Hotel Parc Belle Vue

Lucembursko

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 116 611

Poloha

Parc Belle Vue stojí v zeleném srdci Lucemburku a poskytuje ubytování v moderních pokojích. Můžete se těšit na panoramatickou terasu, kde můžete posedět a kochat se výhledem na centrum města. K dispozici je i bezplatné Wi-Fi. Klidný hotel je umístěný v centrální části kousek od katedrály, muzeí a památek. Hotel se nachází v obchodní čtvrti a 1 km od centra města.

Vybavení

K vybavení objektu patří restaurace, parkoviště, internet, obchodní centrum.

Ubytování

Hotel Parc Bellevue nabízí 58 pokojů vybavených ovládáním teploty, satelitním TV, kuchyňkou, Wi-Fi, žehličkou a žehlicím prknem, které zajistí pohodlný pobyt ve městě Lucembursko. Koupelny jsou s vanou, fénem a sprchou.

Strava

Každý den můžete začít snídaní formou švédských stolů. Restaurace Le Bec Fin podává tradiční italská jídla a hotelový bar Le Bateau Ivre je skvělým místem na svačinu a pití. Pokud to počasí dovolí, mohou hosté posedět na terase a vychutnávat si okolní zeleň a výhledy.

Služby

Hotelový bowling se 2 dráhami je zárukou dobré zábavy pro rodiny i skupiny přátel (rezervace nutná). Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma. Na místě je možné soukromé parkování za poplatek.

Informace o hotelu

Počasí