Miroslava M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2024
Pěkná dovolená v bezpečné zemi. Všude čisto, veřejné wc zdarma, fungující služby.
Velmi levné taxíky, metro levnější než v Praze.
Pěkná dovolená v bezpečné zemi. Všude čisto, veřejné wc zdarma, fungující služby.
Velmi levné taxíky, metro levnější než v Praze.
U hotelu je pěkný bazén, pláž jsme nevyužívali.
StravaVýborné snídaně s velkým výběrem jídla.
UbytováníHotel má výbornou polohu v centru města, velký výběr jídla u snídaně. Všude čisto.
Jediné minus bych dala sprchovému koutu se špatně ovládaným sluchátkem u sprchy, a klouzavým povrchem ve sprše.
Byl to trošku boj.
Nevím, nevyužili jsme nic navíc.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







