Aktuálně pro cesty do Izraele

Hotel Leonardo Privelege Dead Sea

Hodnocení: 4/5

Izrael, Neve Zohar

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Velký moderní hotel se nachází v jižní části Mrtvého moře, v menším letovisku Neve Zohar přímo na písčité pláži s jemným pískem, která je vybavena lehátky a slunečníky (zdarma). Dříve se hotel prodával pod jmény Magic Nirvana a Golden Tulip Club. Nedaleko malý obchod. Podél moře po promenádě lze dojít do letoviska Ein Bokek (cca 3 km). Mezi hotelem a centrem jezdí rovněž pravidelný hotelový minibus.

Vybavení

K vybavení objektu patří venkovní bazénový komplex pro dospělé a děti, sluneční terasa, dětské hřiště, dětský klub, dobře vybavené solárium, které se nachází na střeše; stolní tenis, volejbalové hřiště na pláži, minigolf.

Ubytování

Celkem 388 pokojů, 170 pokojů superior (většina s balkonem), 166 pokojů deluxe (73 s možností propojení dveřmi, 13 s výhledem na hory a 5 pokojů pro handicapované), 20 prázdninových suit, 11 rodinných pokojů, 10 suit a 2 prezidentská apartmá. Všechny pokoje disponují shodným vybavením - koupelna/WC, vysoušeč vlasů, pohovka, minibar, telefon, SAT/TV, trezor, balkon (naprostá většina), výhled na moře nebo na horské masivy.

Strava

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne (snack bar, gril, zmrzlina), celodenní konzumace nealkoholických a teplých nápojů, alkoholické nápoje místní výroby, fitness centrum, animační programy.

Služby

Minerální SPA komplex, zahrnuje krytý bazén s vodou z Mrtvého moře - vyhřívaný, suchou a mokrou saunu, jacuzzi, posilovnu, masáže, relaxační místnost s výhledem na Mrtvé moře, kosmetický salon, lázeňské a wellness procedury s použitím kosmetických přípravků značky Mineral Care.

Pláž

Přímo na písčité pláži s jemným pískem. Soukromá pláž je vybavena lehátky a slunečníky (zdarma). Nedaleko malý obchod. Podél moře po promenádě lze dojít do letoviska Ein Bokek.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Surfování Surfování ano
  • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Volejbal Volejbal ano

Recenze ubytování

Podprůměrné (na základě 10 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 2,9 / 5

Strava 5,0 / 5

Ubytování 1,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Tento hotel je 1. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 26 v Izrael.

Ivana Sychrová

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž u bazénu byla na velice dobré úrovni, čistota, obsluha, pořádek. Na pláži to bylo horší, židle rozházené v moři, špinavé od bahna, ale to zase vyplývá z úrovně místních obyvatel. Zahraniční si po sobě vždy dokázali uklidit, umýt židle a lehátka od bahna, ale místní se opravdu chovali jak čuňata. Ale to není nedostatek hotelu, to je v lidech a místní zaměstnanci se opravdu snažili. Ovšem při takovém množství turistů je to v podstatě nemožné

Strava

Strava jako taková byla na dobré úrovni, ale celková hygiena v jídelně byla dost špatná. I když personál se opravdu snažil, jednalo se spíše o chování místních hostů, zanechávali po sobě nehorázný nepořádek, a to zvláště ti s malými dětmi. Podle mě by měly být tyto místnosti pro rodiče s dětmi odděleny, tak nevypadá úroveň allinclusive.

Ubytování

Pokoj byl velice pěkný, čistý, velký a udržovaný v porovnání s celkovou hygienou hotelu opravdu na úrovni. Moc pěkný výhled, fungující klimatizace , úklid apod.

Služby

Služby v hotelu byly bez problémů, jakýkoliv dotaz nebo problém byl okamžitě vyřešen.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jan B.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jaroslav L.

Hodnocení 2,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023

Dovolená se mně celkem líbila . Nato, že neumím žádný jazyk tak to proběhlo všechno celkem dobře. Určitě by pro mě bylo lepší ,kdyby byl delegát přímo na místě a mluvil česky. Takhle na telefonu to nebylo dobré informace chodily ve formě esms zprávy s velkým časovým zpožděním. Nejvíce informací jsem měl od cery po telefonu. Konec dovolené už proběhl v době mobilizace , v sobotu už nás nepustili na pláž až asi po hodině jsme mohli znovu do moře. O napadení jsme se dověděli až večer z televize. Odjezd z hotelu byl domluven předem, nejdříve nás měl vézt taxikář který umí česky to bylo ale změněno po telefonu. Nakonec pro nás přijel úplně jiný taxikář o 1/4 hod. dříve. Těsně před odjezdem jsem dostal zprávu, že náš let je zrušen, což delegát vůbec nevěděl. Přesto jsme odjeli na letiště. Cesta trvala přes 4 hod. jelo se krokem, odlet byl přesunut z terminálu 1 na terminál 3 což nám řekl taxikář. Na letišti jsme od delegáta dostali zprávu že odlet bude jinou linkou ve 22,45 hod. Nakonec byl odlet až 9.10. v 1,45 hod. Jsem rád , že jsme se dostali domů.

Dovolená se mně celkem líbila . Nato, že neumím žádný jazyk tak to proběhlo všechno celkem dobře. Určitě by pro mě bylo lepší ,kdyby byl delegát přímo na místě a mluvil česky. Takhle na telefonu to nebylo dobré informace chodily ve formě esms zprávy s velkým časovým zpožděním. Nejvíce informací jsem měl od cery po telefonu. Konec dovolené už proběhl v době mobilizace , v sobotu už nás nepustili na pláž až asi po hodině jsme mohli znovu do moře. O napadení jsme se dověděli až večer z televize. Odjezd z hotelu byl domluven předem, nejdříve nás měl vézt taxikář který umí česky to bylo ale změněno po telefonu. Nakonec pro nás přijel úplně jiný taxikář o 1/4 hod. dříve. Těsně před odjezdem jsem dostal zprávu, že náš let je zrušen, což delegát vůbec nevěděl. Přesto jsme odjeli na letiště. Cesta trvala přes 4 hod. jelo se krokem, odlet byl přesunut z terminálu 1 na terminál 3 což nám řekl taxikář. Na letišti jsme od delegáta dostali zprávu že odlet bude jinou linkou ve 22,45 hod. Nakonec byl odlet až 9.10. v 1,45 hod. Jsem rád , že jsme se dostali domů.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž u Mrtvého moře byla dobře přístupná a cekem zde bylo málo lidí. Byla od hotelu vzdálena asi 80 metrů. Hned u hotelu byl venkovní bazén kde už bylo celkem dost lidí.

Strava

Strava byla výborná formou bufetu a celý den vám nabízeli pití a zmrzlinu. Akorát byl v jídelně ohromný kravál.

Ubytování

Ubytování bylo ve starém hotelu . Třeba jsem měl děravé prostěradlo na 2 místech. Pod oknem nepřetržitě běžela klimatizace. Na záchodě kapala voda z přívodu do nádržky toalety. Třikrát nám vypadla elektrická energie , ale vždy to bylo celkem rychle opraveno.

Služby

Pokoj byl vždy dobře uklizen. Jiné služby jsme nepoužívali.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ivana Sychrová

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž u bazénu byla na velice dobré úrovni, čistota, obsluha, pořádek. Na pláži to bylo horší, židle rozházené v moři, špinavé od bahna, ale to zase vyplývá z úrovně místních obyvatel. Zahraniční si po sobě vždy dokázali uklidit, umýt židle a lehátka od bahna, ale místní se opravdu chovali jak čuňata. Ale to není nedostatek hotelu, to je v lidech a místní zaměstnanci se opravdu snažili. Ovšem při takovém množství turistů je to v podstatě nemožné

Strava

Strava jako taková byla na dobré úrovni, ale celková hygiena v jídelně byla dost špatná. I když personál se opravdu snažil, jednalo se spíše o chování místních hostů, zanechávali po sobě nehorázný nepořádek, a to zvláště ti s malými dětmi. Podle mě by měly být tyto místnosti pro rodiče s dětmi odděleny, tak nevypadá úroveň allinclusive.

Ubytování

Pokoj byl velice pěkný, čistý, velký a udržovaný v porovnání s celkovou hygienou hotelu opravdu na úrovni. Moc pěkný výhled, fungující klimatizace , úklid apod.

Služby

Služby v hotelu byly bez problémů, jakýkoliv dotaz nebo problém byl okamžitě vyřešen.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkem se nám tam líbilo až na pár drobností.Ubytování se nerovná 4* hotelu. Má už něco za sebou. V hotelu neprodávají pohlednice. Mohly by být informace i v češtině dostaly jsme papír s inf. v ruštině. Výtahů pro takhle velký hotel bylo 5, ale 1 byl rozbitý. U bazénu smrděl bar na pití a okolo se chodilo na pláž. Pro nenáročné dobré.

Celkem se nám tam líbilo až na pár drobností.Ubytování se nerovná 4* hotelu. Má už něco za sebou. V hotelu neprodávají pohlednice. Mohly by být informace i v češtině dostaly jsme papír s inf. v ruštině. Výtahů pro takhle velký hotel bylo 5, ale 1 byl rozbitý. U bazénu smrděl bar na pití a okolo se chodilo na pláž. Pro nenáročné dobré.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž dobrá

Strava

Strava byla dobrá, ale příšerná jídelna. Lidé kteří tam pracovali nestíhali. Byl tam hrozný nepořádek..Např. vozík se zbytky jídla a špinavým nádobím stál vedle kočárku s miminkem. Musely jsme čekat docela dlouho než nám uklidili a prostřeli stůl. Židle jsme si musely utírat sami.

Ubytování

Krásný výhled

Služby

Dobré.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

zájezd se nám velice líbil

zájezd se nám velice líbil

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

na okrajích zálivu je velký nepořádek, kelímky, igelitky, lehátka a plastové židle se neudržují, jsou špinavé, ale služba na pláži funguje velmi dobře, jsou hlídány doby vstupy do moře a dodržování ostatních pravidel

Strava

skvělá, rozmanitá bez připomínek

Ubytování

ubytování jsme byli v jiném pokoji, než bylo uvedeno v dokladech CK, pokoj byl u dveří , kteé práskaly do 3 hodin do rána, celkově byl hotel více rušný

Služby

nefunguje výměna peněz, nejsou nabízeny žádné zájezdy

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Milena Syrová

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

S ck jsem nebyla vúbec spokojená. I když se paní snažila, vůbec mi nepomohla. Je tam velký problém s delegátem. Delegát na telefonu mi je k ničemu, když neumím řeči a navíc se delegátce česky mluvící nedovoláte. Toto byla naše nejdražší a nejhorší dovolená jakou jsme zažili. Jela jsem si léčit k mrtvému moři lupénku, ale vůbec to nepomohlo, protože díky jazykové barieře jsem byla v jednom stresu. Pokud neumíte anglicky, nebo rusky, do Izraele raději nejezděte. Je tam opravdu pouze moře, hotel a jinak nic. Vyprahlá pustina. Byla jsem velmi sklamaná. Kdyby mi c.k. hned na začátku řekla, že nebude na hotelu česky mluvící delegát, nikdy bych si tuto dovolenou nezaplatila. Na začátku mi v c.k. po telefonu řekli, že nás na letišti bude čekat slovensky mluvící delegát a ten vše zařídí. Týden před odletem nám sdělili, že žádný delegát nebude. Chtěla jsem dovolenou zrušit, ale to už údajně nešlo bez sankcí. Navíc nám změnili let, jak odletový, tak přletový. Ráno v 10.00 opustíte pokoj a už nemáte nárok na nic. Taxík vás odveze až ve 23.30 z hotelu na letiště letadlo odlétá ve 4.50, navíc má hodinu spoždění. Řeknete si 1 hod nic není nic, ale vy jste hladový žíznivý a příšerně unavení. Pro sedmdesátileté důchodce zážitek na celý zbytek života. Pravda, že jsme si mohli přikoupit ještě 1 den na hotelu, ale to stojí dalších šest tisíc na to už jsem opravdu neměla. Prostě tato dovolená byla jedna katastrofa a nikdy více bych nejela do Izraele.

S ck jsem nebyla vúbec spokojená. I když se paní snažila, vůbec mi nepomohla. Je tam velký problém s delegátem. Delegát na telefonu mi je k ničemu, když neumím řeči a navíc se delegátce česky mluvící nedovoláte. Toto byla naše nejdražší a nejhorší dovolená jakou jsme zažili. Jela jsem si léčit k mrtvému moři lupénku, ale vůbec to nepomohlo, protože díky jazykové barieře jsem byla v jednom stresu. Pokud neumíte anglicky, nebo rusky, do Izraele raději nejezděte. Je tam opravdu pouze moře, hotel a jinak nic. Vyprahlá pustina. Byla jsem velmi sklamaná. Kdyby mi c.k. hned na začátku řekla, že nebude na hotelu česky mluvící delegát, nikdy bych si tuto dovolenou nezaplatila. Na začátku mi v c.k. po telefonu řekli, že nás na letišti bude čekat slovensky mluvící delegát a ten vše zařídí. Týden před odletem nám sdělili, že žádný delegát nebude. Chtěla jsem dovolenou zrušit, ale to už údajně nešlo bez sankcí. Navíc nám změnili let, jak odletový, tak přletový. Ráno v 10.00 opustíte pokoj a už nemáte nárok na nic. Taxík vás odveze až ve 23.30 z hotelu na letiště letadlo odlétá ve 4.50, navíc má hodinu spoždění. Řeknete si 1 hod nic není nic, ale vy jste hladový žíznivý a příšerně unavení. Pro sedmdesátileté důchodce zážitek na celý zbytek života. Pravda, že jsme si mohli přikoupit ještě 1 den na hotelu, ale to stojí dalších šest tisíc na to už jsem opravdu neměla. Prostě tato dovolená byla jedna katastrofa a nikdy více bych nejela do Izraele.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž měla dobrý přístup, lehátek byl dostatek, ale díky turistům bylo na pláži sposta odpadků, špinavá lehátka. I když personál vše večer uklidil a lehátka osprchoval, druhý den to vše bylo na novo. Za to, ale nmůže hotelový persomál, ale nepřizpůsobivý lidé.

Strava

Strava celkem dobrá.

Ubytování

Pokoj byl prostorný, čistý.

Byla tato recenze užitečná? (6) (3)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...