Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Leonardo Beach

Izrael-Tel Aviv

Více o ubytování

od 26 190 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 69 452

Poloha

Leonardo Beach Tel Aviv se nachází na pobřeží Tel Avivu, v pěší vzdálenosti od rušného centra a přístavu. Poskytuje klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi.

Vybavení

K vybavení objektu patří venkovní bazén (v sezóně), solárium, lobby bar a restauraci, recepce.

Ubytování

Hotel má 120 pokojů s výhledem na moře, nebo bazén, z nichž každý má klimatizaci, kabelovou TV, rádio, telefon, vysoušeč vlasů, mini ledničku, kávový kout (rychlovarná konvice a vše potřebné k přípravě čaje / kávy), wifi.

Strava

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bohatých bufetových stolů. Na místě je restaurace, která podává izraelskou a středomořskou kuchyni formou bufetu, a to ke snídani, obědu i večeři.

Služby

Leonardo Beach Tel Aviv má také sezónní venkovní bazén a slunnou terasu pro hosty. Hosté mohou z pokojů zdarma volat do 60 zemí po celém světě. Toto ubytování představuje ideální základnu pro poznávání mnoha obchodů, restaurací a galerií města. Krásná pláž je přitom přímo u vchodu. Parkovat můžete za příplatek nedaleko hotelu. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Fitness ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano

Destinace

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Název druhého největšího města Izraele Tel Aviv-Jaffa se většinou zkracuje na pouhé Tel Aviv. V Tel Avivu žije 392 700 obyvatel a údaj o rozloze udává číslo 50,6 kilometrů čtverečních. Některé státy světa považují Tel Aviv za hlavní město Izraele, ovšem Česká republika uznává Jeruzalém. Středozemské klima zajišťuje průměrnou roční teplotu okolo 15°C.

Tel Aviv byl založen v roce 1909 na břehu Středozemního moře, ale už v roce 1470 před naším letopočtem se o lokalitě s názvem Jaffa ve stejném místě zmiňují dopisy staroegyptských obchodníků. Archeologické rozbory ukázaly na původ některých částí města z doby bronzové. Křesťané si mohou vybavit pasáž z Bible, kde je Jaffa znázorněna jako přístav, kam bylo dopraveno dřevo na stavbu Šalamounova chrámu. V roce 1100 se města zmocnil člen křížových výprav Godefroy de Bouillon, po něm i Richard Lví srdce. Od 16. století město spadalo pod vládu Turků a Napoleona Bonaparte. Tel Aviv zasáhla v 18. století morová rána. Na začátku 20. století držela moc nad městem Velká Británie. Napětí mezi Araby a židy neuklidnila ani královna Alžběta a 1. května 1921 propuklo krvavé povstání, při kterém přišly o život stovky židů. Po vyhlášení nezávislosti Izraele dne 14. května 1948 se v Tel Avivu usídlila většina zahraničních ambasád. Při expanzi v 60. letech padly umělecké stavby Bauhausu za oběť prvním výškovým budovám v zemi. Od poloviny 90. let sužují Tel Aviv útoky palestinských radikálů. První výstrahu provedlo hnutí Hamas 19. října 1994. V posledních letech hrozné činy ustávají a město se zapojuje do ekologických aktivit.

Bohatá historie Tel Avivu je k rozpoznání ve stylech městské zástavby. Evropské prvky se snoubí s orientálními vlivy a vytváří ojedinělou architekturu. Za éry umělecké skupiny Bauhaus ve městě působil i proslulý architekt Le Corbusier. Na jeho práci narazíte v okolí Rothschildova bulváru. Celku se přezdívá Bílé město a od roku 2003 je zapsán na seznamu UNESCO. Šalom Meir Tower, první mrakodrap ve městě, vyrostl roku 1965. Stín městské zeleně naleznete v největším parku Jarkon. O historii se přiučíte v muzeu Erec Jisra´el, kde spatříte drahocenné archeologické nálezy. Tel Aviv Performing Arts Center uvádí nejpopulárnější hudební a divadelní představení. Největší koncertní stánek se jmenuje Auditorium Frederica R. Manna. O cestovní ruch se postaralo 44 luxusních hotelů, noční kluby, světové restaurace a především proslulé zlatavé pláže. Město je otevřené všem sexuálním orientacím a každoročně hostí průvod gayů a lesbiček.
 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Doba letu Doba letu z Prahy 04:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 28 °C