The Ship Inn Hodnocení: 3/5
od 12 331 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 331 Kč za os.
od 24 319 Kč za os.
od 22 023 Kč za os.
od 12 060 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 542 hodnocení)
Hanna P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
bylo to skvely, moc jsme si to uzili
bylo to skvely, moc jsme si to uzili
more bylo super, doporucovala bych boty do vody, jinak vsechno super
Stravanebylo toho jidla ani nejak moc, ale malo taky nebylo, vsechno bylo dobre uvareny, nam to chutnalo, vzdycky bylo maso, a obcas ryba
Ubytovánípokoj byl uklizenej, cistej, velkej, s balkonem, moc se nam libil
Službyvsichni tam byli mily a hodny
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Tereza S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Filtrovat recenze
Jan Háša
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úroveň hotelu byla velmi špatná. Přijeli jsme ve 2.30h ráno. Recepční rozladěná že ji obtěžujeme takhle brzo ráno. Otráveně předala klíče od pokoje. Když jsem se zeptal kde se nachází, odpověděla ať si ho v zahradě najdeme. Vzhledem k naprosté tmě a vypnutému osvětlení trochu problém. Výhoda dnešních mobilů, svítilna nám pomohla. Obsluha špatná, což nám vysvětlila delegátka častým střildáním personálu, údajně jej majitel špatně platí.
Ve středu ráno bylo jako jediné pečivo 5ks plesnivých chlebů. (Mohu zdokumentovat).
Úklid pokojů začal až po třech dnech na základě zcény hostů a křiku provozní.
Vzhledem k tomu že už toho na nás bylo mnoho, doplatil jsem 450€ za ubytování.
25€ za taxi a začala dovolená snů v hotelu Concorde. Věřte že nejsem žadný stěžovatel ale toto byla hrozná zkušenost. ????
Úroveň hotelu byla velmi špatná. Přijeli jsme ve 2.30h ráno. Recepční rozladěná že ji obtěžujeme takhle brzo ráno. Otráveně předala klíče od pokoje. Když jsem se zeptal kde se nachází, odpověděla ať si ho v zahradě najdeme. Vzhledem k naprosté tmě a vypnutému osvětlení trochu problém. Výhoda dnešních mobilů, svítilna nám pomohla. Obsluha špatná, což nám vysvětlila delegátka častým střildáním personálu, údajně jej majitel špatně platí.
Ve středu ráno bylo jako jediné pečivo 5ks plesnivých chlebů. (Mohu zdokumentovat).
Úklid pokojů začal až po třech dnech na základě zcény hostů a křiku provozní.
Vzhledem k tomu že už toho na nás bylo mnoho, doplatil jsem 450€ za ubytování.
25€ za taxi a začala dovolená snů v hotelu Concorde. Věřte že nejsem žadný stěžovatel ale toto byla hrozná zkušenost. ????
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový pobyt hodnotím jako lepší,3*+.
Celkový pobyt hodnotím jako lepší,3*+.
Voda čistá , spíše pro plavce ,písek dále kameny . Chyběl úklid na pláži.
StravaDobrá a dostačující.
UbytováníNěkterá zařízení ,žebřík do bazénu , poklop u bazénu havarijní stav a drobnosti na pokojích.
SlužbyLepší průměr na 3*.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Tomáš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná pláž blízko hotelu, skvělé pro děti, skluzavky mezi mořem a hotelem, klidné, zeleň.
Krásná pláž blízko hotelu, skvělé pro děti, skluzavky mezi mořem a hotelem, klidné, zeleň.
Super, v těsné blízkosti, čiré moře, absolutní čistota, dostatek lehátek a slunečníků zdarma. Na východ, takže dřív stín.
StravaVýběr průměrný, chuťově slabé, jednoduché, bez nápadů.
UbytováníPrůměrné, dostačující.
SlužbyO všechno je třeba si říkat, připomínat se. Personál nepříjemný, působil unaveně, neochotně,
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Istvánné Varró
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Shrnuto, cítili jsme se velmi příjemně, počasí i moře bylo velmi teplé a příjemné.
Jeli jsme autem majitele hotelu, více lidí, do Famagusty, což je nejbližší město k hotelu a je hezké. Bohužel průvodce nic nezorganizoval, protože tvrdil, že je málo lidí, takže jsme se dvakrát přidali k české skupině do hlavního města Nikósie a do Karpazu. Karpaz má velmi krásnou písečnou pláž, kterou rozhodně stojí za to vidět. Problém byl, že jsme ničemu nerozuměli, protože náš průvodce byl Čech. Doporučuji, aby si ti, kdo jsou zde, využili fakultativní výlety, aby trochu poznali zemi, kde tráví dovolenou.
Shrnuto, cítili jsme se velmi příjemně, počasí i moře bylo velmi teplé a příjemné.
Jeli jsme autem majitele hotelu, více lidí, do Famagusty, což je nejbližší město k hotelu a je hezké. Bohužel průvodce nic nezorganizoval, protože tvrdil, že je málo lidí, takže jsme se dvakrát přidali k české skupině do hlavního města Nikósie a do Karpazu. Karpaz má velmi krásnou písečnou pláž, kterou rozhodně stojí za to vidět. Problém byl, že jsme ničemu nerozuměli, protože náš průvodce byl Čech. Doporučuji, aby si ti, kdo jsou zde, využili fakultativní výlety, aby trochu poznali zemi, kde tráví dovolenou.
Na pláž se dá jednoduše dojít pěšky, voda je krásně čistá a písčitá, na pobřeží jsou lehátka s polštáři a slunečníky, které lze používat zdarma.
StravaMěli jsme all inclusive stravování, které samozřejmě zahrnovalo místní alkoholické nápoje podávané v pohárech. Ve čtyři hodiny odpoledne byla možnost dát si kávu a zákusek. Jídlo bylo v zásadě přijatelné, trochu jednotvárné, ale salámy a párečky nebyly podle naší chuti, nicméně byly i velmi chutné pokrmy, například smažená ryba atd.
UbytováníUbytování bylo příjemné v pokoji s výhledem na bazén, ručníky byly vyměněny a probíhalo i úklid. Fén na vlasy byl zabudován na zdi.
Službybazén, bar, wifi pouze v centru, skluzavky pro děti
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Kateřina Divilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...