Jana V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolená byla skvělá.
Dovolená byla skvělá.
Pláž byla obrovská, krásný jemný písek, vstup do vody mírný svah ( asi 5 m) , nebyla to úplná rovina, ale na pohodu. Jinak voda průzračná , krásně čistá, žádné řasy ani trávy. Koupání díky větrolamu úžasné.
StravaJídlo bylo výborné, každý den byl jiný. Někdy sushi, někdy mořské plody . Rozmanité a bylo ho dost.
UbytováníUbytování bylo v pořádku. Pokoje velké , prostorné, čisté. Úklid každý den. Každý druhý den doplnění nápojů v minibaru.
SlužbyV hotelu všichni milí a vstřícní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







