Kaya Artemis Hodnocení: 5/5
od 28 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 28 990 Kč za os.
od 13 567 Kč za os.
od 26 972 Kč za os.
od 36 641 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 817 hodnocení)
Jiři Novák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost se vším..
Spokojenost se vším..
Klidná soukromá pro hosty hotelu zdarma lehátka na pláži..
StravaVždy chutná a spousta možností na výběr..
UbytováníJednoduše perfektní.. Ciste pokoje kazdy den uklizene,uzasna sprcha a nadherna vnitrni zahrada ..Chytre vymyšlený podchod na pláž aby nebylo nutné přecházet silnici ..
SlužbyNenašel jsem nic co by mi za 14 dní scházelo bylo o nás královsky postaráno , ani ručník sem si nemusel brát pokaždé jsme dostali jejich..
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Jaroslav Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Leo M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ač se jednalo o jiný hotel než jsme měli zaplacený byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách.Pokud bylo moře rozbouřené byla možnost si vybrat z několika krásných bazénů v resortu.
Ač se jednalo o jiný hotel než jsme měli zaplacený byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách.Pokud bylo moře rozbouřené byla možnost si vybrat z několika krásných bazénů v resortu.
Pláž u hotelu byla vždy upravená, osušky a lehátka zdarma, přístup do moře písek a pozvolný vstup.
StravaStrava formou polopenze byla velmi bohatá, rozmanitá a chutná.
UbytováníUbytování v bungalovu na klidném místě v resortu bylo velmi příjemné, čisté a upravené.
SlužbySlužby hotelu byly na perfektní a bez závad.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Markéta V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolenou hezky vzpomínáme, ale jen kvůli tomu, že jsme autem projeli ostrov a navštívili různá místa. Být jenom u hotelu a ne příliš hezké pláži není nic pro nás. Navštívili jsme zříceninu Heraklion, Girne, Nikosii a ostrov s oslíky. Všechna místa báječná. Také jsme byli na želví pláži. Hotel nám stačil, nejsme nároční. Hlady jsme taky neumřeli, vždy jsme si něco našli, co nám chutnalo, jen nám hodně chybělo ovoce a ryby. Ovoce jsme si proto sami kupovali. Nadšení jsme byli s kočiček, které jsou po celém hotelu. Každý večer jsme se s nimi u karet mazlili.
Na dovolenou hezky vzpomínáme, ale jen kvůli tomu, že jsme autem projeli ostrov a navštívili různá místa. Být jenom u hotelu a ne příliš hezké pláži není nic pro nás. Navštívili jsme zříceninu Heraklion, Girne, Nikosii a ostrov s oslíky. Všechna místa báječná. Také jsme byli na želví pláži. Hotel nám stačil, nejsme nároční. Hlady jsme taky neumřeli, vždy jsme si něco našli, co nám chutnalo, jen nám hodně chybělo ovoce a ryby. Ovoce jsme si proto sami kupovali. Nadšení jsme byli s kočiček, které jsou po celém hotelu. Každý večer jsme se s nimi u karet mazlili.
Pláž u hotelu byla na první dojem velkým zklamáním....všude hrozně moc chaluh, smradu a odpadků (které jsou teda bohužel na Kypru úplně všude). Pláž hodně přelidněná. Čas jsme tam pak moc netrávili a raději jezdili po ostrově na jiná místa. Když byly velké vlny, na vyblbnutí to bylo fajn, ale jinak za nás nic moc.
StravaPrůměrná. Vše se hodně opakovalo a člověk si musel najít co mu chutnalo a co ne. Moc mi chybělo ovoce, které na dovolené u moře očekávám a taky nějaké ryby. Jejich mleté maso nám nechutnalo, hodně smrdělo. Ale zase jejich saláty, polévky nebo palačinky byly výborné. :-)
UbytováníUbytování v pořádku, stejně člověk tráví svůj čas venku. Kladně hodnotím lednici, kde si nechávali vychladit vodu a tady varnou konvici a klimatizaci. Sprcha byla jenom hodně slabá a při nastěhování nebyl vynesený koš (kam se hází i použitý toaletní papír). Nicméně jsme to nahlásili a vše ok.
SlužbyNic moc jsme nevyužívali, jen večer bylo dost mrtvo, takže nebýt dalšího páru, se kterým jsme hráli karty, byla by nuda.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Jana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá odpočinková dovolená. Hotel je umístěn v klidnějším prostředí, což nám plně vyhovovalo. Do města je dobrá dostupnost minibusy, jezdí tu každou chvíli a na znamení zastavují přímo před hotelem. Zavezou vás k historickému centru Girne za 7 TRY a zpět zas až před hotel. K procházce lze využít novou pobřežní promenádu, její začátek je asi 200 m od hotelu. Nebo se můžete projít vesnicí Lapta, prostírá se nad hotelem, nad ní jsou hory. Je tu možnost krásných výletů s českou průvodkyní, které pořádá cestovní kancelář. Delegátka je velmi ochotná, vše vysvětlí, zařídí a zorganizuje. Platit se zde může TRY i EUR.
Skvělá odpočinková dovolená. Hotel je umístěn v klidnějším prostředí, což nám plně vyhovovalo. Do města je dobrá dostupnost minibusy, jezdí tu každou chvíli a na znamení zastavují přímo před hotelem. Zavezou vás k historickému centru Girne za 7 TRY a zpět zas až před hotel. K procházce lze využít novou pobřežní promenádu, její začátek je asi 200 m od hotelu. Nebo se můžete projít vesnicí Lapta, prostírá se nad hotelem, nad ní jsou hory. Je tu možnost krásných výletů s českou průvodkyní, které pořádá cestovní kancelář. Delegátka je velmi ochotná, vše vysvětlí, zařídí a zorganizuje. Platit se zde může TRY i EUR.
Pláž písčitá, pozvolný vstup do vody. Po bouřce naplaveno trochu chaluh a nepořádku, ale během dopoledne byla voda zase čistá. U pláže volně k dispozici lehátka s matracemi, bazén, sprcha, hotelový bar. Nemuseli jsme s sebou brát peníze, vše se dá psát na pokoj. Na pláži není přeplněno, prostě ideál.
StravaStrava pestrá, rozmanitá. Maso, vejce, sýry, pečivo, palačinky, zákusky. Ryby žádné. Překvapil nás velký výběr různých zeleninových salátů. Snídaně i večeře formou švédských stolů.
UbytováníPokoj čistý, prostorný, vybavený rychlovarnou konvicí, minibarem, klimatizací a vysoušečem vlasů. Každý den uklizeno a výměna ručníků. Chybí sušák na prádlo, ale my jsme využili zábradlí u balkónu.
SlužbyPersonál v hotelu milý a usměvavý. V areálu hotelu venkovní bazén s chladnější vodou, uvnitř hotelu vnitřní bazén s teplou vodou. Na recepci je k dispozici trezor.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Kateřina Vosičková
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Počasí nám příliš nepřálo (konec října), ale i tak to bylo moc krásné, pojali jsme to gastronomicky, všude v okolí výborné restaurace, výlety do blízké Kyreneje (asi nepíšu správně), hrad a přístav - nádhera, zase úžasné restaurace. Jen poslední den, kdy bylo hezky bylo dopoledne strašně špinavé moře, od odpadků - plné plastů, do odpoledne se vyčistilo, ale za to si prostě můžeme jako lidi sami...
Počasí nám příliš nepřálo (konec října), ale i tak to bylo moc krásné, pojali jsme to gastronomicky, všude v okolí výborné restaurace, výlety do blízké Kyreneje (asi nepíšu správně), hrad a přístav - nádhera, zase úžasné restaurace. Jen poslední den, kdy bylo hezky bylo dopoledne strašně špinavé moře, od odpadků - plné plastů, do odpoledne se vyčistilo, ale za to si prostě můžeme jako lidi sami...
Pláž malá, ale dostačující, čistá, sem tam mořská tráva, vstup na jedné půlce trochu kamenitý, ale na druhé písečný, vstup do moře pozvolný, určitě vhodné i pro děti, kromě toho jednoho dne, kdy moře připlavilo "bordel", bylo moře krásné a průhledné...
StravaVýborná, výběr bohatý, k snídani stále stejný výběr, ale bylo všeho dost, večeře skvělé
UbytováníŽádný extrémní luxus, ale za tím jsme tam nejeli, vše účelné, stejně jsme většinu času trávili venku a ne na pokoji, vše čisté. Jen trochu šok s házením toaletního papíru do koše místo záchodu, ale to je prostě jiný kraj, jiný mrav...vše ale uklízeli, dalo se to....
SlužbyTeplý bazén, bazén v komplexu, super služby na baru, osušky na pláž zdarma, na pláži další bazén, míst dostatečně bez jakýchkoliv dalších poplatků, nic nám nechybělo
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jiři Novák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost se vším..
Spokojenost se vším..
Klidná soukromá pro hosty hotelu zdarma lehátka na pláži..
StravaVždy chutná a spousta možností na výběr..
UbytováníJednoduše perfektní.. Ciste pokoje kazdy den uklizene,uzasna sprcha a nadherna vnitrni zahrada ..Chytre vymyšlený podchod na pláž aby nebylo nutné přecházet silnici ..
SlužbyNenašel jsem nic co by mi za 14 dní scházelo bylo o nás královsky postaráno , ani ručník sem si nemusel brát pokaždé jsme dostali jejich..
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...