Marcela Hlinková
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená,užili jsme si to,krásná příroda,místa které jsme navštívili,zažili jsme vítání nového roku jinde než v ČR,nezapomenutelné zážitky... .prostě krása a nelitujeme!
Nádherná dovolená,užili jsme si to,krásná příroda,místa které jsme navštívili,zažili jsme vítání nového roku jinde než v ČR,nezapomenutelné zážitky... .prostě krása a nelitujeme!
Dostupnost,čistota,obsluha i vyžití na 1*
StravaVynikající a bohatá strava,chutná, krásně upravená,v hezkém prostředí s příjemným personálem.
UbytováníUbytování krásné,čisté,bylo tam vše, co jsme potřebovali,velká spokojenost!
SlužbySlužby hotelu na 1* spousta vyžití,bazény, vstřícní, před každým výletem nám poradili, nebo něco doporučili, milí,obětaví...cítili jsme se tam moc dobře!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







