Andrey Brazhnikov
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Apartmánový dům Erkel v lázeňském městě Harkány v Maďarsku nabízí ubytování přibližně 300 m od termálních lázní Harkány, které patří mezi nejvyhledávanější maďarské termály.Ubytování v Harkány je vhodné pro lázeňské hosty, seniory i páry hledající klidný pobyt u termálních lázní v Maďarsku. Apartmány s kuchyňským koutem poskytují dostatek soukromí pro delší pobyty, zatímco termální lázně Harkány nabízejí celoroční koupání, léčivou vodu a relaxaci.Výhodou je klidná poloha v rezidenční části města, blízkost restaurací a obchodů a možnost výletů do okolí, například do historického města Pécs nebo k hradu Siklós.
Vzdálenost
Doprava
Okolí
Středisko
Vybavení
Sport a zábava
Parkování
Informace
Dvoulůžkový pokoj
Bez stravování
Večeře
Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 24 hodnocení)
Tento hotel je 2. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 4 v Jižní Dolní Zem.
Andrey Brazhnikov
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Naděžda Janáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prostě NÁDHERA☀️
Prostě NÁDHERA☀️
Byla jsem v term.lázních.,kde to bylo fajn.
StravaBylo to bez stravy. Snídani jsem si dělala, oběd jsem si dala v lázních,večeři někdy v restauraci,někdy na pokoji
UbytováníByla jsem spokojená.
SlužbyByla jsem v penzionu, když došel toal.papír, tak jsem si řekla a hned jsem ho dostala
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Naděžda J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
POD TOPENÍM,POSTELÍ,SKŘÍNCE BYLO PLNO PRACHU, JINAK SPOKOJENOST
POD TOPENÍM,POSTELÍ,SKŘÍNCE BYLO PLNO PRACHU, JINAK SPOKOJENOST
BYLO TO BEZ STRAVOVÁNÍ
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrey Brazhnikov
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Naděžda J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2024
Celkově to bylo dobré až na to, že byl uzavřen vždy jeden bazén. jako kdyby se nemohl začít opravovat dřív a ne až od poloviny dubna, ale i tak jsem byla spokojena. Až na jednu věc-v den odjezdu se v bazénech objevilo šest lehátek a plavčík je tam nechal. Myslím si, že do těch teplých bazenéch lehátka nepatří, tam se jen chodí, když chtějí lehátka, mají okolo jiné bazény. To by se mělo vyřešit pro příště, jinak se tam za chvíli nikdo nevejde. Nepochopila jsem plavčíka, který to neřešil.
Celkově to bylo dobré až na to, že byl uzavřen vždy jeden bazén. jako kdyby se nemohl začít opravovat dřív a ne až od poloviny dubna, ale i tak jsem byla spokojena. Až na jednu věc-v den odjezdu se v bazénech objevilo šest lehátek a plavčík je tam nechal. Myslím si, že do těch teplých bazenéch lehátka nepatří, tam se jen chodí, když chtějí lehátka, mají okolo jiné bazény. To by se mělo vyřešit pro příště, jinak se tam za chvíli nikdo nevejde. Nepochopila jsem plavčíka, který to neřešil.
Čistota v lázních je pěkná, čistá. Někdy je to horší na WC, ale je to o lidech.
StravaMěla jsem to bez stravy.
UbytováníUbytování perfektní. Pokoje jsou opravené a i vybavení je nové.
SlužbyByla jsem v Erkelu, tam služby nejsou, ale měla jsem tam vše-od toal. papíru, jaru, utěrek, ručníku aj.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Naděžda J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
TER. LÁZNĚ JSOU PĚKNÉ, ALE UŽ BY JE NĚKDO MOHL OPRAVIT. SCHODY DO VODY-HRŮZA.DLAŽDIČKY VE VODĚ TO SAMÉ-HRŮZA. LÍSTKY SE ZDRAŽUJÍ,TAK BY SE NĚJAKÁ OPRAVA MOHLA UDĚLAT.
TER. LÁZNĚ JSOU PĚKNÉ, ALE UŽ BY JE NĚKDO MOHL OPRAVIT. SCHODY DO VODY-HRŮZA.DLAŽDIČKY VE VODĚ TO SAMÉ-HRŮZA. LÍSTKY SE ZDRAŽUJÍ,TAK BY SE NĚJAKÁ OPRAVA MOHLA UDĚLAT.
MĚLA JSEM TO BEZ STRAVY-
UbytováníJEZDÍME DO ERKELU PRAVIDELNĚ,TENTOKRÁT BYLA ŠPINAVÁ LINKA A SPR. KOUT. DOUFÁME,ŽE AŽ POJEDEME NA JAŘE, BUDE VŠE V POŘÁDKU JAKO VŽDY.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Naděžda J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S DOPRAVOU A S CELÝM UBYTOVÁNÍM JE TO MOC FAJN. AKORÁT NÁS ZARÁŽÍ/UŽ SE TO STALO 2X/, ŽE PENZION MÁ JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ, ALE, KDYŽ KAMARÁD JEL S NÁMI/I MANŽEL/, TAK KAŽDÝ MUSEL ZAPLATIT PŘÍPLATEK. JINAK JE FAJN, ŽE BUS VYJÍŽDÍ Z CHOMUTOVA, ŠKODA,ŽE SE NEJEZDÍ I NĚKAM JINAM.A KDYBY SE JELO VLAKEM JAKO DO CHORVATSKA, BYLO BYTO SUPER
S DOPRAVOU A S CELÝM UBYTOVÁNÍM JE TO MOC FAJN. AKORÁT NÁS ZARÁŽÍ/UŽ SE TO STALO 2X/, ŽE PENZION MÁ JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ, ALE, KDYŽ KAMARÁD JEL S NÁMI/I MANŽEL/, TAK KAŽDÝ MUSEL ZAPLATIT PŘÍPLATEK. JINAK JE FAJN, ŽE BUS VYJÍŽDÍ Z CHOMUTOVA, ŠKODA,ŽE SE NEJEZDÍ I NĚKAM JINAM.A KDYBY SE JELO VLAKEM JAKO DO CHORVATSKA, BYLO BYTO SUPER
DO HARKÁN JEZDÍM OD R. 2012. ZA TU DOBU SE VSTUP NĚKOLIKRÁT ZDRAŽIL, COŽ CHÁPU, ALE NIC MOC SE TAM NEOPRAVUJE. CHYBÍ PLNO DLAŽDIC V BAZÉNU. NA SCHODY DAJÍ RADĚJI PÁSKU A ZAVŘOU, NEŽ ABY JE NĚKDO OPRAVIL. TO KAZÍ DOJEM.ZA 11 LET SE NIC MOC NEZMĚNILO. JE TAM NOVÝ AQUPARK, ALE TAM MOC NECHODÍM, TO NEMUSÍM JEZDIT TAKOVOU DÁLKU.
StravaDOVOLENÁ BYLA BEZ STRAVY.
UbytováníS VYBAVENÍM JSME SPOKOJENI I S ČISTOTOU, PROTO SE VŽDY VRACÍME DO STEJNÉHO PENZIONU
SlužbyV PENZIONU NÁM PO TÝDNU VYMĚNILA RUČNÍKY,UTĚRKY A VŠE CO BYLO TŘEBA NÁM PANÍ DALA. JE MOC HODNÁ
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...