Stanislava J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
hotel je v centre mesta, na plaz je to asi minuta pesi... nemam co vytknut, skvela dovolenka
hotel je v centre mesta, na plaz je to asi minuta pesi... nemam co vytknut, skvela dovolenka
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







