Park Inn By Radisson Sárvár Resort & Spa Hodnocení: 4/5
od 6 100 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 100 Kč za os.
od 4 840 Kč za os.
od 4 274 Kč za os.
od 3 820 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Jana Haberlandová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel příjemný a pěkný, jídlo docela dobré, domluvíte se bez problémů německy, s angličtinou je to slabší, ubytování zde doporučuji.
Hotel příjemný a pěkný, jídlo docela dobré, domluvíte se bez problémů německy, s angličtinou je to slabší, ubytování zde doporučuji.
-
StravaSnídaně formou bufetu vyhovující, na večeři výběr z cca 10 jídel a 4 salátů - ovšem toto menu je neměnné. My večeřeli 3x, jednou neměli vařené brambory, ovšem aniž by nás upozornili, naservírovali nám místo nich půl napůl obečený brambor a rýži. Jídlo jinak OK.
UbytováníHotel se skládá z budov A-C. My byly v budově A. Pokoje velmi pěkné, čisté, prostorné, vybavená kuchyňka (nádobí, varná konvice, mikrovlnka, utěrka, mycí prostředek), na balkoně i sušák, takže si člověk má po návratu z termálů kde sušit věci. Koupelna se sprchovým koutem (a žádný závěs, pěkně zavírací), možnost výměny ručníků bez poplatku. Župan si člověk musí přivézt vlastní, stejně jako fén.
SlužbyMy využili jen jednou pingpong - hodina stojí 150 HUF.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Filtrovat recenze
Jana Haberlandová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel příjemný a pěkný, jídlo docela dobré, domluvíte se bez problémů německy, s angličtinou je to slabší, ubytování zde doporučuji.
Hotel příjemný a pěkný, jídlo docela dobré, domluvíte se bez problémů německy, s angličtinou je to slabší, ubytování zde doporučuji.
-
StravaSnídaně formou bufetu vyhovující, na večeři výběr z cca 10 jídel a 4 salátů - ovšem toto menu je neměnné. My večeřeli 3x, jednou neměli vařené brambory, ovšem aniž by nás upozornili, naservírovali nám místo nich půl napůl obečený brambor a rýži. Jídlo jinak OK.
UbytováníHotel se skládá z budov A-C. My byly v budově A. Pokoje velmi pěkné, čisté, prostorné, vybavená kuchyňka (nádobí, varná konvice, mikrovlnka, utěrka, mycí prostředek), na balkoně i sušák, takže si člověk má po návratu z termálů kde sušit věci. Koupelna se sprchovým koutem (a žádný závěs, pěkně zavírací), možnost výměny ručníků bez poplatku. Župan si člověk musí přivézt vlastní, stejně jako fén.
SlužbyMy využili jen jednou pingpong - hodina stojí 150 HUF.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...