Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2025
Hotel bol veľmi pekný, navonok jednoducho, ale luxusne zariadený a krásny vonkajší priestor pred plážovou vilou. Prostredie bolo úžasné, pláž bola neustále upravená a neuveriteľne priezračne čistá voda. Služby hotela boli vynikajúce, aj keď strava trochu priveľmi pikantná. Neuveriteľne bohatá a krásna aj fauna, ,a teda zvieratá a krásne palmy, teda celkov celá vegetácia. Ochotný a milý personál.
Hotel bol veľmi pekný, navonok jednoducho, ale luxusne zariadený a krásny vonkajší priestor pred plážovou vilou. Prostredie bolo úžasné, pláž bola neustále upravená a neuveriteľne priezračne čistá voda. Služby hotela boli vynikajúce, aj keď strava trochu priveľmi pikantná. Neuveriteľne bohatá a krásna aj fauna, ,a teda zvieratá a krásne palmy, teda celkov celá vegetácia. Ochotný a milý personál.
Pláž bola neuveriteľne upravená a more bolo veľmi čisté a priezračné.
Dobrá, aj keď priveľmi pikantná.
Nad očakávanie, a to predovšetkým vonkajší priestor pred plážovou vilou.
Veľmi milý a ochotný personál,aj keď jeden večer nefungovalo osvetlenie.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







