The Ship Inn Hodnocení: 3/5
od 12 331 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 331 Kč za os.
od 24 319 Kč za os.
od 22 023 Kč za os.
od 12 060 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 98 hodnocení)
Dana Mrvíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
zajezd se mi moc líbil
zajezd se mi moc líbil
pěkná
Stravasuper
Ubytováníspokojenost
Službylíbil se mi velice
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Dušan Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila naše očekávání.Hotelový resort je malý,útulný,moc hezká udržovaná kvetoucí zahrada,bazény čisté,personál milý ,ochotný,ubytování hezké,stravování jsme měli formou polopenze.snídaně se denně opakovaly,ale vždy se dalo vybrat,ovoce u snídaně nebylo,jen u večeře denně žlutý meloun,ten nám moc nechutnal a dva dny před odjezdem byl červeny meloun,toť vše.večeře byly výborné s výběrem různých omáček a bylinek,zeleniny a zeleninových salátů,na snídani byly různé nápoje.čaj a káva a večeře bez nápojů.jen by bylo dobré v bungalovech doplnit rozbité hrníčky.sklinky a chyběla souprava židlí a stolku na terase,měli jsme jen 2židle a z toho jedna rozbitá.úklid se prováděl denně,vždy bylo čisto i ručníky a toaletni papir denně nebo obden.Velice chválíme spolupráci s cestovní kanceláři ,vše proběhlo tak jak mělo,informace na velice dobré úrovni.Děkujeme za krásnou dovolenou i letecké společnosti za bezpečný a příjemný let a vynikající občerstvení ,při letu na Kypr zapečená sýrová bagetka a zpět rýže se zeleninovou štávou s kuřecím masem .čokoládový dezert.zeleninová malá miska a malá houska s málem.Děkujeme i společnosti CA
Dovolená splnila naše očekávání.Hotelový resort je malý,útulný,moc hezká udržovaná kvetoucí zahrada,bazény čisté,personál milý ,ochotný,ubytování hezké,stravování jsme měli formou polopenze.snídaně se denně opakovaly,ale vždy se dalo vybrat,ovoce u snídaně nebylo,jen u večeře denně žlutý meloun,ten nám moc nechutnal a dva dny před odjezdem byl červeny meloun,toť vše.večeře byly výborné s výběrem různých omáček a bylinek,zeleniny a zeleninových salátů,na snídani byly různé nápoje.čaj a káva a večeře bez nápojů.jen by bylo dobré v bungalovech doplnit rozbité hrníčky.sklinky a chyběla souprava židlí a stolku na terase,měli jsme jen 2židle a z toho jedna rozbitá.úklid se prováděl denně,vždy bylo čisto i ručníky a toaletni papir denně nebo obden.Velice chválíme spolupráci s cestovní kanceláři ,vše proběhlo tak jak mělo,informace na velice dobré úrovni.Děkujeme za krásnou dovolenou i letecké společnosti za bezpečný a příjemný let a vynikající občerstvení ,při letu na Kypr zapečená sýrová bagetka a zpět rýže se zeleninovou štávou s kuřecím masem .čokoládový dezert.zeleninová malá miska a malá houska s málem.Děkujeme i společnosti CA
Tak to je bohužel velké zklamání,vydali jsme se z resortu pěšky přes pole cca10 -15 min k pláži,která patři k hotelu,ale tohle snad ani pláž nebyla,malinká,neudržovaná,pár lehátek a kam si ostatní lehnou?My jsme si ale poradili,tuhle plážičku jsme viděli poprvé a naposledy a jezdili jsme místním minibusem,který vám kdekoliv a v kteroukoliv dobu zastaví na mávnutí ruky na jiné pláže k místním hotelům za 4 liry.
StravaMěli jsme polopenzi a velice nám chutnalo,
UbytováníUbytování v bungalovech čisté.hezké,jen by bylo dobré občas zkontrolovat vybavení a doplnit.co je rozbité nebo chybí
Službyslužby hotelu na 1*.všichni byli milí,usměvaví,přátelští
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
david H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Severní Kypr je skvělé místo ve středozemním moři, kde se zastavil čas i ceny před 30ti lety. Jsou zde místa na lenošení a jsou zde místa, které stojí za to prozkoumat.
Pokud jste zkoumací typ, tak si zde musíte půjčit auto a ostrov projet. Fiesta stojí 35€ na den a auto Vám půjčí min. na 3 dny, ale ideál je tak 4 - 5. Určitě navštivte centra Girne, Lefkosi a Gazimagusci, všechny tři hrady nejhezčí je St. Hilarion, Vilu Byrona Pavlidese a nesmíte zapomenout a musíte jet i kdyby to bylo jen jedno jediné místo na poloostrov Dipkarpaz. Divocí osli, krásná příroda, opuštěné kostely po cestě, krásné pláže na kterých nikdo není např. pláž Golden Beach je naprosto famózní místo, které měří 2 km a je tam pár lidí. Jede se tam dlouho z Girne cca 3 hodiny, ale stojí to za to. Jestli máte rádi přírodu, tak sem ano a nezapomeňte vzít oslíkům, nějaké to žrádlo.
No a když jsme u žrádla, tak zde Vás nikde neodrbou. Jídlo Vám dají stejné jako mají místní, gril je většinou na dřevu a vše čerstvé a skvělé.
Jo a jezdí se zde vlevo, a všude jsou radary, takže bacha.
Severní Kypr je skvělé místo ve středozemním moři, kde se zastavil čas i ceny před 30ti lety. Jsou zde místa na lenošení a jsou zde místa, které stojí za to prozkoumat.
Pokud jste zkoumací typ, tak si zde musíte půjčit auto a ostrov projet. Fiesta stojí 35€ na den a auto Vám půjčí min. na 3 dny, ale ideál je tak 4 - 5. Určitě navštivte centra Girne, Lefkosi a Gazimagusci, všechny tři hrady nejhezčí je St. Hilarion, Vilu Byrona Pavlidese a nesmíte zapomenout a musíte jet i kdyby to bylo jen jedno jediné místo na poloostrov Dipkarpaz. Divocí osli, krásná příroda, opuštěné kostely po cestě, krásné pláže na kterých nikdo není např. pláž Golden Beach je naprosto famózní místo, které měří 2 km a je tam pár lidí. Jede se tam dlouho z Girne cca 3 hodiny, ale stojí to za to. Jestli máte rádi přírodu, tak sem ano a nezapomeňte vzít oslíkům, nějaké to žrádlo.
No a když jsme u žrádla, tak zde Vás nikde neodrbou. Jídlo Vám dají stejné jako mají místní, gril je většinou na dřevu a vše čerstvé a skvělé.
Jo a jezdí se zde vlevo, a všude jsou radary, takže bacha.
Na hotelové jsem nebyl.
StravaSnídaně OK, mají míchaná vajíčka a sýry. Dokonce jsem viděl i nějaky lidi, co měli na talířku zeleninu, asi vegetariáni.
UbytováníBohužel v hotelu je propojená WIFI s klimou. A buď jde jedno, nebo druhé. A vzhledem k tomu, že venku bývá přes sezonu asi 35°, tak WIFI většinou nejde a když jde, tak zase nejde klima :-) Turci jsou čupr elektrikáři, takže je dost možné, že to někdo blbě zapojil.... Ale vážně. Hotel je čistý s dobrou snídaní (zaplacená jen snídaně). Jde o levnější místo, ale vyspíte se a najíte se nadstandardně, za ty peníze. Naproti hotelu je obchod, kde koupíte všechno co potřebujete včetně šamponu a piva. A kousek dál po cestě je i bankomat. Hotel leží u hlavní cesty a když chcete zajet do Girne, tak stačí vylézt ven a mávnout na první minibus, který Vás tam hodí za 8TL.
Směrem na Girne asi 2 km je Bar Sardunya Bay, kde je malá útulná pláž. V opačném směru jsou po 4 - 5 km hezké písčité pláže. Dá se tam dojet minibusem, nebo pěšky.
Wifi by to chtělo posílit je tragická.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidná dovolená, kdo hledá zábavu tady ji nenajde.
Kdo chce pouze odpočívat ideál.
Na děti všude vidíte.
Hotel dal od pláže ( s tím jsme ale počítali).
Pro děti super bazény s tobogany.
Klidná dovolená, kdo hledá zábavu tady ji nenajde.
Kdo chce pouze odpočívat ideál.
Na děti všude vidíte.
Hotel dal od pláže ( s tím jsme ale počítali).
Pro děti super bazény s tobogany.
Byli jsme pouze na Escape beach. Busem za 15 min. Krásná voda, čisto. Dopoledne minimum lidi. Je tam úplně vše. Sprchy, wc, restaurace, obchod.
Hotelova pláž prý nic moc , ale nebyli jsme tam.
Jídla nebylo mnoho, je to menší hotel, ale vždy rozmanité a chutné. Něco stejné, ale každý den vždy i něco nového. Menší výběr ovoce pouze melouny a hroznové víno, ale to jsme přežili.Jídlo doplnovali neustále, nestalo se, ze by někde něco chybělo.
UbytováníByli jsme přímo v hotelové budově. Vše super. Při příjezdu jsme zjistili, ze na pokoji je pouze jedna postel dvojluzko... byli jsme tři. Ale po vyřízení na recepci a s delegatkou vše vyřešeno a na pokoj dodali pristylku. Klima fungovala super. Úklid denně. Pokoje jsou i pěkně nově vybavené.Cisto. Nesmělo se na pokoje nosit jídlo a pití, ale i tak jsme si s detmi v obchodě nakupovali a nosili na pokoj. Pouze u baru u bazénu barman hlídal, abyste tam nejedli jídlo a pití nezakoupene v hotelu.k dispozici rychlovarna konvice a minilednicka.
SlužbyHotel je velice pekne řešen, skoda jen, ze se nestaraji více o úklid lehatek, odpadků okolo bazénu a celkově zahrady.Kdyby se starali více, byl by hotel o level výš. Převážně Polska klientela.U hotelu Market. Koupíte tam všechno krom suvenýrů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miloš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné
Výborné
Lidé dobři přatelští voda čistá
Stravavýborná
Ubytovánídobrá
Službyšpatá doprava na pláž většínou jsme chodily pěšky
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...