako vždy,moře supr,ubytování průměr,ale vcelku spokojenost,příště do Itálie už jen bez cestovek,přímo se spojit s agenturou,vyjde to levněji a navíc všechno si stejně vyřizujem sámi,delegátka na telefonu je tam k ničemu.I když jednou jsem ji využil,zapoměl jsem si při odjezdu klíče na pokoji,napsal jsem ji SMS,klíče se našli-s její pomocí,za to jí moc děkuji,měl jsem to jednodušší v tom,že jsem oslovil ji a ne agenturu,Klíče se našli,takže jsem rád.

Ubytování 3,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Jak jsem psal výše.Apartmán velký,postarší vybavení,nějaký ten šváb na úvod,velké mínus za parkování.Poloha výborná,blízko pláže,blízko centra.

Strava
Stravu jsme si kupovali,takže pizza špagety klasika,hodně jsme si i vařily,bylo vedro ,takže mi toho moc nejíme,víno dobré,supermarket u Aquaparku perfektní.

Služby hotelu
Je to aprtmán.Nedělali problém z vratnou kaucí 100Euro,vrátily při vracení klíču,ani se neptali jestli jsme uklidili.Samozřejmě,že jsme uklidili,dle podmínek.

Pláž
Pláže pěkné,spousta lidí-srpen,nám to ale nevadí, jeden den nám pršelo,takže jsme zažily i pěkné vlny.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jarmila

Hodnocení 3,4 / 5
Spokojnosť z dovolenkou. Krásne mesto a pláž. Ubytovanie skromné ale čisté. Užili sme si to.
Celkové hodnocení

Spokojnosť z dovolenkou. Krásne mesto a pláž. Ubytovanie skromné ale čisté. Užili sme si to.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Skromné, čisté. Blízko k pláži a historickej časti mesta.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec