Miroslav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Veľmi dobre sme si oddýchli v super hoteli, príjemnom prostredí a úžasnej vode v mori.
Veľmi dobre sme si oddýchli v super hoteli, príjemnom prostredí a úžasnej vode v mori.
Hotel veľmi blízko mora, môžeš si vybrať z troch blizko seba pláži, voda v mori úžasná.
StravaStrava výborná, raňajky , obedy, večera na vysokej úrovni,personál veľmi milý .
UbytováníStále čisté izby, posteľ veľmi pohodlná .
SlužbyPersonál veľmi milý, prostredie stále čisté , vonkajší a vnútorný bazen super.Ďakujem majiteľovi hotela za príjemne strávený čas v ich hotely. Odporúčam 5 z 5.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

















