Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Queens Bay Paphos

Kypr, Kissonerga, Kissonerga

Více o ubytování

od 13 326 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 135 673

Umístění:
Plážový hotel se nachází ve městě Kissonerga. Písečná/kamenitá pláž (doporučujeme koupací obuv) je veřejně přístupná pěšky nebo autobusem/autem. V okolí jsou různé možnosti zábavy. V blízkosti je také supermarket, který mohou hosté využít. Nejbližší turistickou atrakcí je Tombs Of The Kings (cca 2 km). Centrum města je vzdáleno cca 10 km. Nejbližší město Paphos je asi 12 km daleko. Letiště: LCA cca 137 km, PFO cca 25 km.

Vybavení:
Klimatizovaný hotel má 200 pokojů rozmístěných na 5 podlažích. Interiér zahrnuje lobby, recepci (24h), trezor (za poplatek), salonek, 2 výtahy, čítárnu a 3 bary, dále internetový koutek a WiFi (za poplatek, ve společných prostorách). K dispozici je také TV místnost s místními programy a satelitní TV. K vybavení patří také několik restaurací s klimatizací a terasou. V hlavní restauraci si hosté mohou pomoci formou bufetu. Design interiéru doplňuje vyhřívaný krytý bazén, který je otevřen sezónně. Součástí bazénu je bazén, dětský bazén a sluneční terasa (v závislosti na sezóně). Hoteloví hosté mohou za poplatek využívat slunečníky, polštáře a lehátka u bazénu a také osušky. Slunečníky, lehátka a polštáře jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Ubytování (k dispozici v závislosti na sezóně):
Dvoulůžkové pokoje mají vanu nebo sprchu/WC, fén, satelitní TV a balkon nebo terasu.
Za příplatek lze rezervovat i pokoje s výhledem na moře.

Stravování (dostupné v závislosti na sezóně):
Polopenze nebo all inclusive

All inclusive: snídaně, obědy a večeře. Občerstvení během dne, káva/čaj a pečivo odpoledne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle nabídky all inclusive jsou v ceně od 10:30 do 24:00 na barech, které jsou otevřeny. Importované nápoje a všechny ostatní doplňky jako čerstvě vymačkané ovocné šťávy za poplatek.

Děti (k dispozici v závislosti na ročním období):
- Dětský bazén u bazénu
- vysoké židle a hlídání dětí (za poplatek)
- hřiště

Sport/zábava (k dispozici v závislosti na sezóně):
- možno za poplatek: kulečník, boccia, šipky, stolní tenis, fitness, lukostřelba, minigolf, tenis, půjčovna kol, masáže, sauna
- Následující sporty a zařízení nabízejí místní pořadatelé (případně za poplatek): golfové hřiště, jízda na koni
- Živá hudba 4x týdně

Smíšený:
- Akceptované způsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Služba concierge, služba žehlení (za příplatek), služba praní prádla (za příplatek)
- Úklid pokoje
- Parkoviště

kategorie země:
3 hvězdičky

Obecná informace:
Aktuální informace o koronaviru (Covid-19):
Pro vaši vlastní bezpečnost budou ve vaší dovolenkové zemi nebo hotelu přijata dalekosáhlá opatření k omezení pandemie koróny. V závislosti na destinaci a regionu to může vést k určitým změnám nebo omezením služeb v důsledku oficiálních pokynů v hotelech, které mohou mít dopad na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity. Kromě toho se na plně očkované, uzdravené nebo neočkované osoby mohou vztahovat odlišné předpisy. Některá zařízení mohou být dostupná pouze plně očkovaným jedincům.

Mimořádné okolnosti způsobené koronavirovou pandemií mohou také nadále vést ke zrušení letů, změnám letových časů/letových řádů, jakož i uzavření hotelů, pozdějšímu otevření hotelů a nadměrné rezervaci – a to i ve velmi krátké době. V těchto případech se vám snažíme co nejrychleji nabídnout vhodnou alternativu. Pokud bychom přesto museli zrušit vaši cestu kvůli Coroně, budeme vás kontaktovat.

Čas příjezdu:
Vezměte prosím na vědomí otevírací dobu recepce. Pokud přijedete mimo provozní dobu recepce, informujte prosím svůj rezervovaný hotel před příjezdem.

Dětské postýlky (neplatí v hotelech pro dospělé):
Dětská postýlka na vyžádání a podle dostupnosti. Ubytování je možné na lůžku rodičů. Na místě může být nutné zaplatit příplatek.

Omezená mobilita:
Hotelový komplex není z našeho pohledu vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Informace o letu:
Informujte se prosím o pravidlech pro zavazadla, palubním stravování a odbavení letecké společnosti, kterou jste si zarezervovali online, na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Pokud jste si zarezervovali let, budete přepraveni v ekonomické třídě.

Minimální věk:
Vezměte prosím na vědomí, že alespoň jeden cestující v rezervaci musí být starší 18 let.

noční lety:
Vezměte prosím na vědomí, že hotelové pokoje jsou k dispozici až od 14:00 v den příjezdu, jak je v zemi zvykem. Pokud dorazíte do 3:59, ihned obdržíte svůj rezervovaný pokoj.

Cestování, bezpečnost a lékařské rady:
Vzhledem k našim předsmluvním informačním povinnostem obdržíte aktuální cestovní, bezpečnostní a zdravotní informace pro občany EU před rezervací nebo předáním vaší cestovní kanceláří. Tyto informace vám budou prezentovány na internetových portálech před rezervací.

Sezónní omezení:
Upozorňujeme, že uvedená hotelová zařízení, cateringové služby, venkovní zařízení a aktivity mohou být dostupné pouze v omezené míře nebo vůbec v závislosti na obsazenosti hotelu a povětrnostních podmínkách. Bez ohledu na obsazenost a počasí mohou být v tuto dobu také uzavřeny nebo zrušeny některé plochy venkovních zařízení a také sportovišť a zábavních zařízení.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavní program, péče o děti a televizní programy nemusí být nutně nabízeny v němčině, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak.

Transfer na místě / speciální nebo sportovní zavazadla:
Vezměte prosím na vědomí, že některé hotely vás vysadí na povinných zastávkách poblíž vašeho hotelu místo vašeho jednotlivého hotelu/ubytování. Vzhledem k umístění některých hotelů (např. na pěších zónách) v těchto lokalitách nemusí být možné nabízet službu door-to-door. V takovém případě vás řidiči vysadí na nejbližším možném místě k vašemu ubytování. Poskytovatel nenese odpovědnost za přepravu vašich zavazadel do ubytování.

Rádi bychom vás zdvořile požádali, abyste informovali svou přepravní agenturu a rezervovaný hotel, pokud by měl být váš let během vašeho příletu zpožděn.

Pokud jste si zarezervovali zájezd bez přestupu a dorazíte do rezervovaného hotelu po 18:00, informujte o tom prosím hoteliéra před příjezdem, aby byla vaše rezervovaná služba zaručena.

Vezměte prosím na vědomí, že speciální a sportovní zavazadla u nás musí být registrována před odjezdem a že náklady na přepravu při transferech vzniknou.

Vstup:
Pro evropské občany je vstup s biometrickým pasem možný bez víza. Pokud nemáte evropské občanství, vízum je povinné. Povolení k pobytu nestačí. Ohledně informací o vstupních požadavcích se prosím obraťte na ministerstvo zahraničí nebo vaši odpovědnou ambasádu.
Lage:
Das Strandhotel liegt in Kissonerga. Der Sand-/Felsstrand (Badeschuhe empfehlenswert) ist öffentlich zu Fuß bzw. mit dem Bus/Auto erreichbar. In der Nähe befinden sich diverse Unterhaltungsmöglichkeiten. Den Gästen steht außerdem in der Nähe ein Supermarkt zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Tombs Of The Kings (ca. 2 km). Die Innenstadt ist ca. 10 km entfernt. Die nächste Stadt Paphos liegt ca. 12 km entfernt. Flughäfen: LCA ca. 137 km, PFO ca. 25 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 200 Zimmer verteilt auf 5 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Lounge, 2 Lifte, Lesezimmer und 3 Bars sowie Internetecke und WiFi (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit lokalen Sendern und Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants mit Klimaanlage und Terrasse. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein beheizbares und saisonal geöffnetes Hallenbad rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie ein Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Hotelgästen stehen am Pool Sonnenschirme, Auflagen und Sonnenliegen sowie Pooltücher gegen Gebühr zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenschirme, Sonnenliegen und Auflagen gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Die Doppelzimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Sat-TV sowie Balkon oder Terrasse.
Gegen Aufpreis auch Zimmer mit Meerblick buchbar.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Halbpension oder All inklusive

All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive Karte sind von 10:30 bis 24:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderbecken am Pool
- Kinderstühle und Babysitting (gegen Gebühr)
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Billard, Boccia, Dart, Tischtennis, Fitnessraum, Bogenschießen, Mini-Golf, Tennis, Fahrradverleih, Massagen, Sauna
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz, Reiten
- Live-Musik 4x pro Woche

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Concierge-Service, Bügel-Service (gegen Gebühr), Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung
- Parkmöglichkeiten

Landeskategorie:
3 Sterne

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Einreise:
Für europäische Staatsbürger ist die Einreise mit einem biometrischen Reisepass visumsfrei möglich. Sollten Sie über keine europäische Staatsbürgerschaft verfügen, ist ein Visum zwingend erforderlich. Eine Aufenthaltsgenehmigung reicht nicht aus. Bitte informieren Sie sich beim Auswärtigen Amt oder bei Ihrer zuständigen Botschaft über die Einreisebestimmungen.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bowling Bowling ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Recenze ubytování

Hodnocení 4,9 / 5
Invia

Fantastické (6 hodnocení)

Ubytování 4,9 / 5

Strava 4,9 / 5

Okolí 4,9 / 5

Cena 4,8 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 23. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1259 v Kypr.

Barbora B.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 6.8. - 11.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Queens Bay Paphos Kypr, Kissonerga

Velmi prijemne pokojne miesto pre oddych.Personal hotela velmi prijemny.

Velmi prijemne pokojne miesto pre oddych.Personal hotela velmi prijemny.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Izby ciste, velmi dobre vybavene, denne upratovanie, vymena postelneho pradla denne

Strava
Velmi rozmanita strava, dostatok jedla a napojov pocas celeho dna az po vecerne posedenia

Služby hotelu
Kazdy vecer program, vystupenia, dostatok personalu, ktory stale ponuka napoje a stara sa o pohodlie

Pláž
Plaz hned vedla hotela, mensia ale s malo kupajucimi, v okoli hotela lehatka vsade okolo par metrov od plaze

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Adam J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 7.4. - 14.4.2023 Hodnoceno: Duben 2023

Queens Bay Paphos Kypr, Kissonerga

Velmi vydařený výlet. První den jsme dostali od hotelu láhev šampaňského na pokoj jako poděkování za výběr jejich nabídky a s přáním příjemného pobytu. Recepce hotelu velmi zdvořilá a ochotná. Pomáhali při výběru půjčovny a zapůjčení auta. Veškeré hotelové služby na nejvyšší úrovni.

Velmi vydařený výlet. První den jsme dostali od hotelu láhev šampaňského na pokoj jako poděkování za výběr jejich nabídky a s přáním příjemného pobytu. Recepce hotelu velmi zdvořilá a ochotná. Pomáhali při výběru půjčovny a zapůjčení auta. Veškeré hotelové služby na nejvyšší úrovni.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotel a služby na nejvyšší úrovni. Čistě.

Strava
Pokud jde o jídlo - každý si najde to své. Anglická, italská a kyperská kuchyně a prvky středoevropské kuchyně. Chyběly mi teplé nápoje k večeři.

Služby hotelu
24h recepce, tři bazény (jeden vyhřívaný) restaurace atd.

Pláž
Velmi blízko pláže, plážový bar, lehátka, slunečníky.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Barbora B.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 6.8. - 11.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Queens Bay Paphos Kypr, Kissonerga

Velmi prijemne pokojne miesto pre oddych.Personal hotela velmi prijemny.

Velmi prijemne pokojne miesto pre oddych.Personal hotela velmi prijemny.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Izby ciste, velmi dobre vybavene, denne upratovanie, vymena postelneho pradla denne

Strava
Velmi rozmanita strava, dostatok jedla a napojov pocas celeho dna az po vecerne posedenia

Služby hotelu
Kazdy vecer program, vystupenia, dostatok personalu, ktory stale ponuka napoje a stara sa o pohodlie

Pláž
Plaz hned vedla hotela, mensia ale s malo kupajucimi, v okoli hotela lehatka vsade okolo par metrov od plaze

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Adam J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 7.4. - 14.4.2023 Hodnoceno: Duben 2023

Queens Bay Paphos Kypr, Kissonerga

Velmi vydařený výlet. První den jsme dostali od hotelu láhev šampaňského na pokoj jako poděkování za výběr jejich nabídky a s přáním příjemného pobytu. Recepce hotelu velmi zdvořilá a ochotná. Pomáhali při výběru půjčovny a zapůjčení auta. Veškeré hotelové služby na nejvyšší úrovni.

Velmi vydařený výlet. První den jsme dostali od hotelu láhev šampaňského na pokoj jako poděkování za výběr jejich nabídky a s přáním příjemného pobytu. Recepce hotelu velmi zdvořilá a ochotná. Pomáhali při výběru půjčovny a zapůjčení auta. Veškeré hotelové služby na nejvyšší úrovni.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotel a služby na nejvyšší úrovni. Čistě.

Strava
Pokud jde o jídlo - každý si najde to své. Anglická, italská a kyperská kuchyně a prvky středoevropské kuchyně. Chyběly mi teplé nápoje k večeři.

Služby hotelu
24h recepce, tři bazény (jeden vyhřívaný) restaurace atd.

Pláž
Velmi blízko pláže, plážový bar, lehátka, slunečníky.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 24 °C

 • Pátek 27 °C v noci 24 °C

 • Sobota 28 °C v noci 23 °C

 • Neděle 28 °C v noci 23 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout