Kaya Artemis Hodnocení: 5/5
od 28 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 28 990 Kč za os.
od 13 305 Kč za os.
od 33 321 Kč za os.
od 36 693 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 133 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavlína J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme velmi spokojeni, resort Acapulco doporučuji.
Byli jsme velmi spokojeni, resort Acapulco doporučuji.
Pláž velmi prostorná, dostatek lehátek. Neměli jsme problém, že by jsme nenašli volná lehátka a to nás bylo 7! Voda byla příjemně teplá, čistá. Šnorchlování bez problémů. Natáčeli jsme i pod vodou a máme krásná videa. Bazén vždy čistý, ale během dopoledne se lehátka plně obsadily.
StravaJídlo nám velmi chutnalo. Velký výběr = každý si vybere, není možné mít hlad! Svačinky sice nejsou, ale v tom horku jsme je ani nepotřebovali. Odpoledne jste si mohli vyzvednout u baru zákusek. Z ovoce hlavně melouny, jablka. Zmrzlina není v sortimentu all inclusive, ale dá se koupit. Pro ty kdo potřebují párátko, tak si zjistěte, jak se anglicky řekne. Běžně na stolech není, ale číšníci Vám ho na požádání rádi přinesou. Bar na výdej nápojů je jen jeden, ale je strategicky umístěn, takže to není hodně daleko ani od bazénu, ani od pláže. Večer žádné fronty a ještě vás přijde číšník upozornit, že za 10-min. se bar bude zavírat, ať si ještě jdete pro drink. Nápoje si sice na pokoj vzít nesmíte, ale vodu co dostanete u oběda a u večeře si na pokoj vzít můžete. V nejhorším případě máte na pokoji k dispozici minibar, ale ten pak musíte zaplatit.
Byli jsme ubytováni na hotelu. Vybavení odpovídalo 4* hotelu. Klimatizace plně funkční! Pokojská byla velmi příjemná, rozuměla Anglicky a co se nepochopilo, domluvilo se rukama :-) Personál hotelu byl velmi příjemný a vždy vstřícný.
SlužbyLíbila se mi možnost výměny plážových osušek kdykoli jste potřebovali.
Naši synové také využili posilovnu a prý "dobrý" :-)
Animátoři vás pozvou na každou aktivitu, ale nepřemlouvají vás. Večerního programu animátorů se taky nemusíte bát i když moc anglicky neumíte a přesto se pobavíte. Je tam i dětský mini lunapark, ale ten se platí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Martina T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Helena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vydařená krásná dovolená, ale příliš krátká. Z inzerovaných 7 nocí bylo pouze 6 nocí v místě destinace, 1 noc v letadle a na letišti, takže plnohodnotných dní v místě pobytu pouze 5. Cestovky občas klamou.
Vydařená krásná dovolená, ale příliš krátká. Z inzerovaných 7 nocí bylo pouze 6 nocí v místě destinace, 1 noc v letadle a na letišti, takže plnohodnotných dní v místě pobytu pouze 5. Cestovky občas klamou.
Pláž čistá, voda průzračná
StravaJiž hodnoceno výše (výborná)
UbytováníJiž hodnoceno výše.
SlužbyDobré.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavlína J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme velmi spokojeni, resort Acapulco doporučuji.
Byli jsme velmi spokojeni, resort Acapulco doporučuji.
Pláž velmi prostorná, dostatek lehátek. Neměli jsme problém, že by jsme nenašli volná lehátka a to nás bylo 7! Voda byla příjemně teplá, čistá. Šnorchlování bez problémů. Natáčeli jsme i pod vodou a máme krásná videa. Bazén vždy čistý, ale během dopoledne se lehátka plně obsadily.
StravaJídlo nám velmi chutnalo. Velký výběr = každý si vybere, není možné mít hlad! Svačinky sice nejsou, ale v tom horku jsme je ani nepotřebovali. Odpoledne jste si mohli vyzvednout u baru zákusek. Z ovoce hlavně melouny, jablka. Zmrzlina není v sortimentu all inclusive, ale dá se koupit. Pro ty kdo potřebují párátko, tak si zjistěte, jak se anglicky řekne. Běžně na stolech není, ale číšníci Vám ho na požádání rádi přinesou. Bar na výdej nápojů je jen jeden, ale je strategicky umístěn, takže to není hodně daleko ani od bazénu, ani od pláže. Večer žádné fronty a ještě vás přijde číšník upozornit, že za 10-min. se bar bude zavírat, ať si ještě jdete pro drink. Nápoje si sice na pokoj vzít nesmíte, ale vodu co dostanete u oběda a u večeře si na pokoj vzít můžete. V nejhorším případě máte na pokoji k dispozici minibar, ale ten pak musíte zaplatit.
Byli jsme ubytováni na hotelu. Vybavení odpovídalo 4* hotelu. Klimatizace plně funkční! Pokojská byla velmi příjemná, rozuměla Anglicky a co se nepochopilo, domluvilo se rukama :-) Personál hotelu byl velmi příjemný a vždy vstřícný.
SlužbyLíbila se mi možnost výměny plážových osušek kdykoli jste potřebovali.
Naši synové také využili posilovnu a prý "dobrý" :-)
Animátoři vás pozvou na každou aktivitu, ale nepřemlouvají vás. Večerního programu animátorů se taky nemusíte bát i když moc anglicky neumíte a přesto se pobavíte. Je tam i dětský mini lunapark, ale ten se platí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...