od 1 075 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 37 143

Poloha

Apartmánový komplex se nachází přibližně 700 m od písčité pláže a 200 m od centra letoviska Rosolina Mare.

Vybavení

Komplex je složen z apartmánových domů a třípatrových vilek. V areálu je hostům k dispozici soukromá zahrada a za poplatek bazén. Dále je zde například solárium. V okolí se nachází minigolf, půjčovna kol a pro děti dětské hřiště. Navíc se tu 4x týdne konají večerní trhy.

Ubytování

K budovám vždy patří parkovací místo a vilky pak mají soukromou zahradu (nebo balkon), která je vybavena i zahradním nábytkem a krbem.Ve vilkách a apartmánech je kdispozici kuchyňský kout, rozkládací pohovka v obývacím pokoji, ložnici s manželskou postelí a další se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou. K vybavení patří samozřejmě vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, klimatizace je ve vilkách možná za poplatek. Ubytování je pro 4-6 lidí a přistýlky jsou zdarma.

Strava

Pobyt je bez stravy.

Služby

Hosté si mohou "pronajmout" internetové připojení, spočívá to totiž v zapůjčení flash disků za poplatek - lze si je ale pak vzít s sebou kamkoliv. Jejich množství je ale omezené. Vstup do bazénu v komplexu je za poplatek (týdně 35 EUR za osobu, 80 EUR/ týd-120 EUR/2 týd za celou rodinu). K dispozici je dětská postýlka za 18 EUR na týden.

Pláž

Přibližně 700 m od komplexu se nachází písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. V jedné části pláže je k dispozici plážový servis za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 700 m
 • Vzdálenost od centra města 300 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště ano
 • Tenis ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8/5
Invia

Výborné (38 hodnocení)

Ubytování 3,7/5

Strava 4,1/5

Okolí 3,8/5

Cena 3,8/5

Tento hotel je 251. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1489 v Veneto (Benátská riviéra).

Petr Svoboda Srpen 2015

Datum pobytu: 31.7. - 9.8.2015

Hodnocení 4,5/5

Celkový dojem výborný až na zmatečnou cestu s hodně přestupama a malém místě v autobuse.

Celkové hodnocení

Celkový dojem výborný až na zmatečnou cestu s hodně přestupama a malém místě v autobuse.

Ubytování 4,8/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Výborné až na připlácení vstupu do bazénu a klimatizaci.

Strava
Jídlo bylo dobré. Snídaně byli ale stále stejné, za celý týden ani jedna malá změna v surovinách.

Služby hotelu
Služby byli v pořádku.

Pláž
Soukromé pláže čisté s dobrým servisem.

Dalibor P. Červenec 2014

Datum pobytu: 5.7. - 12.7.2014

Hodnocení 4,5/5

Velmi pěkné a klidné letovisko se vším, co může člověk očekávat.

Celkové hodnocení

Velmi pěkné a klidné letovisko se vším, co může člověk očekávat.

Ubytování 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Apartmán i celý komplex Mediterraneo jso velmi pěkné a byli jsme absolutně spokojeni.

Strava
Dostatek restauarací s dostatečnou rozmanitostí nabídky.

Pláž
Příjemné pláže, které nejsou na rozdíl od větších letovisek přelidněné, u každé jsou možnosti sportovního vyžití - beach volejbalové kurty, hřiště na plážový fotbal, basket apod., trampolíny pro děti, bary na každé pláži, sociální zařízení.

Anonym Září 2019

Datum pobytu: 24.8. - 31.8.2019

Hodnocení 2,0/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 1,8/5

Okolí 3,0/5

Cena 1,5/5

Anonym Červenec 2019

Datum pobytu: 29.6. - 6.7.2019

Hodnocení 4,3/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 3,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Karolína T. Srpen 2018

Datum pobytu: 18.8. - 25.8.2018

Hodnocení 3,8/5

Dovolená moc pěkná akorát dost daleko k moři 1,5km - 20minut chůze

Celkové hodnocení

Dovolená moc pěkná akorát dost daleko k moři 1,5km - 20minut chůze

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Moc pěkný apartmán dva pokoje + malý obývák s kuchyní ta vybavena jen základním nádobím. Byly dva balkóny jeden přímo nad bazénem druhý do ulice klimatizace se dala zakoupit za 25eur, ale nebyla potřeba při otevření dvou balkonů se pěkně vyvětralo

Strava
Měli jsme polopenzi v hotelu Sole snídaně byly každý den stejné hodně sladkých buchet a koláčů(kupovaných) a pak toustový chleba šunka, sýr a někdy vejce natvrdo, kafe z automatu dva druhy džusu, mléko, bílý a ochucený jogurt snídaně jednoduchá ale dobrá.

Večeře byly úžasné, byly od 19.30 - 20.30h a bylo potřeba vždy přijít hned v 19.30h a hodovalo se až do 20.30h předkrmy byly formou švédských stolů pizza, různá zelenina, hranolky, opečené brambory, saláty a jiné dobroty pak se roznášely 4 druhy jídel nejdříve dvoje těstoviny pokaždé na jiný způsob a dva druhy masa, mohli jsme si dát vše k pití perlivá voda a bílé víno byli jsme moc spokojeni

Služby hotelu
Měli jsme apartmán

Pláž
Naše cestovní kancelář nabízela pláž Happy Days, a ta byla 20minut od apartmánu

Anonym Srpen 2018

Datum pobytu: 28.7. - 4.8.2018

Hodnocení 4,0/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Anonym Červenec 2018

Datum pobytu: 7.7. - 14.7.2018

Hodnocení 1,9/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 2,0/5

Strava 1,5/5

Okolí 2,0/5

Cena 2,0/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Benátská riviera je souhrnný název pro oblast při severní pobřeží Itálie v kraji Furlandsko-Julské Benátsko, kde se nachází velké množství známých přímořských letovisek, a která je tím pádem vyhlášenou destinací pro dovolenou a prázdninové radovánky. Hlavními centry v okolí jsou města Benátky, Verona, Trest, Udine a další. Turisté však nejčastěji jezdí přímo za mořem do jednoho z živoucích a moderních turistických letovisek (Lignano, Bibione, Rimini, Riccione a jiné). Benátský kraj se nachází nedaleko chorvatských i slovinských hranic a leží v blízkosti pohoří Julských Alp. Jakýmsi historickým centrem kraje jsou Benátky (Venezia), které v 15. století udávaly architektonické trendy pro celý kraj a o několik století později byly obsazeny Habsburky. Mezi nejnavštěvovanější místa kraje z hlediska kulturního dědictví patří Aquilea, Palmanova, zámek Miramare a horské městečko Cividale dei Friuli, položené vysoko u slovinských hranic, které je rozděleno řekou Natisone.

Rozhodnete-li se svou dovolenou strávit v Benátské riviéře, pak vězte, že budete maximálně spokojeni. Jakožto typická turistická centra jsou všechna letoviska moderně zařízená dle požadavků turistů. Najdete zde různé druhy ubytování, nejčastěji v luxusních hotelech s bazény i bez, v rezidencích, v apartmánech, v samostatných vilkách či bungalovech nebo stanech uvnitř kempů. Sportovní vyžití zaručuje každé letovisko, stejně jako kulturu a typický italský životní styl - kavárny, restaurace, obchůdky a trhy najdete na každém rohu. Zajisté si oblíbíte zdejší dlouhé pískové pláže táhnoucí se jako had podél celé riviéry. Jedno letovisko zde navazuje na druhé, takže tvoří plynulý pás zábavy a pulsujícího prázdninového života. Místy jsou od sebe jednotlivá letoviska oddělena lagunami nebo malými řekami. Městečka nabízí diskotéky stejně jako dětské herny, nesčetná sportoviště a hřiště.

Zdejší kraj si turisté nevybírají pouze kvůli množství památek a přímořské atmosféře, avšak také díky krásné přírodě. Kraj se totiž rozprostírá v okolí jezer a pohoří Dolomity.

Benátky

Ze zdejší nabídky malebných měst a míst určitě nesmíte při své návštěvě vynechat kouzelné Benátky. Toto originálně situované dóžecí město se rozprostírá na 118 ostrovech. Krásu města umocňuje na 400 mostů spojující ostrovy na laguně, stejně jako množství zvonů a kupolí. Největším mostem je Ponte di Rialto. Při návštěvě Benátek nesmíte opomenout romantickou jízdu gondolou po některém z kanálů. Jakousi dopravní tepnou je největší z kanálů - Canal Grande. Ten je asi 4 km dlouhý a cca 70 m široký a spojuje hlavní nádraží s náměstím svatého Marka. Zdejší náměstí je historickou dominantou města. Najdete zde mnoho historických paláců, baziliku či zvonice, stejně jako množství holubů.

Verona

Romantická Verona je známá jako dějiště Shakespearovy tragédie Romeo a Julie. Turisté nejvíce navštěvují Piazza Bra, kde je amfiteátr. Nedaleko historického centra Verony se nachází Casa di Giulietta neboli Juliin pověstný dům, kde si můžete prohlédnout známý balkón. Většina historické části města je postavena z narůžovělého vápence.

Rimini

Lázeňské město Rimini bylo postaveno na v jihovýchodním cípu Pádské nížiny asi 230 kilometrů od Benátek a 50 kilometrů od historické Ravenny. Město má za sebou bohatou antickou historii, o níž svědčí četnost památek z časů starověkých i středověkých. Město je typickým turistickým letoviskem s množstvím obchůdků, ubytovacích kapacit, restaurací, klubů, diskoték, pizzerií, cukráren a kin. Zdejší pláž, nazývaná "Sluneční riviéra", se pyšní patnáctikilometrovou délkou.

Zámek Miramare

Zámek Miramare, nacházející se v této oblasti, sloužil svou dobu jako sídlo Habsburské dynastie. Zámek se tyčí na skalnatém pobřeží vysoko nad mořem. Je obklopen nádherným parkem, kde mohou milovníci přírody jezírka s labutěmi či želvami a dalším ptactvem. Samotná architektura zámku je kouzelná a romantická. Zájemci mohou vstoupit do expozice s volně poletujícími tropickými motýly. Vstup stojí cca od 4 EURO.

Vzdálenost

Praha - 823 km
Brno - 718 km
 • Vzdálenost od pláže 700 m
 • Vzdálenost od centra města 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 34 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 34 °C v noci 24 °C

 • Středa 32 °C v noci 24 °C

 • Čtvrtek 32 °C v noci 25 °C

 • Pátek 33 °C v noci 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec