Ireneusz Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2023
Velmi dobře. Nic víc nic míň.
Velmi dobře. Nic víc nic míň.
Byla to krátká procházka na krásnou pláž. Ale byla to radost.
StravaMěli jsme jen snídani, ale velmi dobrou.
UbytováníMístnost byla velmi dobrá.
SlužbyNic nechybělo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







