Pavlína Hartfussová
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2025
Krasny mensi hotylek,nadherna zahrada,prijemny personal,poloha v kopci a krasne ticho..Bazen absolutne studeny, whirpool nefunkcni bez vody,jinak bylo vse fajn.Jinak kafe pri snidani se pit neda, musi se objednat espresso ...Urcite doporucuji pro hosty,kteri chteji mit klid. ZAHRADA JE UZASNA
Krasny mensi hotylek,nadherna zahrada,prijemny personal,poloha v kopci a krasne ticho..Bazen absolutne studeny, whirpool nefunkcni bez vody,jinak bylo vse fajn.Jinak kafe pri snidani se pit neda, musi se objednat espresso ...Urcite doporucuji pro hosty,kteri chteji mit klid. ZAHRADA JE UZASNA
Pokoj s balkonem a vyhledem do krasne zahrady,prostorna koupelna ...vse dostacujici..Madrace pro me byla fajn...tvrdsi ( me vyhovovala).Krasny vyhled na mesto.
SlužbyVnitrni bazen studeny,whirpool bez vody...bydlela tam jen mala jesterka,jinak tam nikdo nebyl..Ani by mi nevadila,kdyby tam alespon byla tepla voda
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









