Kaya Artemis Hodnocení: 5/5
od 28 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 28 990 Kč za os.
od 13 305 Kč za os.
od 33 321 Kč za os.
od 36 693 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Martina N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Lucie Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
dostupnost k moři byla výborná,jen to množství řas,přes které jsme museli přejít by se snad dalo občas odstranit,a ruzné zákoutí s nahromaděnými plastovými lahvemi a igelity také nebyl vábný pohled.
Stravase stravou jsme byli spokojeni,jen jsme nechápali jak je možné že k večeři jsme měli k pití pouze vodu ,což jsme u jiných zájezdu allinklusive nezažili.
Ubytovánípokoj pusobil velmi utulně,přesto se nám zdá že by tam nemuseli být tři stoly a tolik židlí.
Službymyslím že tam není uklid na 1OO procent,nebot pouhá výměna ručníku není uklid.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Filtrovat recenze
Martina N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Moc pěkné, s přítelem jsme si to užili. Voda super, personal taky, pokoj s vyhledem na more - pecka :).
Jidlo dobré. V okolí hodně restaurací. Lidi příjemný a komunikativní.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidná a odpočinková dovolená
Klidná a odpočinková dovolená
Nedá se říct pláž,ale kamenné terasy pro slunění,přístup do vody po schůdcích
Každý si vybere...Egypt to ale není
UbytováníPokoje velké a prostorné,koupelna by potřebovala trochu zrenovovat,jinak čisto.
SlužbyTrochu vázly,o pití v jídelně si musel každý požádat,jinak by pil holou vodu.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Lucie Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
Líbila se nám celková upravenost v okolí hotelu,klidné místo,jen nám vadily nahromaděné odpadky u moře které je vyplavilo a množství nanesených řas na mustku k moři.
dostupnost k moři byla výborná,jen to množství řas,přes které jsme museli přejít by se snad dalo občas odstranit,a ruzné zákoutí s nahromaděnými plastovými lahvemi a igelity také nebyl vábný pohled.
Stravase stravou jsme byli spokojeni,jen jsme nechápali jak je možné že k večeři jsme měli k pití pouze vodu ,což jsme u jiných zájezdu allinklusive nezažili.
Ubytovánípokoj pusobil velmi utulně,přesto se nám zdá že by tam nemuseli být tři stoly a tolik židlí.
Službymyslím že tam není uklid na 1OO procent,nebot pouhá výměna ručníku není uklid.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.